reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Cześć dziewczynki.............
Przepraszam, że tak dawno się nie odzywałam, ale brak czasu jest ostatnio wszemobecny u mnie.
A więc w skrócie: Mamy się dobrze, rośniemy. Moja mała kończy już 6 miesięcy, szok! Pomału siedzimy, pracujemy nad ząbkami.
Pozdrawiam staraczki, coś mał się odzywacie? Jak tam u was?
Zaciskam kciuki za wszystkie staraczki, głowa do góry, ja też tu bardzo długo gościłam, ale jest nagroda:
 

Załączniki

  • 07-07-2012 (17).jpg
    07-07-2012 (17).jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 30
  • 07-07-2012 (21).jpg
    07-07-2012 (21).jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 28
  • 07-07-2012 (27).jpg
    07-07-2012 (27).jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 50
reklama
kwiatuszku i jak?? czekam na wieści
Agnes ale ta twoja córcia już duża! czas niesamowicie szybko leci.. bardzo się ciesze ze wszystko jest ok i w końcu możesz się cieszyć b bycia mamą dwójki skarbów:) dużo zdrówka dla was:**
Anecia11 a jak tam Adaś? co tam u was słychać??
 
Hej moje kochane kobitki :) Nie było mnie tu sto lat !!!! Ale powracam do Was pełna nadziej że będzie tylko lepiej. Po ciąży dostałam @ i cykl nadal trwa ( to już prawie 80 dni)
shocked.gif
. Byłam u gina, zrobił usg i badania. Prolaktynę mam poniżej normy, a FHS i Estradiol powyżej normy czyli jakbym była w drugiej połowie cyku- owulacja. Jak do 15 sierpnia @ nie pojawi się to mam iść do gina. Jedyne co mnie cieszy po ciąży to moja Martusia która rośnie jak na drożdżach
biggrin.gif
i że z jajnikami jest ok.
 
Agness cudna ta Twoja córcia! i duża z niej dziewczynka :-)

kwiatuszek i jak????

Bafinka u nas ok, młody rośnie... zbliżają się powoli drugie urodzinki tzn 27.08 ale już powoli myslę o imprezce ;-) poza tym gada gada i jeszcze raz gada :-) wszyscy się dziwią że chłopak a taki rozgarnięty hehe, obecnie jest na etapie opowiadania wszystkim jak to "tatuś robi garaż" hehe, normalnie mały murarz nam rośnie
ale najważniejsze że zdrowy
poza tym od piątku idę wreszcie na urlop, odwiedzimy rzeszów i jak bedzie pogoda to jeszcze planujemy wypad nad morze na jakies 3 dni
a Twoj młody to też rośnie... 10 miesięcy za wami

Corazon gratki szybkiego zafasolkowania!!!

Agusia witaj :-) córcia już też niczego sobie bobasek hehe, już 4 miesiące minęły :-) a cykle zanim się wyregulują to trochę potrwa... ale ginka odwiedź koniecznie
 
Witam Was serdecznie,
Od razu z pierwszym mym pytanie odności zajścia w ciążę po tabletkach.
Czy któraś z Was miała zalecane branie tabletek na uregulowanie hormonów, a później starania tuż po ich odstawieniu ?
Zreguły lekarze zalecają przerwę, i zastanawiam się czy taka chęć może mieć negatywne konsekwencje.
 
Agness, Bafinka, Anecia, Agusia nasze dzieci tak szybko rosna.nie tak dawno jeszcze ostro sie staralysmy, chodzilysmy w ciazy a tu mamy juz takie duze bable.moj ma pol roku, mowi mama, tata, baba,dada, czasem zrobi papa, ma 2 zabki, siada sam.jest duzy bo wazy 9400g i ma 75 cm, wiec mam co nosic.b.lubi ludzi, usmiecha sie do obcych a jak widzi dzieci to piszczy z radosci.najgorzej jest ze spaniem , malo spi w dzien, potem jak jest zmeczony to b. placze, trzeba go uspokajac zeby zasnal.w nocy naszczescie spi.
Kwiatuszku ja caly czas o tobie mysle i trzymam mocno za Was kciuki.musi sie Wam w koncu udac.I jak tam badania m?

IMG_3469.jpga to moje cudenko
 
reklama
kacha ale z tego twojego gaduła! mój Gabiś mało mówi bo tylko tata dada baba b na psa si na gorące.. wazy 11.7 kg i ma pewnie około 80 cm a i tak wszyscy mówią ze wygląda na 1.5 roku! tez jest bardzo radosny i lubi dzieci.. co do spania to może za długo czekasz i jak jest za bardzo zmęczony to narudzi na wszystko? mój malutek tak ma.. w nocy jeszcze się budzi i jest na tyle cwany ze jak zauważy że tylko ja do niego wstaje tzn że m jest na nockę w pracy i specjalnie budzi sie częściej bo wie że wymięknę za którymś razm i wezmę go do siebie do łóżka.. wiec o jego inteligencję się nie martwie:)

ojej szkoda ze nie mieszkamy gdzieś blisko siebie byśmy zrobiły zlot ciotek z bb:)
 
Do góry