reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

Joanko za duże masz wymagania, takie wózki kosztują kolo 1 tys zł.a jak pisze Simama, nie ma sensu tyle wydawać na chodzące dziecko. MacLareny jak ogladałam, to mają strasznie malutkie kółeczka, nie wiem jak sie je prowadzi. A jaki masz teraz wózek Joanko?
 
reklama
ALETKO, ale ty doświadczona jesteś z tymi brykami :-D:-D:-D
ja sto lat temu dla córki miałam INGLESINĘ model JET no i to był wózek - poprostu porsche no ewentualnie ferrari było chyba lepsze ale tego modelu już chyba nie ma "na świecie"...


KRUPKO, ja osobiście byłam w tej firmie - to nie daleko - oni są z Gdyni... wybór mają spory ale niektóre modele są tańsze na alle. ale to nie jest reguła, wiadomo...
 
JOANKO ja mam SOLAR i jestem z niego bardzo zadowolona, nosze mlodego w nim na 4 pietro i daje rade :)

SIMMAMA ja nie wyobrazam sobie spacerowania ciaglego z mlodym, np ostatnio byl z moim tata na spacerkach prawie 7 godz troszke w parku troszke na dzialce no i po lesie i jak narazie Antos lubi jezdzic w wozeczku :))
 
GRACO zawsze bedzie mi sie kojarzyc z moja ciocia, ktora dostawszy zastrzyk gotowki ponad 7 lat temu kupila wlasnie taki wypasiony wozek GRACO - nowosc na rynku i drogi jak pieron :-D Wtedy o wozkach ze skretna osia i tym podobnymi bajerami nikomu sie nie snilo :-D
Graco zawsze wydawaly m isie dosyc delikatne, ale nie uzywalam osobiscie wiec trudno jest mi cos powiedziec... Sprawdz na forum :-p

asia - czy ja dobrze slysze ze ty dzwigasz na 4 pietro wozek????? :szok::szok::szok::szok: Nie masz naprawde innej mozliwosci????? :no:
 
MYSZKO ja mam spacerowke w samochodzie, a parasolke w domu, jak biore mlodego w parasolce to go znosze i wnosze do gory chyba ze ide z kims ( maz lub moj tata) to znosimy jedno wozek a drugie dziecko :)

EWITKA ja mialam 7 lat temu GRACO tak jak pisała MYSZKA kuuupe kasy kosztował (chyba ok 600zł) byl idealny i na drodze asfaltowej i na wyboistej :))
 
to ja musze powiedziec, ze wozeczek graco, ale typowo spacerowy jak np. ten Graco CitiSport Cocoon - Wózki i foteliki dziecięce - cena od 532,99 zł w porównywarce cen BazarCen.pl wcale super nie sa. dostalismy taki wozeczek uzywany i mial masakrycznie zdeformowane i starte kołka, wykrzywione do środka tak, ze juz zryły kawalki plastiku umieszczonego nad kołami tak jak we wszystkich wozkach graco. i podziekowalam za ten dar, bo ogolnie wozek lekki i ladnie wygladal, ale nie chcialo mi sie bawic w wymiane kółek, wozek wydalam. w kazdym razie ja graco kupilabym, ale teraz juz nie ma ensu tour de lux czy cos w tym stylu. z tym, ze o tym sprzedawca mowil mi, ze tez wlasnie plastiki nad kolami pękają i trza wtedy na gwarance oddawac. ale wozeczki te maja ogolnie fajny ksztalt i sa ladne. moja znajoma kupila ostatnio spacerowke coneco i bardzo go poleca. mi sie tez podobal, ma wieksze kolka niz standardowo spacerowki, jest lekki, swietnie sie prowadzi, kolka oczywiscie skretne, jest tacka, duzy kosz. tlyko nie jestem pewna czy to taki ona ma. wiem, ze to jest nowosc ten jej wozek.Wózek Coneco TRAPER SUPER GRATISY WYSYŁKA GRATIS (387006301) - Aukcje internetowe Allegro

dowiedzialam sie - tak to ten wozek.

mi te peg perego w ogole sie nie widza. male te kolka, bryla jakas taka do d.. ogolnie nie kupilabym takiego.

http://www.allegro.pl/item392621137_inglesina_wozek_espresso_folia_okryc_sklwa_wyprz.html
mi sie wlasnie taka inglesina podoba i u nas po parku kilka ich jedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewitko ja mam Graco i musze powiedziec ze albo Graco jets do d... albo jakiś felerny mi sie trafił pisałam juz raz ze koło mi odpadło złamało sie powyżej opony i już a dziś drugie odpadło masakra z tym wózkiem
 
Do góry