reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

czesc dziewczyny...ja niestety wczoraj dostalam @:wściekła/y: zaczynam starania od nowa w nastepnym cyklu:-) juz sie nie moge doczekac.

zielony...a czemu masz takie dlugie cykle? hm? bedziesz brala cos na regulacje?

emka...a co tam u ciebie?:-)
 
reklama
hej :) nieciuszka wydaje mi się że z tymi bliźniakami to jest trochę tak nie do końca... :) ale kto wie... miliaa szkoda... ale dalej trzymam kciuki :) który teraz zaczynasz cykl?
mi na razie zostało czekać do przyszłego weekendu na @. Mam nadzieję, ze nie przyjdzie :) hehehe ale to widzicie po sobie jak z tym jest. Powiedzcie mi czy tydzien prawie po owulce utzrymuje się Wam temperaturka... bo ja caly czas mam normalnie w dzień po pracy mierzę bo w pracy nie mam jak (a nie rano jak to powinno byc) tak normalnie pod pachą.... i mam niecałe 37 stopni i głowa mnie boli codziennie prawie... nie mówiąc o pobolewaniu brzucha.... też tak macie po owulacji?? w tamtym miesiacu tak nie miałam... pozdraiwam :)
 
no właśnie ja byłam niedawno na kontroli i to podobno po tabletkach normalne że moga byc takie problemy z regulacją,bo przed braniem tabletek miałam mega nieregularne @. więc mam po prostu czekac,a jak później bede miec takie problemy to bedziemy dzialac. więc już się specjalnie nie zamartwiam i czekam;-)
 
emka26 kochana może to sa objawy ciąży no niedlugo sie razem tego dowiemy bo ja mam dostać @ w poniedziałek (no to może nie dostaniemy razem:-) )

groszku trzymamy kciuki :**

miliaa
pamietaj że starania to sama przyjemność ;-)

Neciuszka Witamy Cię :-)
 
myszka mam nadzieję... ale to chyba za wcześnie na objawy :) ale zobaczymy... trzymam kciuki :)
groszku mam nadzieję, ze niedługo dostaniesz i będziesz mogła ponownie zacząć starania :)
 
myszka pobolewania mi się skończyły, a tempka chyba wzrosła... dzis miałam 37 ponad i głowa mi pękała... ciekawe... nie mogłam wytrzymać i wzięłam paracetamol... tylko nie wiem czy w razie czego mozna... ale gdzieś czytałam że niby tak... mam nadzieję że nie zaszkodziłam.
 
no z tą tempką to niby po owulce aż do okresu jest podwyższona, ale w piątek miałam skok duży w porównaniu z poprzednimi dniami a to był 6 dzień od dnia kiedy mogłam zajść... no nie wiem , nie nakręcam się za bardzo, ale nadzieję cały czas mam :) właśnie wczoraj się dowiedziałam, że moja bratowa jest z trzecim dzieciaczkiem w ciąży :)
 
reklama
Do góry