reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
pam niestety nie podpowiem Ci nic w sprawie diety bo nigdy nie byłam na diecie, jak mam ochotę to pochłaniam słodycze na potęgę i waga ani drgnie, przy wzroście 169cm najwięcej ile ważyłam to 65 kg (jak wróciłam z UK, po 3miesięczym obżarstwie tostów z cheddarem lub tostów z Nutellą). Ale moja mama jeździła do dietetyczki by schudnąć przed moim weselem, najpierw porobili jej wszystkie badania i dopiero dobierali dietę, miała fajnie rozpisaną dietę, najadała się, nie chodziła głoda i zła. Schudła owszem, ale jak przestała stosować się do diety to znów przytyła.
 
pam ja byłam na dukanie 3 m-ce i schudłam 10 kg i o dziwo nie było jojo ale zaszłam w ciążę no i przytyłam ale już wróciłam do wagi z przed ciąży o próbuje zejść z wagą dalej w d€ł ale teraz jakoś nie moge się zmobilizować bo już nie wyglądam najgorzej... wiem że są różne opinie o tej diecie ale jak dla mnie była ona dobra nie chodziłam głodna nic mnie nie bolało... wyniki mam ok
 
Dzieki dziewczyny. Ja dukana nie moge bo mam problemy z nerkami , kiedys probowalam i bolalo strasznie.... w irlandii zeby sie do dietetyka dostac to lekarz rodzinny cie musi wyslac a u nas w Sligo jest jeden bylam i kobieta mnie przeraza... sama taka niskopienna niewywrotna a najechala na mnie ze jak mozna sie tak roztyc i depresja po stracie dziecka nie jest wynowka.... nie wroce
 
kwiatuszek z praca jest przekichane.mojej mamie wyslalam 18 podan na sprzedawce i tylko 1 rozmowe miala a doswiadczenie w handlu ma 10 letnie.i dalej szukam jej roboty.ja wyslalam 14 podan i zero od zewu.wiem ze dopiero 3 miesiace szukam pracy ale dobija mnie to strasznie.
pzrykro mi ze tak dlugo starasz sie o dziecko.wkurza mnie ze tak to dlugo trwa.sa laski ktore nie powinny byc matkami i zachodza raz dwa a ty biedna tyle juz czekasz i nic.trzymam caly czas kciuki.
bafinka mi sie okres z odstawienia skonczyl w piatek wieczorem a od poniedz.mam jakies male brudzenie.narazie jajnikow nie czuje, troche pobolewalo mnie podbrzusze.
 
reklama
hej, wszystkim :)
ja tabletek nie biore dopiero od 3 dni ale cały czas boli mnie głowa i mnie mdli, już tak szybko organizm wyczuwa zmiany? Czy ból głowy i te mdlosci nie zalezą od ostawienia tabletek? Czy coś oprócz kwasu fioliowego powinnam brac jakies konkretne witaminy, do lekarza narazie sie nie wybieram bo niedawno byłam, próbuje najpierw jakos sama sobie to poukładac, licze na Wasza pomoc :) aa i mam nadzieje ze Mikołaj dzis wpadnie do Was;)
 
Do góry