reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Lekarz mi powiedział jeszcze w polsce (obecnie przebywam za granicą) ze nie ma przeciwskazan i ze po tym jak zaszłam pierwszy raz nie powinno byc problemu. Po prostu odstawić i "pracowac" ale nadmienił ze pierwsze 3 miesiace mogą być bezowocne. Zobaczymy jak bedzie. Trzymam kciuki za was i za siebie!!!! Dzisiaj co prawda test robiłam bo po odstawieniu ani widu ani słycho miesiączki ale negatyw.
 
reklama
To ciężko wyczuć, ja jak odstawiłam tabsy, na pierwszy okres czekałam sporo bo około 32 dni....
Może powinnaś iść się skonsultować z lekarzem??
 
AKYSZ.... Żeby do zadnej z nac nie przyszła przez najbliższe 9 miechów....

Do mnie już tylko przez jakieś 4,5 miesiąca niech nie przychodzi :) A później to już niech maluszek się pcha na świat :D

Lekarz mi powiedział jeszcze w polsce (obecnie przebywam za granicą) ze nie ma przeciwskazan i ze po tym jak zaszłam pierwszy raz nie powinno byc problemu. Po prostu odstawić i "pracowac" ale nadmienił ze pierwsze 3 miesiace mogą być bezowocne. Zobaczymy jak bedzie. Trzymam kciuki za was i za siebie!!!! Dzisiaj co prawda test robiłam bo po odstawieniu ani widu ani słycho miesiączki ale negatyw.

Mi też mówił ze pierwsze 3 po odstawieniu mogą być bez skutku i tak tez u nas było, ja zaszłam w 4 cyklu :D
 
a ja dzis stracilam moja upragniona fasolke...2 godz temu zaczelam krwawic bylam u lekarza...wczesna ciaza, ktora po prostu obumarla...jak to powiedzial lekarz: 80% ciaz w tak wczesnym stadium obumiera i kobiety nawet nie wiedza, ze bly w ciazy myslac, ze po prostu @ sie spoznila...bol niesamowity ;((( na razie nie bede zagladac na BB mam juz dosc tych staran dolowania sie i zarazem nakrecania...czekam teraz na meza...a potem nie wiem...
 
reklama
mandrzejczuk, strasznie mi przykro :-:)-:)-( Trzymaj się i nie załamuj. Nie można się poddawać tylko walczyć dalej, Jestem z Tobą duchem ale wierzę, że kiedyś się uda... :-:)-:)-(
 
Do góry