reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

dziewczyny co z wami ??
rozumiem, że są wakacje... ale co się dzieje u was...

u mnie póki co nic... nawet zaczęłam mierzyć temperaturę, ale zachorowałam :( więc z mierzenia nici... żeby było śmieszniej to zachorowałam kilka dni przed owu...
Czy wiecie, że choroba (przeziębienie) może spowodować brak owu ?

3majcie się dziewczyny.

Kici ja też tak miałam, jak tylko zaczęłam swoje staranka. Jeszcze dostałam wtedy duphaston od swojej ginekolog i miałam się starać na maxa. Wtedy zachorowałam i męczyło mnie to przez miesiąc, cały ten miesiąc wypadł mi od staranek bo musiałam jeszcze odczekać trochę po antybiotyku.... no ale to życie już takie podłe jest... ledwo człowiek zaczął a już musiał przerwać ;-).
 
reklama
agapas masz racje :) złośliwość losu potrafi być frustrująca :)

ale ostatnio uznałam, że co ma być to będzie... jak podejdę do robienia dzidizusia ze stresem to na pewno się nie uda :p

ale już się nie mogę doczekać...
 
No właśnie, to najważniejsze żeby się nie stresować i nie mysleć o tym za dużo... tylko czy tak się da ?? :-).
Zarejestrowałam się dzisiaj do swojego lekarza na środę. Zobaczymy co mi powie, pewnie tym razem dostanę "nakaz" zrobienia badań hormonalnych, bo już zapowiadała to na ostatniej wizycie....
 
ja od jutra zamierzam mierzyc temperature
na razie pierwszy cykl staran mamy za soba czekam na @ a wlasciwie jego brak ;)17.08 robie test 3majcie kciuki
 
ja od jutra zamierzam mierzyc temperature
na razie pierwszy cykl staran mamy za soba czekam na @ a wlasciwie jego brak ;)17.08 robie test 3majcie kciuki


oj tak trzymamy :)

ja też jestem przed @, ale sądzę, że będzie bez problemów :baffled:
no ale nie ma co się załamywać :cool2:
lady 21 daj znać koniecznie jak Ci poszło
 
napisze jak tylko zrobie test
dziekuje za wszystkie kciuki:*
wydaje mi sie ze za bardzo chce i z dwoch kreseczek beda nici:/
nie wiem jak wytrzymam te 6 dni
juz 3 dzien starsznie mnie boli prawy jajnik i zaczynam sie martwic..

a jak starania u was?
 
napisze jak tylko zrobie test
dziekuje za wszystkie kciuki:*
wydaje mi sie ze za bardzo chce i z dwoch kreseczek beda nici:/
nie wiem jak wytrzymam te 6 dni
juz 3 dzien starsznie mnie boli prawy jajnik i zaczynam sie martwic..

a jak starania u was?


Starania w toku :-):-). Ja jestem właśnie przed @, już 36 dzień cyklu, w niedzielę robiłam test i wyszedł negatywny a jutro idę do lekarza i mam lekkiego stresa :-(.
 
napisze jak tylko zrobie test
dziekuje za wszystkie kciuki:*
wydaje mi sie ze za bardzo chce i z dwoch kreseczek beda nici:/
nie wiem jak wytrzymam te 6 dni
juz 3 dzien starsznie mnie boli prawy jajnik i zaczynam sie martwic..

a jak starania u was?

ja tak jak agapas jestem przed @
a mnie od kilku dni też boli właśnie prawy... zawsze przed @ boli mnie lewy a teraz prawy :confused:

do owu mam jeszcze kawał czasu... ale poćwiczyć nie zaszkodzi :D
 
reklama
Witam, nie wiem czy już gdzieś to pytanie padło, ale mam mieć załóżoną wkładkę - urodziłam po roku dwie córeczki, a targają mną wątpliwości, bo chcę mieć jeszcze dzidziusia w przyszłości, a nie wiem czy po wkładce bedzie to możliwe. Orientuje się może któraś z Was, czy można po wkładce domacicznej normalnie zajść w ciążę, a ile trzeba odczekać?

będę bardzo wdzieczna za odpowiedzi. Muszę dać ginowi szybką odpowiedź ale nie wiem czy się zgadzać, pomóżcie!!!
 
Do góry