reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Dokladnie 2 miesiace to nic, a tak poza tym tabletki nie maja wplywu na plodnosc czy zdrownie dziecka no chyba, ze bierze sie je z 10 lat to cos tam moze musi sie uregulowac, w zasadzie to mozesz sie juz starac o bobaska, ja nie czekalam i po odstawieniu od razu do roboty, no niestety do tej pory sie nie udaje...
ale wiecie co dziewczyny to jest moja pierwsza @ po poronieniu, wiec moze akurat w tym cyklu? Lekarz powiedzial, ze jak wyczuwam juz owulacje to bardzo dobrze, luz, luz i jeszze raz luz, w tym cyklu postanowilam nie liczyc nawet dni ;))
dzieki Wam za slowa otuchy, teraz jestem spokojniesza
 
reklama
Cześć Dziewczynki.
Witam wszystkie w ten niedzielny, niestety pochmórny dzionek....
Ja właśnie wstałam, wróciłam nad ranem z wesela koleżanki, ale się wybawiłam...
Jak składaliśmy życzenia młodej parze, to nad naszymi głowami latało stado bocianów, , mam nadzieję ze to dobry znak.
Mi się owoli kończy @, myślę że jeszcze jutro i koniec.
Postanowiłam wyloooozować, nie wiem kiedy będę mieć owulkę, nie obchodzi mnie to, kończę opakowanie castagnusa, i też już go oleję, a wiesiołek, biorę jak sobie przypomnę.... zobaczymy co będzie, albo będzie , albo . Nie gniewajcie się jak będę troszkę żadziej zaglądać, ale będę na bierząco z wami.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Całuski....
 
Witam wszystkie staraczki chciałam się zapytać po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych jak długo niemozna zajśc w ciążę my próbujemy z mężem od stycznia i nic same fałszywe alarmy cykl po odstawieniu tabletek a ostatnie piłam w grudniu przestawił mi się z 28 na 41 dni i bądź tu mądry i pisz wiersze czy i kiedy ja wogole mama te dni kiedy można zafasolkowac juz 5 miesięcy próbujemy i nic ;((( trzymam kciuki za wszystkie staraczki oby się nam jak najszybciej udało bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam
 
Kleopatro chcialam zapytac mogłabyś podać linka do tej strony z kalkulatorem pozdrawiam i z góry dziękuję
 
dzięki wielkie dziewczynki :) w sumie tak myślałam ale wole mieć czyste sumienie :) jak się uda to na pewno napisze :)
 
dziewczyny ne jestescie same w tych starankach, my probujemy juz 7 miesiecy, raz sie udalo w poprzednim cyklu ale niestety w 4 tyg sie skonczylo...aktualnie mam 9dc i mooookro czyzby owulka sie zblizala wielkimi krokami? Nie wiem ale probowac bedziemy na pewno. Ide sie teraz kimnac, bo wrocilam ze szkoly i jestem padnieta papa
 
Witam.Mam 23 lata i razem z mężem planujemy w najbliższym czasie dzidziusia.Tylko, że przez 2 miesiące (bez przerwy) brałam tabletki antykoncepcyjne (Cilest).Wcześniej nigdy nie stosowałam antykoncepji hormonalnej.Mam w związku z tym pytanie: jak długo muszę odczekac po tabletkach by zajśc w ciaze i miec zdrowe dziecko?Przypomne, że tabletki skonczylam brac pod koniec marca.Bardzo prosze o odpowiedz :)

Brałaś tabletki bardzo krótko i jak już w marcvu odstawiłaś to już dawno możecie się stracać. Ogólnie to lekarze mówią że nie trzeba czekać i można odrazu.

Witam wszystkie staraczki chciałam się zapytać po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych jak długo niemozna zajśc w ciążę my próbujemy z mężem od stycznia i nic same fałszywe alarmy cykl po odstawieniu tabletek a ostatnie piłam w grudniu przestawił mi się z 28 na 41 dni i bądź tu mądry i pisz wiersze czy i kiedy ja wogole mama te dni kiedy można zafasolkowac juz 5 miesięcy próbujemy i nic ;((( trzymam kciuki za wszystkie staraczki oby się nam jak najszybciej udało bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam

Niesteyty na to kiedy się zachodzi w ciąże po tabsach nie ma reguły... jedne z nas starały się krótko, inne muszą niestety bardziej uzbroić się w cierpliwość. Ja akurat zaszłam w 4 cyklu, tj 3 normalnym nie licząc tego krwawienia z odstawienia. Pozdrawiam
 
Witam :)
7 miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.Miesiączki z miesiąca na miesiąc przedłużały mi się o kilka dni i na dzień dzisiejszy mam 43 dzień cyklu i nadal @ brak.Nie mam też żadnych objaw na jej przyjście.3 dni temu robiłam test i wyszedł negatywny.
Czy któraś z was była w podobnej sytuacji?
Pozdrawiam
 
agnieszka.kk u mnie cykle strasznie skakaly, wachaly sie od 26 dni do 36dni po tym najdluzszym cyklu nagle przychodzil najkrotszy, potem nastepny tez byl dluzszy. Mi sie cykl zaczal regulowac dopiero po pol roku, elegancko wyczylam owulke co do dnia i wtedy zaszlam w ciaze, byl to cykl 28dn, niestety w 36 dc poronilam, teraz mialam cykl 29dniowy i chyba znowu bedzie krotki, bo juz w 7dniu zaczelo sie ze mnie lac wiec owulka nadchodzi wielkimi krokami...no i ja juz nie nadazam za tym...szkoda mi kasy na te testy owulacyjne, bo jak tylko zauwazam sluz to do roboty az calkowicie zniknie, wiec co mi te testy pokaza...nie wiem.
Ale sluchajcie wyczytalam na innym temacie, ze niedoczynnosc tarczycy utrudnia zajscie w ciaze i ze jedna dziewczyna miala taki objaw, ze czesto bylo jej zimno ja mam tak samo, ciagle marzne, czy to mozliwe, ze to jest objaw tarczycy? Bo ja juz glupieje
 
Ostatnia edycja:
reklama
agnieszka.kk u mnie cykle strasznie skakaly, wachaly sie od 26 dni do 36dni po tym najdluzszym cyklu nagle przychodzil najkrotszy, potem nastepny tez byl dluzszy. Mi sie cykl zaczal regulowac dopiero po pol roku, elegancko wyczylam owulke co do dnia i wtedy zaszlam w ciaze, byl to cykl 28dn, niestety w 36 dc poronilam, teraz mialam cykl 29dniowy i chyba znowu bedzie krotki, bo juz w 7dniu zaczelo sie ze mnie lac wiec owulka nadchodzi wielkimi krokami...no i ja juz nie nadazam za tym...szkoda mi kasy na te testy owulacyjne, bo jak tylko zauwazam sluz to do roboty az calkowicie zniknie, wiec co mi te testy pokaza...nie wiem.
Ale sluchajcie wyczytalam na innym temacie, ze niedoczynnosc tarczycy utrudnia zajscie w ciaze i ze jedna dziewczyna miala taki objaw, ze czesto bylo jej zimno ja mam tak samo, ciagle marzne, czy to mozliwe, ze to jest objaw tarczycy? Bo ja juz glupieje

Mandrzejczuk z tymi objawami tarczycy jest różnie, moja mama np miała wybuchy gorąca, a co za tym idzie duszności i nie miała zewnętrznej tarczycy tylko jakąs taką co te wole się tworzą w srodku. Ale objawy mogą być przeróżne i dlatego już wcześiej pisalam chyba na tym wątku że warto zrobić sobie badanie na poziom hormonu TSH który własnie służy do badania czynności tarczycy... czy wszystko ok czy też nie. Wiec może warto samej zainwestować w takie badanie nie idąc po skierowanie. Bo zresztą nie kazdy lekarz takie skierowanie Tobie da, bo to jest raczej jedno z droższych badań, podobnie jak na toxo więc niechetnie dają. pozdawiam i trzymam nadal kciuki za owocny cykl!!!!
 
Do góry