reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Gratuluję :-D

Laski, jedziemy na tym samym wózku :-) Od 17 roku życia z krótkimi przerwami brałam anty. Na początku lipca odstawiłam. Pierwszy cykl: 29 dni, obecny 45 i dalej końca nie widać. Testy negatywne, wczoraj mój gin nie swierdził ciąży podczas usg. Dostałam luteinę na wywołanie @.
Z TŻtem się jakoś mocno nie mamy zamiaru starać- po prostu idziemy na żywioł, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zaciążę :-D
Jako ostateczny termin na zostanie mamą ustaliłam sobie 30 rok życia, więc mam jeszcze 6 lat, hihi.

Życzę wszystkim i sobie również powodzenia i owocnych staranek.
Będę u Was częstym gościem :-p
 
reklama
dzięki dziewczyny za gratulacje... o 14 wizyta u gin zobaczymy czy to potwierdzi... może test się pomylił ?? oby nie...!!

ale nie mogę myśleć o niczym innym... tymbardziej, że pod koniec maja odstawiłam pigułki... czyli miałam tylko 3 razy @ faktem jest że ostatni @ był słaby... może już wtedy byłam... okaże się po wizycie...
bonusowa, tak więc widzisz jak przestałaś brać anty w lipcu to masz naprawdę sporo czasu, ale widzę po tym co napisałaś, że jesteśmy rówieśniczkami ;)

3majcie kciuki po 14 :) napiszę jak było.
 
w takim razie 3mam kciuki i nie moge sie doczekac na wiadomosci co u gin

ja odstawilam tabletki w polowie lipca i na razie czekam na @ a wlasciwie na jego brak;)
 
no i potwierdziła :D
mam w macicy mały pęcherzyk ciążowy. sam początek ciąży :D

jutro rano zrobię badania krwi i za tydzień mam się znowu pokazać z wynikami.

Oby wszystko było teraz dobrze.
lady 21 no to wszystko przed Tobą :) 3mam kciuki
 
Ja też ponownie gratuluję mamusi!!! z tego wychodzi że jesteś przyszłą majówką pięknie!!! gratuluję!!! i oby badanie przyniosły kolejne wspaniałe wieści!!! ach jak miło czytać takie wspaniałe wieści, od razu lżej się na duszy robi!!! :-D
 
Ja też ponownie gratuluję mamusi!!! z tego wychodzi że jesteś przyszłą majówką pięknie!!! gratuluję!!! i oby badanie przyniosły kolejne wspaniałe wieści!!! ach jak miło czytać takie wspaniałe wieści, od razu lżej się na duszy robi!!! :-D

dziękuję za gratulacje dziewczyny :tak:

jestem taka szczęśliwa... cały czas nie mogę w to uwierzyć :cool2:

też mi się tak wydaje, że będzie kwiecień/maj mam nadzieję, że niebawem się dowiem czegoś więcej. Póki co trafiam na mało przyjemnych lekarzy.
jutro odbiore wyniki badań, a w nd mam konsultację wyników.

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
 
reklama
Do góry