reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

reklama
ale numer ...dzisiaj wam pisalam ze nie mamy bucikow....wlasnie godzine temu wpadl moj tato i przywiozl nam super papucie z zakopanego (wlasnie wrocili ze skokow Malysza) zrobilam fotki ...ale bateria w aparacie padla:crazy:
 
Smarcik no to fajnie a jak baterie podladujesz to wklejaj foteczki :-)
A Nikodem raczkuje w domciu albo w skarpetkach albo w rajtuzkach (ale rzadziej) :tak:mamy takie kapcie ale spadaja ze stopek jak Nikodem szaleje.
my tez mamy takie papciowate ale buciki narazie :tak:
Szminka fajna ta stronka jutro zmierze Nikusiowi stopcie ale on na moje oko to ma duza stope:-)
 
sami jak dobrze pamietam dostalas kiedys taka czerwona plastikowa stopke i tam na niej sa numery podane,wystarczy ze przylozysz nozke Nikusia i juz wiadomo jaki rozmiar:tak:
wg tej tabelki to Emilcia ma stopke jak 3 m-czne dzidzi nr 16 jej pasi:szok:po mamusi ma malusia stopka :tak:
 
ja musze zmierzyc nozke Mili.... wczoraj w Bartku ogladalam buciki to takie duze 19 mi sie wydały :( a po domu chodzi na boso albo w skarpetkach
 
Kurka, ja też nie wiem jak to jest z tymi rozmiarami. Gdzie to taką stópkę można dostać? Bo nie wiem jaki Ola ma rozmiar. Po domu śmiga w takich skarpetkach z mackami antypoślizgowymi, bo w normalnych sie ślizga strasznie, albo w takich skórkowych baletkach na rzepy. A na polko to mamy takie futerkowe woreczki na nóżki (misiowe), też na rzepy:sorry2:
 
my obecnie mamy 21, maja lekki luz,ale za to da rade wlozyc na drubsza rajstope. W Smyku (nie wiem czy w kazdym) sa na podlodze namalowane stopy i tam mozna przylozyc stopke i zobaczyc jaki rozmiar, My kupowalismy na slomke :-D;-), ale i tak uwazam ze trzeba przymierzyc bo rozne sa tez podbicia, jedno ma wyzsze inne nizsze i co z tego ze rozmiar dobry jak stopa nie chce wejsc.
 
a buciki zawsze powinny byc o rozmiar wieksze i podewsza powinna byc miekka tzn powinna sie lekko zginac tak gdzies mniejwiecej w polowie bucika zeby dziecko moglo ladnie chodzic bo w takich twardych butach to jak w narciarskim obuwiu:tak:drosgie sa takie butki ale trzeba zainwestowac:tak:
 
reklama
zmierzyłam Mili dzis nozke wiec na długosc to ok 11-12 cm ma czyli jakos 16/18 ale jak patrze to takie szczuplutkie sa... ehhh trzeba czekac, a chetnie bym kupila bo sa wyprzedaze..
 
Do góry