reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Całe szczęście że studia już prawie za mną :-) Jeszcze tylko miesiąc i koniec roku akademickiego, absolutorium i już tylko obrona magisterki zostanie :-D I ogólnie polecam zaoczne... na studiach pierwszego stopniach byłam na dziennych, a teraz jestem na uzupełniających magisterskich i powiem szczerze, że o wiele lepiej się czuję na zaocznych i jakoś tak szybciej te studia zleciały :-D
 
reklama
No ja kończę teraz II rok... A nad zmianą na zaoczne zastanawiałam się od I roku już, ale w końcu zostałam II rok na dziennych.
Po decyzji o dziecku zdecydowałam się przenieść, poza tym finansowo będzie trochę lepiej zawsze:happy2: A przyszłym tygodniu składam podanie o przeniesienie:happy2: I jakoś się cieszę z tego powodu:happy2::-)
 
ANECIA, ja tez zaocznie studiowalam yhy... i nie wyobrazam sobie, zebym miala dziennie studiowac. Studiowalam i moglam pracowac i gitarowo

MANDRZEJCZUK, to chamstwo prosze dziadostwo co ksieza wyprawiaja. Mnie raz sie zapytal "dala mu wejsc do dziury?" no glupi. Mi sie wydaje, ze to ich zboczenie o. Jak sie dopytuja o seks czy glupio komentuja, a sami nie sa lepsi. My mamy isc do spowiedzi i chyba powiem o seksie, bo nigdy sie nie spowiadalam i raz powiem ale niech nie mysli, ze do slubu bede czekac :\

MANDRZEJCZUK, widze ze masz fochy jak ja. Tez nieraz bylam zniesmaczona jak moj szedl na piwo ale wiem, ze nie moge mu zabronic hi hi, bo ja tez czasem wychodze bez niego. Kwiatki przynajmniej dostalas ;D
 
Cześć dziewczynki....
Ja dziś byłam na szkoleniu z pracy w Krościenku nad Dunajcem. Pogoda słoneczna, ale strasznie brrrr zimno.
Wróciłam jakied 3 godzinki temu, i padam na twarz. Jutro mam komunię w rodzinie, a tak starsznie mi się nie chce iśc....

pysia u mnie nic nowego. Staranka pełną parą, ale staram się o tym nie myśleć, nie liczę, nie notuję, poprostu idę na żywioł hahaha.
Zobaczymy co z tego wyjdzie w tym miechu.

Co do spowiedzi, nigdy się z seksu nie spowiadałam, niegdy mnie ksiądz o to nie pytał. Raz mnie za tabletki anty zrypał, i już więcej na ten temat nie wchodziłam. Bo co go to obchodzi....

A so do studiów, to również polecam zaoczne. Ja zaczynałam na dziennych, na drugim roku zaszłąm w ciążę i przeszłam na zaoczne i tak skończyłam. Zlevciało mi szybko, i siedziała z małym w domu a na weekendy wypad na miasto (tzn na zajęcia) Przynajmniej co drugi weekend jakaś rozrywka była, bo jak tak 3 lata w domu siedziałam to mnie trochę szlag trafiał. A od obrony już ............. około 3 lata minęło, Kurcze jak zleciało.... tak że ja mgr inż. jestem i tyle.... Ale fajnie wtedy było. Fajne wspomnienia mam.

Pozdrawiam dziewczynki, miłej nocki i jutrzejszego dzionka.... Odezwę się wieczorem PAPA
 
"Do dziury" o bez kitu hahaha :-D trzebabylo mu powiedziec, ze do dziury to nie bardzo ale, ze dziupla az sie trzesla :-D

A ja jestem obecnie na II roku licencjatu zaoczne, gdyby nie technikum ekonomiczne to byabym juz na III ale nie zaluje, bo w technikum nauczyli mnie wiecej rachunkowosci niz na studiach, lanie wody jak sie patrzy. Tak wiec za rok sie bronie, ale z magistrem sobie na rok daruje, wole porobic kursy, ktore wiecej mi dadza niz ta szkola...No ale na dziennych to ja bym nie wyrobila, ogolnie po szkole sredniej to mialam dosc nauki dziennej ;-)
Dziewczyny mam ochote przejsc sie na solarium ale boje sie, ze jak sie udalo to moze mi to zaszkodzic...mam dzis 16-17 dc...o moj Boze mialam nie liczyc tych dni, a normalnie codziennie patrze w kalendarz :wściekła/y: co miesiac obiecuje sobie, ze dosc, koniec z tym liczeniem...
 
Hejka Dziewczyny! Ale pogoda... normalnie już mnie wkurza ten brak słońca bo czlowiek taki przymulony chodzi że szok.

Pysia jakby mi się ksiądz zapytał czy "dała mu wejść do dziury" to bym mu powiedziała że do wszystkich jakie posiadam :-Djuż by pewnie nikogo więcej w ten sposób nie zapytał :-D

Agness Ty już pewnie na komunii, ale wcale nie zazdroszczę bo sama osobiście średnio lubię takie uroczystości :-) A co do wspomnień ze studiów to moje też fajne są (po inżynierce) i będą (po magisterce), byle tylko jeszcze się obronić :-D Bo Ty to już luzik masz :-)

Mandrzejczuk ja niestety nie mogłam sobie darowac magistra nawet na rok, bo na studiach technicznych niestety chcąc zrobić uprawnienia np budowlane musisz mieć magistra i chyba tylko dlatego tyle osób się na "techniczną" magisterkę wybiera przez te durne przepisy.
Hmmm a co do solarium to ja bym sobie darowała, lepiej żeby nie mieć później wyrzutów sumienia, że może się udało a ja zaszkodziłam. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz :-)


OK, a teraz uciekam zobaczyć jak tam z obiadkiem, bo dzisiaj mąż cały dzień w pracy a ja do rodziców przyjechałam i mamcia robi więc mam luzy :-) Ale głodna już jestem więc pójde sprawdzić jak długo jeszcze do żarełka :-D
 
Ja też bym na Twoim miejscu odpuściła solarium lepiej nie ryzykować:no:
Mam nadzieje, że bede tak samo zadowolona z zaocznych jak wy:happy2: na razie czeka mnie okropna sesja, najgorsza na całe te studia:szok: także musze je przetrwać:-)
 
Witam dziewczyny mam mały problem staramy się z mężem o dzidziusia mam 41 dniowy cykl tak że owulka trafia na 19 maj a ja od dwóch dni mam dziwne upławy śluzu raz normalny białawy a raz z belikatnym odcieniem różu w poniedziałek bolał mnie brzuch jak przy miesiączce ale tylko rano i potem juz nic jak myslicie co to może bć niby od dzisiaj mam dni płodne poradźcie dziewczyny pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie obysmy jak najszybciej zafasolkowały
 
Cześć Laseczki:)
jestem tak rozradowana moim kochanym Kolejorzem, że nic nie robię od rana, hehe
co prawda trzeba byłoby się ruszyć do kuchni i coś upichcić, ale brak weny...
ziewam tylko, bo wczoraj kolacje zrobiłam dla znajomych z okazji Mistrzostwa, potem jeszcze w nocy z mężem rozmawiałam, bo on był na meczu i potem na imprezie w mieście z piłkarzami, a ja się wkurzałam, że siedzę na drugim końcu Europy!
 
reklama
AGNES, najwazniejsze chyba, zeby podejsc na luzie do staranek choc to i pewnie niekiedy nie jest latwe

MANDRZEJCZUK, Ty tez juz wrzuc na luz i ja bym nie ryzykowala z solara, bo jak sie udalo....a tak apropo to ja bym sie moze ktoregos pieknego dnia wybrala... no nie wiem....

Zaoczne sa super. Ja mam przerwe rok, poszlam od razu na mgr ale niestety nie wypalilo i mam przymusowa przerwe mam nadzieje, ze w pazdzierniku pojde, bo teskni mi sie troszke juz za szkola i za wypadami w czasie zajec ;D fajnie bylo
 
Do góry