reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

A kto się orientuje w promocjach na ten tydzień?
Do mnie żadne gazetki nie docierają. Jes cos ciekawego np. w biedronce? Może w Lidlu albo Realu?
 
reklama
W Lidlu od 29-tego jest fajny kombinezonik zimowy za 44,90 , body niemowlęce z długim rękawkiem po 13,99 za 2 szt., kocyk za 24,90 i ręczniczek z kapturkiem za 32,90. Jak dla mnie to kombinezon i body godne uwagi.
 
a ja się pochwalę kolejnym nabytkiem;-)
drugi szef D dał nam po swojej córci łóżeczko turystyczne...
co prawda bez bajerów tylko na same wyjazdy to zwykłe takie najzwylklejsze...
ale się ciesze bo jak będziemy np jechać gdzieś do znajomych na noc... albo coś... to nie trzeba będzie naszych wszystkich bajerów odczepiaći wogóle... tylko będziemy mieć to..zresztą szef mówił że to tylko na wyjazdyy
a tak ogólnie to posłuży mi jako kojec do zabawy :tak:
 
a ja się pochwalę kolejnym nabytkiem;-)
drugi szef D dał nam po swojej córci łóżeczko turystyczne...
co prawda bez bajerów tylko na same wyjazdy to zwykłe takie najzwylklejsze...
ale się ciesze bo jak będziemy np jechać gdzieś do znajomych na noc... albo coś... to nie trzeba będzie naszych wszystkich bajerów odczepiaći wogóle... tylko będziemy mieć to..zresztą szef mówił że to tylko na wyjazdyy
a tak ogólnie to posłuży mi jako kojec do zabawy :tak:

Bardzo przydatna rzecz... My tez planujemy kupić ale jeszcze muszę poczekać na wypłatę bo w tym miesiącu limit wyczerpany :)))
 
reklama
Do góry