reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakup wózka ????

Hej dziewczyny.

Co do wózków to tak mi się udało wyhaczyć super wózek w komisie bym go nie zamieniła na żaden inny. Wygląda jak ostatni szmelc, a jest po prostu jak rakieta - ogromny, super, jak dżip terenowy. Bebecar ale taki stary i zjechany że kosztował chyba 300 zł niecałe... Mieszczą sięw nim obydwoje Hania i Igi. Ma ogromne pompowane koła. Powiem Wam że teraz szukałabym wózka właśnie w komisie. Chociaż wcześniej jakoś nie byłam fanką komisów.

Acha i jeszcze jedno - naprawdę radzę kolory "maskujące" - żywe kolory są ładne pomyślcie o tych osach wszystkich które będą się czepiać takiej "pomarańczki" ładnej.

Aga
 
reklama
A nam się w haucku trzykołowym przetarła opona przednia. No i dziś zamówiłam na allegro oponkę ale mam ochotę na nowy wózek
 
W Peg Perego Pliko jest fajna budka - można ją obracać o 180 st. dzieki czemu mozna zasłonic dziecko od wiatru bądź słońca. W sumie to żaluję, ze go nie wybralismy zamiast X-Landera :sorry2:

Joanka - testy wyslalam, mam nadzieję, ze dotarly?
 
a ja musialabym w koncu zmienic wozek...:-(

z racji tego, ze nie jestem w stanie przebrnac przez caly watek i poczytac waszych rad, i opinii prosilabym o pomoc. Szukamy lekkiej, ale dobrej i sprawdzonej spacerowki, z mozliwoscia rozkladania oparcia do pozycji lezacej.Macie jakies sprawdzone typy, kobietki?
 
zielono mi - moze wlasnie ten Peg Perego??? Slyszalam ze sa bardzo dobre i wlasciwie niemal niezawodne.
Duzo ludiz chwali sobie jakos spacerowke tez MacLarena (tez ponoc bezawaryjny) ale nie wiem jak to jest z tym rozkladaniem sie na plasko
 
ja tez proponuje Peg Perego - pisałam tu o testach przeprowadzanych w Niemczech notabene - wygrał wpłasnie peg perego
 
jesli chcesz to daj adres mailowy, a wyslę Ci wyniki tych testow - są dosc szczególowo opisane za co i ile punktów; w sumie w testach bralo udzial chyba kilkanascie wózków
 
reklama
ja to naprawde nie w temacie, bo przeciez jesli szukalam wozeczkow, to zawsze musialybyc podwojne, albo i potrojne...

Krupka: adres wysle na priva:tak:

Aletko: dziekuje za typy, lece ogladac:tak:
 
Do góry