reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Zadna z was nie brala cilestu? Nie straszcie mnie dziewczynki ze po odstawieniu z @ bedzie "wesolo" bo ja zaczelam brac tabsy zeby przestalo byc "wesolo". Az sie boje co to bedzie...
 
reklama
Hej Pysia to naprawde baaaaaardzo szybko zafasolkowalas :-) po odstawieniu serdecznie gratuluje. A mozesz powiedziec kiedy zaczely sie pierwsze objawy i jakie. Bo ja sie strasznie nakrecilam i wariuje okropnie jesli chodzi o fasolke no i oczywiscie doszukuje sie juz objawow:rolleyes2: a to dopiero 20 dni po odstawieniu. czyli wiadomo za wczesnie:wściekła/y:

pozdrawiam serdecznie
hej. 13 czerwca mialam dostac okres, ale nei dostałam (bez tabletek miałam strasznie nieregulanrne okresy) a test był negatywny, 17 poszłam do gin usg nic nie pokazało. Ale intuicja robi swoje i 18 zrobilam test ponownie (lekko rózowy) i 19 z krwi no i już nie było wątpliwości :). Potem sobie uświadomiłam, że bardzo bolały mie piersi, był jeden dzień że wydzielina była taka brązowa, zaczęły się dziwne sny i sikanie, ale to jak się porzadnie zastanowiłam, bo tka to raczej tylko w głowie mi siedziało :)
 
_Pysia_ szybciutko się Wam udało :)
Lea28 no to jesteśmy w podobnej sytuacji, ja też odstawiłam Yasminelle pod koniec września. Gdyby cykl był regularny (chociaż nigdy takich nie miałam :( ) powinnam dostać @ w okolicy 27 października, czyli prawie jak ty :)
A no i też staramy się od razu, bez czekania... :)
Królowa Fal, ja brałam cilest przed 1 ciążą :)
 
hej. 13 czerwca mialam dostac okres, ale nei dostałam (bez tabletek miałam strasznie nieregulanrne okresy) a test był negatywny, 17 poszłam do gin usg nic nie pokazało. Ale intuicja robi swoje i 18 zrobilam test ponownie (lekko rózowy) i 19 z krwi no i już nie było wątpliwości :). Potem sobie uświadomiłam, że bardzo bolały mie piersi, był jeden dzień że wydzielina była taka brązowa, zaczęły się dziwne sny i sikanie, ale to jak się porzadnie zastanowiłam, bo tka to raczej tylko w głowie mi siedziało :)
No ta nasza intuicja potrafi zrobic swoje :-D No ja tez takie objawy zauwazylam u siebie do tego jeszcze ten moj brzuch eh lepiej dam sobie na luz bo zwariuje :no:Wszystkiego dobrego:-)

chup oj kochana no to rzeczywiscie jedziemy na tym samym wozeczku:tak:
a jak sie czujesz , bo ja do wczoraj mialam bole podbrzusza pisalam juz o tym wyzej ale tak na moje to byla owu. Wczesniej jak nie bralam pigulek tez tak mialam hehe bolace i "glosne" owulacje. No a jesli chodzi o @ to zawsze mialam regularnie po odstawieniu pigulek takze planowo powinnam miec 28 lub 29 paz takze kobito czekamy zobaczymy a no i dzialamy hahahah
ja jeszcze troche to chodzic nie bede mogla od tego przytulania a "rycerzyki" to uszami beda mi wychodzily :-D
No to owocengo starania dla wszystkich staraczek! podrawiam
 
Lea28 ja miałam dziwne pobolewanie w dole brzucha między 10 a 12 dc (może to owu była??:eek:), ale tak dawno nie byłam 'bezpigułkowa' że nie pamiętam czy kiedyś coś takiego miałam. Potem parę dni później jakieś mega wrażliwe sutki przez raptem 1 dzień... a teraz spokój.
Mam straszne bulgotanie i wzdęty brzuch prawie codziennie i wkurza mnie to bardzo.
Ogólnie mam odczucie kotłowania się w ograniźmie... przy pigułach w ogóle się do mnie nie 'odzywało':confused2:
Niech ta @ przyjdzie o czasie, bo będę się wkurzać:crazy:
Co do staranek, to my w tym miesiący już chyba 3-krotnie średnią miesięczną przkroczyliśmy :sorry:;-)
 
Lea28 ja miałam dziwne pobolewanie w dole brzucha między 10 a 12 dc (może to owu była??:eek:), ale tak dawno nie byłam 'bezpigułkowa' że nie pamiętam czy kiedyś coś takiego miałam. Potem parę dni później jakieś mega wrażliwe sutki przez raptem 1 dzień... a teraz spokój.
Mam straszne bulgotanie i wzdęty brzuch prawie codziennie i wkurza mnie to bardzo.
Ogólnie mam odczucie kotłowania się w ograniźmie... przy pigułach w ogóle się do mnie nie 'odzywało':confused2:
Niech ta @ przyjdzie o czasie, bo będę się wkurzać:crazy:
Co do staranek, to my w tym miesiący już chyba 3-krotnie średnią miesięczną przkroczyliśmy :sorry:;-)

chup czyli to samo co u mnie i te bulgotki i bole to mi sie tez wydaje wlasnie ze to owu byla ja to mialam od 11 do 18 dc :eek: hmmm dlugo a dzisiaj cisza spokoj brzuch normalny (22 dc) czasami zakluje ale pewnie sie zbliza @ czyli pozostaje czekanie na wredote :-( Staranka byly oczywiscie w tych dniach :sorry:
Ty zdaje sie troszke wczesniej powinnas dostac @ 3mam kciuki zeby nie przyszla ta zaraza i zeby fasolka sie rozpychala juz :tak:


pozdrawiam
 
chup czyli to samo co u mnie i te bulgotki i bole to mi sie tez wydaje wlasnie ze to owu byla ja to mialam od 11 do 18 dc :eek: hmmm dlugo a dzisiaj cisza spokoj brzuch normalny (22 dc) czasami zakluje ale pewnie sie zbliza @ czyli pozostaje czekanie na wredote :-( Staranka byly oczywiscie w tych dniach :sorry:
Ty zdaje sie troszke wczesniej powinnas dostac @ 3mam kciuki zeby nie przyszla ta zaraza i zeby fasolka sie rozpychala juz :tak:


pozdrawiam

Lea to by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe...:sorry: :tak:
Szczerze mówiąc nie przyjmuję nawet takiej opcji do wiadomości - czekam na tę paskudniastę (ale jeszcze tym razem nie znienawidzoną) @
 
Lea to by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe...:sorry: :tak:
Szczerze mówiąc nie przyjmuję nawet takiej opcji do wiadomości - czekam na tę paskudniastę (ale jeszcze tym razem nie znienawidzoną) @

:wściekła/y: a ja od dzisiaj rana humor do d...y wszyscy mnie wkurzaja w dodatku nie moglam spac cala noc , cyce jak donice bola jak nie wiem e tam @ zbliza sie wielkim krokami cholera no :wściekła/y::no:
 
hej jestem tu nowa ale bardzo podoba mi sie to forum mam podobne objawy do chup ale ludze sie ze to ciaza skonczylam cilest miesiac temu tak bardzo chcemy 2 dzidzi ze sama niwiem czy to ciaza czy@
 
reklama
hej jestem tu nowa ale bardzo podoba mi sie to forum mam podobne objawy do chup ale ludze sie ze to ciaza skonczylam cilest miesiac temu tak bardzo chcemy 2 dzidzi ze sama niwiem czy to ciaza czy@

hej Madzik to witaj w gronie staraczek:-)
a kiedy spodziewasz sie @ , ja tez ludzilam sie do wczoraj tez mialam jakies tam objawy a tu ciszaaaaa:no: nic sie nie dzieje od czasu do czasu brzuch mnie zakluje tak jak na @ takze pozostaje czekanie zobaczymy co bedzie:confused:
 
Do góry