reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

MANDRZEJCZUK, a ja od dziś zaczęłam łykac feminatal i jakoś tak mi fajnie, że to kolejny krok do dzidziusia :-D:-D:-D
 
reklama
margolcia buziaki dla ciebie kochana ;***
Anecia u mnie to ronie z tym okresem raz skapy, raz obfity...ale juz postanowilam, jutro z samego ranca dzwonie do gina i lece w ten piatek, a jak mnie nie wcisnie to pojde do innego, aby mnie chociaz gruntownie przebadali, moze dostane jakies witaminki oprocz kwasiku, moze cos dla meza mi przepisze...kurde no musi sie udac, bo jak nie teraz to kiedy? Jak bede po 30-tce albo 40-tce? Nieee dla mnie to za pozno. Jaka u mnie zryta pogoda, pada i pada...u Was tez tak brzydko? Nie wyszla ta majowka w tym roku za bardzo...ale jutro bede miala lepszy chumorek, bo z okazji imieninek mezus zabiera mnie na zakupy ;)) nie wiem co mu sie stalo, ze jest taki rozrzutny, ale to pewnie dlatego, ze kupilam mu ostatnio koszule do pracy no i sam za miesiac ma imieniny hehe

Wszystkiego naj na imieninki i spełnienia marzeń!!! ale przede wszystkim spełnienia tego jednego jedynego jak najszybciej!!!

To tak przyszłościowy wszystkiego naj, naj.... mandrzejczuk przecież wiesz czego Ci życzę. Ja dziś 26 dc. czekam na @. Chyba przestałam się łudzić że to ten miesiąc. Ale tracę powoli nadzoieję że mi się uda. Ciężko mi.
Tak u mnie też pogoda do bani, przez chwilę nawet znośnie było, ale to może 2 godzinki z całego dnia. Pogoda iście barowa.
Też uważam tak jak ty, że to najwyższy czas, chciałabym się przed 30 zmieścić z dzidzią, tonajlepszy czas. Ja mam jeszcze 2 lata, a ty?
Mojemu mężowi kupiłam witaminki, nazywają się salfazin. Bierze jedną codziennie wieczorem, a ja castagnus, i wiesiołek brałam ale tylko do owulacji, teraz zacznę znów od 1dc. Ale jak narazie róznicy nie widzę.... Strasznie mam podły nastrój. Jeszcze mam taki straszny katar, że nie bardzo mam jak oddychać, i ani żadnego lekarstwa wziąć, męczę się już 4 dzień.... straszne....
Pozdrawiam dziewczynki. mandrzejczuk pisz co tam u ciebie, ciekawa jestem....
anecia, margolcia a co u was? pozdrawiam was też?

U mnie jakoś lecie, chociaż dzisiaj przez ta pogodę to mam takiego mula że szok :szok: No i wytepiłam wrescie katar :-)

MANDRZEJCZUK, a ja od dziś zaczęłam łykac feminatal i jakoś tak mi fajnie, że to kolejny krok do dzidziusia :-D:-D:-D

no to świetnie! I już tylko 2 miseiące do staranek :-)
 
no to super, oj kobieto jak ja ci zycze abys nie musiala przechodzic tego co ja...bede trzymac za ciebie kciuki normalnie
 
MANDRZEJCZUK, dziękuję Kochana :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ja też wciąż trzymam kciukasy za Ciebie i żeby się w końcu udało :-:)-:)-(
 
Cześć dziewczynki, co u was słychać??
Ja w oczekiwaniu na @, strasznie mnie dziś kręgosłup boli, normalnie chodzić niue mogę, siedzieć tym bardziej, ciekawe co będzie w nocy? Życzę wszystkim kolorowych snów. Do jutra
 
Witam się z rana, nawet pogoda u nas ładna więc później wybiorę się na spacerek z kumpelą i jej maludą :-D A teraz póki co trzeba się zabierać za magisterkę, tzn ciąg dalszy pisania i opracowywania wyników... byle tylko do porodu się obronić :-D

Agness .... A może to nie na @ tak boli? :-)

Mandrzejczuk wciąż trzymam kciuki! Za Ciebie pysia oczywiscie też, ale intensywniej zacznę jak już staranka będą w toku... a ja wtedy na końcówce już będę więc w razie czego posłużę też radą w kwestii wychowania dzidziolka :-)
 
Anecia, no mam nadzieję, że nam się w miarę szybko uda, bo strasznie nie mogę doczekac sie bobaska :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: I odnośnie wychowania i pięlęgnowania już z góry dzięki ale też miałam stycznosc z maleńkimi dziecmi rodzenstwa, więc już też wiem co nieco i na pewno się to przyda :tak::tak::tak:
 
heja heja melduje, ze jestem umowiona na gruntowny przeglad do gina na piatek na 17.20 czy w ten sam dzien mi porobi potrzebne badania, czy dostane pod tym kontem jakies skierowanie na inne badania? Bo nie wiem czy po tej jednej wizycie bede wszysto wiedziala, czy czeka mnie pielgrzymka po klinikach? Kurde ale sie ciesze, ze w koncu mam ta wizyte umowiona, a lekarz super specjalista i ze wszystko mi wytlumaczy i wyjasni, 2 dni sie do niego dodzwonic nie moglam ale w koncu sie udalo.
Ale u mnie sliczna pogoda, chcoalam isc na spacer ale musze czekac na klientke, ktora ma 15 lat i kolezanka zrobila jej paznokcie i takiej biedy jej narobila, ze dziewczyna 2 dzien do szkoly nie chodzi, bo tak ja plytka boli, pewnie jakas niedouczona karierowiczka przepilowala plytke, mam nadzieje ze dermatolog nie bedzie konieczny, eh...a myslalam, ze bede miala wolne popoludnie...
 
reklama
Mandrzejczuk daj później znać co po wizycie. Wątpię żeby ginek odrazu powiedział Tobie coś konkretnego, pewnie da skierowanie na badania, zrobi usg, cytologie. I pewnie z wynikami będzie kazał wrócićm więc jeszcze troche musisz się uzbroić w cierpliwość. A na żadne spacery po klinikach się nie nastawiaj, bo to jest już ostateczność jak ktoś po kilka lat stara się o maluszka. A wy jesteście młodzi i na pewno już niedługo będziecie czekali na szkraba, w końcu się uda!!! Trzymam kciuki za wizytę, no i za staranka oczywiście też cały czas!!!
 
Do góry