reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

hej laski poprawy jako tako nie ma jakies 2% ale m dostałmkolejna dawke lekow i kolejna wizyta w pazdzierniku lekarz mowil ze nie mamy sie zalamywac bo efekty widavc po 6 mies wiec trzeba czekac
 
reklama
Hej Kobitki u nas już drugi ząbek się pokazał :) Ciężkie czasy nastały mała strasznie marudzi, aż własnego dziecka nie poznaję. Taka grzeczna, całe noce przesypiała, a teraz porażka :( Na nieszczęście 17 wracam do pracy i nie wiem co to będzie. Już tak długo sobie nie pośpię, a nawet nie wspomnę o wstawaniu kilka razy w nocy. No ale czas pokaże jak dalej będzie. Teraz to głowę zaprząta mi brak @ i złe wyniki badań. 16 sierpnia idę do gina zobaczymy co powie i co mi przepisze.
Miłego dnia Kochane :)
 
hejka!

kacha to poczekaj jak jeszcze bardziej się rozgada.... czasem zatęsknisz za ciszą hehe ;-)
a młody cudny śmieszek!

kwiatuszek musi być dobrze! kciuki zaciśnięte!

Agusia to pewnie jakiś skok rozwojowy, a tak żeby moze Ciebie pocieszyć (jeśli ci to pomoże) to ja do ponad roku wstawałam po kilka razy w nocy do młodego... tak czesto się budził i w dodatku jadł
 
agusia moj tez jest marudny.mojemu na dole juz wyszly 2 zeby a teraz ida 4 zeby rownoczesnie na gorze.u nas w malzenstwie tez sa czasem zgrzyty.jednak dziecko wiele zmienia i kazdy musi sie jakos odnalezc w nowej sytuacji a niestety facetom przychodzi to z trudem.
 
Kacha myślałam że to tylko u mnie taki kryzys:-(. Dziecko daje dużo, wynagradza wszytko. Mój mąż po rozmowie z moim tatą wyciągnął wnioski i zobaczymy jak będzie dalej. Dzisiaj kupił mi nowy telefon:-). I robi wszytko żebym od niego nie odeszła z Martusią:-).
Gin powiedział że na dniach powinnam dostać @ (endometrium 9,8mm) zobaczymy. Chce mi dać jakieś tabletki, a potem będziemy myśleć o braciszku albo siostrzyce dla Martusi. Powiedział że czas leci, mój organizm ma swoje humory i nie ma na co czekać z drugim dzieckiem jeżeli chcemy.
 
reklama
Do góry