reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

basiaogr przeciez masz jeszcze 31 dni, spokojnie dokupisz jeszcze do konca wszystko :)
Ja tam jestem zdania, im lepiej przygotowane przed porodem tym spokojniejszy powrot do domu ;)
 
reklama
Jestem, po prostu padłam i zasnęłam. Coś się kiepsko czuję.
Małgoś kojarzę, że były takie kombinezony w naszym H&M, ale szczerze powiedziawszy nie przyglądałam się im i kompletnie nie pamiętam ile kosztują :(
Jeśli jeszcze tam zajrzę to zdam Wam relację (chyba, że mąż Małgosi będzie szybszy) ;)
 
Wiecie co, a ja teraz mam problem, bo nie mam za wiele takich maleńkich ubranek na 52 ;) Mam całkiem sporo, ale większych. Jakby mój synio przyszedł na świat w terminie to byłby duuużym dzieckiem, a teraz jest taaaaaki maleńki ...........
 
Doxa, to może coś potrzebujesz na 50 cm, lub mniej. Są takie specjalne wyprawki dla wcześniaczków, tak samo jak te pieluszki o których pisałam wcześniej bardzo małe i bardzi miluśne.
 
Orzech ja jeszcze w sprawie tego spiworka z H&M:

1. czy to jest z polaru (bo w opisie aukcji nie ma na ten temat slowa)?
2. a co z raczkami? bo rekawiczek na fotce nie widze... moze ma takie zakladki odwijane przy lapkach?
 
Ja właśnie wracam z Carrefoura no i kupiłam pieluchy huggies 72 szt 3-6 kg za 28 zł to jakieś 0,38zł/szt!Oglądałam też kombinezony zimowe za 38 zł i powiem Wam bardzo ładne,tylko pod ręką czuć że materiał,jak to powiedział mój mąż,taki jak na parasolkach.Weszłam też do jakiegoś dziecięcego a tam cena kombinezonu 150zł!
 
Vertigo
Tak on jest z kremowego polarku :) podszyty mieciutka bawelenka, taka lekko elastyczna, na prawde OK.
Raczki sa z rekawiczuniami, tzn. wywija sie taka rekawiczke na dlon albo jak sie tego nie chce to sie to wywija na zewnatrz, bardzo praktyczne rozwiazanie :)
Zamki chodza bardzo dobrze no i tak jak mowie, moze byc uzywany w foteliku, wtedy trzeba zmontowac nogawki ;) albo jako spiworek do wozeczka, wtedy moze byc zapiety w "worek"poza tym rozpina sie bardzo gleboko, tzn chodzi mi o ty klapke na piersiach z zamkami, bardzo nisko sie odpina, co rowniez ulatwia ubieranie :)

na ostra zime to to nie jest raczej ubranie, ale jak na dworze jest jeszcze nie mniej jak 10 st. to spokojnie mozna go zalozyc i na to jakis kocyk, no i jakosciowo one sa swietne, ja go kuz wypralam i dalej jesz mieciutki.
 
Dziewczyny - a co z kocykami ? ;) O kocykach jeszcze nic chyba nie było mowy, a ja wczoraj kupiłam boski kocyk, dość spory, bo 80/110, ale mięciutki i bajecznie kolorowy. Kolorki ma pastelowe, jest miluśki, ładnie wykończony i nawet nie taki bardzo cienki. Cienki mam drugi, polarkowy, ale mniejszy sporo, tak, jak rożek 80/80 ;D
Doxa pisze:
Wiecie co, a ja teraz mam problem, bo nie mam za wiele takich maleńkich ubranek na 52 ;) Mam całkiem sporo, ale większych. Jakby mój synio przyszedł na świat w terminie to byłby duuużym dzieckiem, a teraz jest taaaaaki maleńki ...........
a wiesz, ze ja mam mnóstwo własnie tych malusich kompletów, podostawałam w prezencie, moja siostra się śmieje, ze mi życzą wcześniaka.
 
reklama
Do góry