reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Czaruj kobieto, odprawiaj czarna magie czy inne szabaty nie wiem ale aby te fluidki w końcu do mnie dotarły a nie omijaja mnie z daleka :-( kurde teraz obieram inna taktyke, skoro przez te 7 miesiecy ksiazkowa metoda przytulankami co 2 dni nic nie wystrugalismy to piernicze teraz bedzie codziennie :-D nie wiem jak moja kondycha to zniesie ale chocbym miala sapac i dyszec z wykonczenia to musze w koncu sie doczekac. Skoro co 2 dni nie zalapuje to jak bedziemy codziennie teges-szmeges to kurde blaszka musi w ktorys dzien zaskoczyc :-D:-D:-D
 
reklama
Proponuję wszystkim starającym się o dziecko po odstawieniu tabletek aby kupiły sobie kwas foliowy i cieszyły się z seksu bez zabezpieczeń.Wasz organizm sam zdecyduje kiedy jest gotowy na dziecko. POWODZENIA !

Świetnie napisane.... Całkowiecie popieram. Co tam u was dziewczynki? mandrzejczuk, Anecia, pysia,
 
Czaruj kobieto, odprawiaj czarna magie czy inne szabaty nie wiem ale aby te fluidki w końcu do mnie dotarły a nie omijaja mnie z daleka :-( kurde teraz obieram inna taktyke, skoro przez te 7 miesiecy ksiazkowa metoda przytulankami co 2 dni nic nie wystrugalismy to piernicze teraz bedzie codziennie :-D nie wiem jak moja kondycha to zniesie ale chocbym miala sapac i dyszec z wykonczenia to musze w koncu sie doczekac. Skoro co 2 dni nie zalapuje to jak bedziemy codziennie teges-szmeges to kurde blaszka musi w ktorys dzien zaskoczyc :-D:-D:-D


mandrzejczuk, :-) jestes the best.... jak tu wchodze wieczorem, to twoje posty zawsze mi humorek poprawiaja.....:-D:-D. Ja korzystam kiedy mi sie podoba, bez zadnych konktetow, kiedy nam sie zachce, to lecimy....:-D. nie licze, nie chce sie potem dolowac. Ale wiesz, ze jak sie tobie uda, to mnie tez musi.... wiec czekam na ciebie, dawaj znac co tam u ciebie? :-D:tak: :-D:tak:. Kiedy masz termin @?
 
Witam wszystkie staraczki ja łykam kwas foliowy od stycznia tablety rzuciłam w grudniu na ale narazie nic dalej jedna krecha a mogły by być wkońcu dwie trzymam za wszystkie kciuki czary mary i może wkońcu nam się uda OBY !!!! pozdrawiam
 
Witam Was Wszystkie:happy:
Ja być może już w czerwcu kończe tabletki a jak nie to na pewno w lipcu. Chce odczekać mimo opinii ze teraz nie trzeba, jakos serce mi mowi zeby poczekac te pare miesiecy...
Wspolzyc z moim Kochanym nie bedziemy juz od polowy lipca do konca sierpnia poniewaz wtedy mamy pierwsza spowiedz przed slubna a chcemy aby nasza spowiedz miala jakis sens. Potem chcemy przez jakies 3 miesiace uzywac prezerwatyw i po tym okresie zaczac sie starac o dzidzie.
Te pare miesiecy chce przeznaczyc na obserwacje organizmu i @.... No i lykam juz kwas foliowy:happy::happy:
Trzymam za Was kciuki!!!
 
Agness_13 hahah to dobrze, trzeba sobie jakos te pochmurne dni rozweselac, ja to na przemian raz sie doluje, a za moment zarty mnie dopadaja ;-)

MariWi
trzymamy kciukasy :tak:

Misia89 lipiec to juz nie dlugo to zaraz zleci, odstaw lepiej w czerwcu to juz miesiac do przodu, tym bardziej, ze bedziecie mieli przerwe z okazji spowiedz, a potem i tak gumki w ruch to co za roznica :-)

A gdzie Anecia1111 ? Widzialam ja na fotkach brzuszkowych alez ona urosla od ostatniego zdjecia kwietniowego bodajze ;-)

Od godz. 7.00 jestem juz na nogach, ale nie spie sporo wiecej....znowu dopadlo mnie to wstretne pecherzysko :wściekła/y: juz sie nalykalam uroseptu, zaaplikowalam Clotrimazolum i zaraz wypije zurawinke...mam nadzieje, ze to tylko chwilowy nawrot...kurde tak czulam, ze te siedzenie przy otwartym oknie sie skonczy. Czy wy tez jestescie takie wrazliwe? Ja od kad zlapalam tego wirusa to co jakis czas non stop do mnie powraca :-( To jest najgorsza dolegliwosc jaka moze byc, juz bym wolala bol glowy czy brzucha, ale nie toooo....
 
mandrzejczuk masz racje pewnie odstawie w czerwcu;-)
Zwłaszcza, ze w tej chwili mam bardzo duzy stan zapalny i musze to wyleczyc a w tym czasie tez nici z seksu.
Mam do was pare pytan:happy2:
1) Czy to prawda ze po odstawieniu wzrasta ochota na sex?
2)Od poczatku mialam bolesne, nie regularne i obfite miesiaczki, do tego torbiele czy tabletki mogly to jakos zniwelowac? Czy raczej nie ma szans? Podobno moze byc jeszcze gorzej i sie przerazilam:szok:
Pozdrawiam Was wszystkie!!
 
Hej Kobietki!!! Spróbuję Was nadgonic w pisaniu, bo przeczytałam już wszystko co naskrobałyscie od wczoraj :-)

A ja pamietam jak zanim zaczelam lykac tabsy to mowilam, ze nawet jak bede brac tabletki to bede tez uzywac gumek z obawy, ze jednak nie bede miala tej pewnosci, no a teraz gumkom mowie wielkie NIE!!! :-D Hehe moze to smieszne ale dla mnie seks z gumka to jak lizanie lizaka przez papierek hehe ;-) nie wiem jak ja sie bede po ciazy, jesli oczywiscie zajde ? Zabespieczac..."gumków" nie lubie, tabletek sie boje znowu lykac, ze przytyje i wogole znowu bede miala problemy ze wzdeciami, nawet jesli te objawy nie powroca to ob awiam sie, ze znowu moje libido spadnie ponizej zera...eeee tam co bedzie to bedzie, teraz najwazniejsze aby ujrzec dwie krechiii ;-)

Co do gumek to jak też ich nie toleruję, po co się 2 razy zabezpieczać, jak by coś miało nie być po naszej myśli to i 2 zabezpieczenia rownie dobrze mogły paść :-) ale lizaka w papierku nie probowalam :-D :-D :-D No a co do tego co po ciąży z zabezpieczeniem to ja mam zamiar wrócić do tabsów, bo są jakieś dla kobiet karmiących więc luzik :-)

u mnie ciąża nijak nie zmniejszyła mojego libido:-D
ani pierwsza, ani druga

To tylko gratulować :-) Chociaż tej drugiej ciąży to dopiero widzę 8 tydzień, więc jeszcze dużo może się zmienić z libido :-D

MARGOLCIA wiem, ze bez zabezpieczen lykajac tablety :)))

ANECIA, ja juz teraz jestem wielki spioch. Lubie spac i tyle :)))

Hahaha... ja też lubię spac :-D

Radość ze zbliżeń teraz, a po odstawieniu także pełnia radości. Zero stresu że coś pęknie, że nie teraz bo nie mamy gumki itp.
A jak wiadomo stres źle wpływa na nas, a także na naszych partnerów :D:D

Ja przy tabsach nie mialam problemów z czerpaiem radości ze zbliżeń, ale fak faktem po odstawieniu jakoś inaczej jest :-)

Czaruj kobieto, odprawiaj czarna magie czy inne szabaty nie wiem ale aby te fluidki w końcu do mnie dotarły a nie omijaja mnie z daleka :-( kurde teraz obieram inna taktyke, skoro przez te 7 miesiecy ksiazkowa metoda przytulankami co 2 dni nic nie wystrugalismy to piernicze teraz bedzie codziennie :-D nie wiem jak moja kondycha to zniesie ale chocbym miala sapac i dyszec z wykonczenia to musze w koncu sie doczekac. Skoro co 2 dni nie zalapuje to jak bedziemy codziennie teges-szmeges to kurde blaszka musi w ktorys dzien zaskoczyc :-D:-D:-D

Dobre :-D Tylko że codzienny seks niby osłabia plemniki więc nie wiem co lepsze, codziennie czy jednak co 2 dni...

Świetnie napisane.... Całkowiecie popieram. Co tam u was dziewczynki? mandrzejczuk, Anecia, pysia,

Melduję że wszystko OK, tylko skurcze łydek mam!!!!!!!!!!! Masakra jakaś normalnie!

Witam Was Wszystkie:happy:
Ja być może już w czerwcu kończe tabletki a jak nie to na pewno w lipcu. Chce odczekać mimo opinii ze teraz nie trzeba, jakos serce mi mowi zeby poczekac te pare miesiecy...
Wspolzyc z moim Kochanym nie bedziemy juz od polowy lipca do konca sierpnia poniewaz wtedy mamy pierwsza spowiedz przed slubna a chcemy aby nasza spowiedz miala jakis sens. Potem chcemy przez jakies 3 miesiace uzywac prezerwatyw i po tym okresie zaczac sie starac o dzidzie.
Te pare miesiecy chce przeznaczyc na obserwacje organizmu i @.... No i lykam juz kwas foliowy:happy::happy:
Trzymam za Was kciuki!!!

U nas ze spowiedzią i "czystością" po niej i tak nie wypaliło ;-) Ale możecie macie silniejszą wolę :-D

Agness_13 hahah to dobrze, trzeba sobie jakos te pochmurne dni rozweselac, ja to na przemian raz sie doluje, a za moment zarty mnie dopadaja ;-)

MariWi
trzymamy kciukasy :tak:

Misia89 lipiec to juz nie dlugo to zaraz zleci, odstaw lepiej w czerwcu to juz miesiac do przodu, tym bardziej, ze bedziecie mieli przerwe z okazji spowiedz, a potem i tak gumki w ruch to co za roznica :-)

A gdzie Anecia1111 ? Widzialam ja na fotkach brzuszkowych alez ona urosla od ostatniego zdjecia kwietniowego bodajze ;-)

Od godz. 7.00 jestem juz na nogach, ale nie spie sporo wiecej....znowu dopadlo mnie to wstretne pecherzysko :wściekła/y: juz sie nalykalam uroseptu, zaaplikowalam Clotrimazolum i zaraz wypije zurawinke...mam nadzieje, ze to tylko chwilowy nawrot...kurde tak czulam, ze te siedzenie przy otwartym oknie sie skonczy. Czy wy tez jestescie takie wrazliwe? Ja od kad zlapalam tego wirusa to co jakis czas non stop do mnie powraca :-( To jest najgorsza dolegliwosc jaka moze byc, juz bym wolala bol glowy czy brzucha, ale nie toooo....

Jestem :-) Do 10 spaliśmy z M, później śniadanie... o 11. Później placek robiłam, później M obiad zrobił i było wielkie sprzątanie przedweekendowe dlatego mnie nie było :-) A co do brzuchola to faktycznie trochę urosłam :-D

Pozdrawiam wszystkie Kobietki i ślę dobre fluidki :-)
 
hej hej
kolejny majowy dzień pod znakiem deszczu!!! buuuuu już nie chcę takiej pogody.

Podobno faktycznie nasienie jest najlepsze co 3 dni, wtedy jest najwięcej i najlepszej jakości, także nie wiem co lepsze.
Anecia ślij fluidki, na pewno się przydadzą prędzej czy później :) Dobrze że czujesz się ok. a na skurcze nie wiem co ci polecić, a magnez możesz brać?

Ja miałam tylko jedną spowiedź, bo już mieszkaliśmy razem. Ale znajomi w trakcie spowiedzi jakoś się nie pokryli z odpowiedziami, koleżanka powiedziała, że nie sypiają razem, natomiast kolega że owszem. Ksiądz na szczęście nie zorientował się ... :D:D

mandrzejczuk ja jak raz wylądowałam na pogotowiu z krwiomoczem to miałam porządne przeleczenie furaginum przez 3 tygodnie po 2 tabletki. Od 3 lat mam spokój (odpukać) ale furaginke mam w domku zawsze. Co jakiś czas przez tydzień biorę po jednej tabletce. Jeszcze wtedy też brałam fitolizyne (ochydztwo, ale też pomaga). No i są podobno takie saszetki ,że się jedną wypija i przechodzi-problem, koszt jej to ok 50zl :/

u mnie ok, nakupowałam kwiatków na ogród i balkon i czekam na pogodę ładną :):) pozdrowionka dla Wszystkich
 
reklama
Dziewczyny a ja sie mecze caly dzien, mial byc poranny seksik jak troche mi po tych 2 godz przeszlo ale niestety mam taka suchosc ze szok, jestem w 15 dniu cyklu a od 2-3 dni nie mam sluzu, chyba mialam owulke baaardzo wczesnie, bo juz 7 dnia cyklu mnie zalewalo, wiec suma sumarum przytulanka nie bylo wczoraj i dzis, pospalam sobie w ciagu dnia 3 godz przeszlo mi a teraz znowu mnie to meczy...ja codziennie pije herbate zurawinowa a jak pare dni nie popije jej to mi to wraca ale teraz nie ma bata 2 tyg bede wcinac furagin, bo nie usmiecha mi sie to...kurcze i ten cykl na pewno bedzie spisany na straty...bo jak nie ma sluzu to nie ma plodnych tak? :-(

A co do libida, to ja podczas brania tabletek nie mialam wogole ochoty, a jak odstawilam to przez pierwsze 3 miesiace moglam codziennie po kilka razy, jak dzikie zajace hehe :-)
 
Do góry