reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Witam dziewczyny :) Brałam pigułki 9 lat ( przestałam w lutym) i od miesiąca staram się o fasolkę. Cykle mam regularne - 28 dni jednak ostatni wydłużył mi się aż do 44 dni!:szok: Powiem szczerze, że już miałam nadzieję, że się udało, a tu 23.08 przyszła @ (wprawdzie jednodniowa) i zaczynamy "pracować"od nowa :-)

mamutka a robiłaś test ?? bo jednodniowy @ może świadczyć że faktycznie wam się udało. @ można mieć nawet przez 3-4 pierwsze miesiące ciąży.

3mam kciuki za was dziewczyny
 
reklama
a Ja nawet po odczekaniu 3 miesięcy miałam ciąze martwą w 7 tygodniu :(
Mimio, że mam już jedną piękną zdrową cudowną córeczkę...
Trzeba czekac, w szpitalu dziewczyny wchodzą i wychodzą jak w hurtowni... przerażające.......
 
Witam was dziewczyny:)
Ja od 2 lat i 8 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne,przed zajęciem w ciążę też je brałam ale tylko przez około 6 miesięcy potem zachorowałam na płuca i niestety dostałam leki płucne,poszłam do ginekologa z zapytaniem czy mogę brać jedne i drugie leki jednocześnie a on stwierdził że tak i będzie wszystko ok.Jak się okazało po około 6 miesiącach zaszłam w ciążę,dziecko urodziło się zdrowe,śliczny,duży chłopiec.
On nowego roku myślę aby odstawić tabletki ponieważ wczesną wiosną chcielibyśmy zacząć starania o rodzeństwo dla synka i przeraża mnie fakt co może się ze mną dziać i czy w ogóle uda mi się zaciążyć i jak długo będę musiała czekać na fasolkę.
Czy któraś z was brała tabletki cilest a potem je odstawiła i jak się potem czuła?
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,mam nadzieję że wątek bardziej się rozwinie i będę mogła zaglądać tu częściej:)
 
odstawilam tabletki tydzien temu i niezabezpieczam sie bardzo bym chciala byc w ciazy czy to mozliwe tak szybko? ....

jeśli odstawiłaś tabletki tydzień temu, to raczej jeszcze nie masz teraz możliwości zajścia w ciąże ale już od pierwszego normalnego cyklu jak najbardziej masz szanse. ja odstawiłam pigułki pod koniec maja a zaszłam w sierpniu :-)
 
Forumowiczki,

tak sie zastanawiam czy jesli brało się przez dość długi czas tabletki antykoncepcyjne (dość długi wg mnie to lata, np. 10) to czy może mieć to wpływ na ewentualne trudności z zajściem w ciążę???

Jestem ciekawa jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?;-)
 
reklama
No, więc gin. nie stwierdził ciąży :wściekła/y: ale...w między czasie w cyklu wrześniowym było przytulanko kilka dni przed owulacją i kilka dni po (mąż jest kierowcą więc często nie ma go w domu i przez to staranka są utrudnione)...więc mam nadzieję, że tym razem się uda:tak:Co do dnia owulacji nie jestem całkowicie pewna kiedy była (prawdopodobnie 14 dc)...więc jeśli się opóźniła lub była wcześniej, to mam jeszcze większe szanse...:-)
 
Do góry