reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

oj szczerze współczuje <przytul> chyba nie ma nic gorszego :( ale byłaś wtedy w sumie bardzo młoda. Zazwyczaj właśnie jest tak że na wykłady nie trzeba chodzić także widzisz, studia wcale nie są przeszkodą :) słuchaj skoro on nie chce decydować to po prostu przestańcie używać zabezpieczeń i już :)
 
reklama
oj szczerze współczuje <przytul> chyba nie ma nic gorszego :( ale byłaś wtedy w sumie bardzo młoda. Zazwyczaj właśnie jest tak że na wykłady nie trzeba chodzić także widzisz, studia wcale nie są przeszkodą :) słuchaj skoro on nie chce decydować to po prostu przestańcie używać zabezpieczeń i już :)
tez tak myslalam ale moje sumienie mi nie pozwala mu tego zrobic... jakos tak... nie chce go wpakowywyac "na sile" juz w ciaze tylko chcialabym zeby sie zgodzil na staranka.... nie zeby bylo tak ze jak przestane uzywac zabezpieczen zajde w ciaze i mu fakt dokonany oznajmie... czulabym sie jakbym go oszukala... bede mu wiercic w brzuchu dziure o dziecko i tyle...

vinverde witamy :) mam nadzieje ze sie uda i dobrze ze testy owu masz mysle ze duzo pomoga :tak:

Ja mam AZ 20 lat ( w marcu 21) i chyba jestem tu najmlodsza :-D
 
Pam mi nie chodzi o to, żebyś go "naciągała na dziecko" tylko właśnie żebyście wspólnie postanowili o zrezygnowaniu z zabezpieczeń. Bo sama gdybyś to zrobiła to faktycznie by to było nie fair. Wysłałam Ci prywatną wiadomość :) a swoją drogą właśnie podziwiam Cię, że w tak w sumie młodym wieku uważasz, że chcesz już zostać mamą
 
hej, ja zaczynam 3 cykl starań po odstawieniu tabsów anty, w poprzednim cyklu miałam aż 12 pęcherzyków w lewym jajniku (bolał jak jasna cholera), pęcherzyki siedzuały sobie w najlepsze a @ nie chciała przyjść, brałam Luteinę (po której miałam bardzo skąpą @, zupełnie inaczej niż w poprzednim cyklu po Luteinie). No dobra ale do rzeczy, oświećcie mnie bo ja słaba w te klocki jestem, jak po odstaiwniu tabsów Gin mówił, że jajniki nie pracują, a w poprzednim cyklu w jajnikach było dużo pęcherzyków to znaczy, że jajniki zaczynają pracować, tak?
 
Pam
w podobnym tonie jak nula bym powiedziała, ale bardziej typem zdania jakie wypowiadają faceci
'kochanie, co Ty na, że odstawię tabletki i wiesz... będzie jak będzie... nie ma gwarancji, że to od razu, po prostu będzie jak natura chciała, co Ty na to? '
zauważyłam, że no mojego M, ogólnie takie niezobowiązujące zdania najbardziej działają ;) bo mężczyźni nie mają tak jak my, że ma być plan i wszystko podążać zgodnie z planem, dla nich to bardziej 'będzie, jak będzie', więc może spróbuj tej metody.

Nula
Tobie też życzę powodzenia :)

Karola
ale mnie przestraszyłaś, już myślałam, że nie w tym temacie piszę :))) ściskam :)
 
Ostatnia edycja:
Vinverde no mi dokładnie o coś takiego chodziło :) a mój mąż z kolei powiedział mi, że ostateczna decyzja należy do mnie i on każdą zaakceptuje choć podkreślił, że on chce zostać ojcem, także chyba jest jakimś wyjątkiem :)
 
Pam
w podobnym tonie jak nula bym powiedziała, ale bardziej typem zdania jakie wypowiadają faceci
'kochanie, co Ty na, że odstawię tabletki i wiesz... będzie jak będzie... nie ma gwarancji, że to od razu, po prostu będzie jak natura chciała, co Ty na to? '
zauważyłam, że no mojego M, ogólnie takie niezobowiązujące zdania najbardziej działają ;) bo mężczyźni nie mają tak jak my, że ma być plan i wszystko podążać zgodnie z planem, dla nich to bardziej 'będzie, jak będzie', więc może spróbuj tej metody.

Nula
Tobie też życzę powodzenia :)

Karola
ale mnie przestraszyłaś, już myślałam, że nie w tym temacie piszę :))) ściskam :)

Wiesz Karola ja nie jestem lekarzem choć zdawałam maturę z biologii :) ale moim zdaniem żeby jajniki pracowały to właśnie muszą się zacząć pojawiać pęcherzyki bo z tego co pamiętam to w nich znajdują się komórki jajowe i żeby się uwolniły to pęcherzyk musi dojrzeć i pęknąć
 
reklama
dzieki za wskazowki dziewczyny. pogadam zobaczymy jak to bedzie.

co do jajnikow. Jajniki pracoja caly czas z tym ze komorka nie jest dojzala i nie jest uwalniana- to jeden z "efektow" tabletek anty. w momecie kiedy odstawiasz tabletki komorki gwaltownie dojrzewaja z tad szansa na ciaze mnoga. ja raz odstawilam tabletki po braniu ich 5 miesiecy i mialam 4 pecherzyki... czyli prawie po jednym na miesiac. ogolnie abletki anty zwalnaja dojrzewanie komorek i zageszczaja sluz.... dlatego czasem na tabletkach kobieta zajdzie...
 
Do góry