reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Hej dziewczyny,

ja robiłam test w piatek, bo dziwnie sie czułam, a nie pisałam wam, o tym że jeszcze ponad 2 msc temu jak bylam na wyjezdzie zapomniałam tabletek i nie wziełam 2 dni pod rzad... myslalam ze moze cos sie u mnie zadziało bo miałam zawroty głowy, bole podbrzusza no i w pt bardzo mnie zemdliło o 6 rano, poleciały mi chyba litry sliny, ale nie wymiotowałam, zrobiłam test ale nic nie wyszło, pewnie to skutki odstawienia tabletek ;/ wiedziałam ze raczej bedzie jedna kreska ale jestem troche zawiedziona :(
 
reklama
cześć dziewczyny :) ja tak samo jak Bafinka i aventuraorama będę robić test. Krwawienie po odstawieniu tabletek miałam 1 grudnia także gdzieś pewnie okolice 28,29, 30 powinnam dostać @ choć mam cichą nadzieję, że jednak się już nie pojawi. Będziemy więc razem testować :) ania_c_1987 moje gratulacje :) jak ja bym chciała też na koniec grudnia zobaczyć 2 kreseczki.... ale trzeba wierzyć, że się uda :)
 
Bafinka trzeba pozytywnie myśleć bo inaczej nic z tego nie wyjdzie :) a Ty też się już starasz o drugą dzidzie? Bo z suwaczka widzę, że Twoje maleństwo ma dopiero 15 miesięcy
 
ania moje gratulacje!!!

hej, ja też będę testować pod koniec grudnia, oby Nowy Rok był szczęśliwy i będę mogła go rozpocząć z II kreskami na koncie :D mam dobre przeczucie, 2 dni z rzędu grube (moje pierwsze w życiu) krechy na teście owu, potem dużo, ciągnącego się śluzu (raz zauważyłam w śluzie dwie żyłki krwi, hmm plamienie okoloowulacyjne?). Przytulanki były więc jestem dobrej myśli.
 
reklama
Do góry