reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

No Orzeszku pięknie to poukładałaś. Ale ja też bardzo lubię wszystko na swoim miejscu.Mąż czasem się śmieje że moje któreś tam pokolenie to już będzie się rodziło z odkurzaczami na plecach.
Dzisiaj ostatni dzień szlifowania ścian- więc w weekend wreszcie zabieram się za praniei układanie moich ubranek- czeka mnie milutki weekendzik.
 
reklama
no widzisz Monique Strauss za pere dni bedzie wszystko na miejscu....
Oj to sie nie dziwie, ze taka bylas przybita tym remontem, skoro tez tak lubisz pozadeszek ;)

Monique Strauss ale te Twoje zdjecia, ktore wysylasz sa robione w nowym mieszkaniu, co Wy tam remontujecie?? ;)
 
Rety, jakie Wy przygotowane jesteście....
Ja częśc rzeczy pewnie poukładam, ale mam kilka takich, którym hcyba wygodniej będzie na wieszaczkach... ale na razie wszystko mam zwalone i tyle.... w weekend obieramy łózeczko, wózek i fotelik i zamawimy szafę więc zabiorę się za pranie. no i może torbę spakuję :)
 
reklama
Do góry