reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

Oj jestem temat prania nie pootrafie tego przemilczeć :/ denerwuje mnie to jak mamy piorą ubrania dorosłych z ubrankami dziecka moja wiktoria ma AZS i lekarz nam powiedział ,że dziecko ma niedojrzałą skóre do proszków takich dla dorosłych i nie powinno się mieszać ubrań dziecięcych z ubraniami dorosłych bo to nie higieniczne od tego właśnie dzieci się uczulają najbardziej :(
poczytajcie troche o alergiach albo o pielegnacji noworodka głupi kaftanik dla takiego dziecka musi być z bawełny ,a nasze ubrania są z różnych materiałów i barwników które uczulają :/ nie chce być przemądrzała ale nie chce ,żeby ktoś dziecku krzywde zrobił a później po lekarzach jeździł :)
a nam pediatra -alergolog mówiła żeby absolutnie nie przesadzać i nie chronić dziecka przed bakteriami bo to właśnie to w przeważającej liczbie przypadków jest główną przyczyną alergii.
 
reklama
Poli pochwal się:))

To moje wczorajsze zdobycze DSC04454.jpgDSC04457.jpg
do tego są jeszcze zwykłe czerwone skarpetki w główki reniferków, typowo świąteczne, kupione bo Bella też miała takie jako pierwsze:))
 
reklama
Bella ciuszki fajne, szczególnie ta misiowa jasna bluza:) super

jej ja to prasuje wszysto co sie tylko uprasować da. Nie wyobrażam sobie inaczej, a co dopiero małe ubranka? jak załozyć takie wygniecione? To nieestetycznie wygląda:(

Wiadomo, ze nie ma co przesadzać ze sterylnością w chowaniu dziecka- więc jak dla mnie pranie to osobno tak do około roku, ale już np żadnych sterylizatorów czy nawilżaczy nie będę używała
 
Do góry