reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

W gangu to Małego wypuszczac nie bedę. Popatrz ile regałów z ubrankami i akcesoriami dla dziewczynek, a dla chłopców - 1. Nawet wariacji na temat śpiochów i pajacy jest więcej w kolorach dla Kobietek niż chłopców :(
 
reklama
Zgadzam się Małgoś, dlatego się zbuntowałam i małemu żółtą piżamkę welurową kupiłam. A co tam chyba jak dorośnie to mi wybaczy ;D
 
Ale jakby nie było na dziewczynke wiecej sie wyda...tu spineczka do wloskow , rajstopki ładne , z chlopcami tak nie jest
Boze a co bedzie za 15 lat.
 
malgosia_76 pisze:
W gangu to Małego wypuszczac nie bedę. Popatrz ile regałów z ubrankami i akcesoriami dla dziewczynek, a dla chłopców - 1. Nawet wariacji na temat śpiochów i pajacy jest więcej w kolorach dla Kobietek niż chłopców :(
O, nie moge się zgodzić, dla facetów też jest baardzo dużo fajnych rzeczy,np.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63527269
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63557636
nie mówię, ze w takiej cenie można tylko kupić, ale fajne są  :) ten kompleciki i można kupić taniej w normalnym sklepie  ;D
 
Nicole ja też licytowałam ten kombinezon, jestem pod Tobą ;D ale pomyślałam że w tym Carrefourze mogę mieć nowy zimowy za 38zł
 
Dorotyhy,
Ten komplecik z H&M też mam i do tego taki sam welurowy kocyk. W czerwcu jeszcze kupiłam, Doxę namówiłam. Ciekawe, czy używa.
Ale popatrz po sklepach, że ubrań i wariacji duuuużo mniej, niż dla dziewczynki.

Patka,
Mam dwie pary żółtych bawełniabych śpioszków. Mam nadzieję, żę jakoś to przeżyje (Mały), bo tak jednostajnie w tej mojej komodzie większość błękitu i beżu, potem biel, 3 czerwone ciuszki i kilka granatowych, acha mam jeszcze dwa zielone pajace (jeden groszkowy z beżem i jeden seledynowy - ten kolor mnie trochę martwi, taki szaletowy, ale dostałam w prezencie, na dodatek to kombinezon polarowy, więc mniemam, żę się przyda)!
 
reklama
Patko, bo one są fantastyczne, troszkę tylko miałąm wątpliwosci przy stópkach, tam jest tak gumką ściągniete, nie wiem, czy nie będzie malutka uciskało :(
 
Do góry