reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Chcialabym. nie bedziemy wychodzic z lozka to moze sie uda he

Hehe... tylko z tym łóżkiem nie przesadzajcie, bo nie wytrzyma ;-) A tak poważnie to czym częściej tym gorzej, tak bynajmniej mi zawsze gin powtarzał że plemniki muszą się"odbudować" i normalnie to najlepiej tak co 2 dni, a z kolei 2 dni przed, 2 dni po i w okresie owulacji to wtedy najlepiej codziennie :-D My akurat tego ie zastosowalismy, a zaszliśmy w czasie kiedy przytulańska było mało ale wypadło akurat w owulkę :-)
 
My tez w tym cyklu co sie udalo to malo razy probowalismy, ale za to Jak hehe, a moj maz wczoraj mowi tak: "ciekawe za ktorym razem sie udalo...to pewnie od tego twojego lezenia z nogami w gorze, albo z tego spontana w lazience" hehe no i juz sama nie pamietam...
 
mandrzejczuk strasznie się cieszę i zazdroszczę
Ja nie mogę sobie wybaczyć że tak żadko się staraliśmy w tym miesiącu, ale skoro wam się udało, to może i dla mnie jest jakaś szansa????
W 11-12 dc. strasznie bolały mnie jajniki, nie wiem czy to była owulacja.... w każdym razie tego dnia "pracowaliśmy" i jeszcze dzień wcześniej.... ale później nie :no::-:)-(.
 
Anecia, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, bo obydwoje pracujemy i a nóż widelec zmiany nie będą się zgadzać. A nie wiem jak to z dniami płodnymi jest po odstawieniu anty. Musi się udać za którymś tam razem, a najlepiej zeby szybko :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam cieplutko wszystkie forumowiczki!!!!
Dołączyłam do Was poniewaz również planujemy dzidzusia!!!!
3 lata temu urodziłam córkę ktorą "zmajstrowalismy" w ciągu 2 miesiecznej przerwy w braniu tabletek :) Teraz odstawiłam tabletki w lutym i zobaczymy co bedzie i kiedy. Narazie totalny bałagan :) Miesiączki ani widu ani słychu :)
 
Życzę powodzonka....
A co ci lekarz powiezdział?
Jateż jestem po tabletkach.... w styczniu odstawiłam, a staram się od 2 miesięcy, a tak konkretnie od tego miesiąca.... i teraz czekam na @, ale mam nadzieję że nie przyjdzie....
pozdrawiam,
 
Witam cieplutko wszystkie forumowiczki!!!!
Dołączyłam do Was poniewaz również planujemy dzidzusia!!!!
3 lata temu urodziłam córkę ktorą "zmajstrowalismy" w ciągu 2 miesiecznej przerwy w braniu tabletek :) Teraz odstawiłam tabletki w lutym i zobaczymy co bedzie i kiedy. Narazie totalny bałagan :) Miesiączki ani widu ani słychu :)

Witamy ciepło :-) I trzymamy kciuki za szsybkie zafasolkowanie :-)

Anecia, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, bo obydwoje pracujemy i a nóż widelec zmiany nie będą się zgadzać. A nie wiem jak to z dniami płodnymi jest po odstawieniu anty. Musi się udać za którymś tam razem, a najlepiej zeby szybko :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Co do tych dni płodnych to ja mierzyłam od dnia odstawienia tabsów tempkę o tej samej godzinie z rana i po 2 miesiącach już wiedziałam kiedy mam płodne, przynajmniej tak mniej więcej.

Życzę powodzonka....
A co ci lekarz powiezdział?
Jateż jestem po tabletkach.... w styczniu odstawiłam, a staram się od 2 miesięcy, a tak konkretnie od tego miesiąca.... i teraz czekam na @, ale mam nadzieję że nie przyjdzie....
pozdrawiam,

Oby ta wstrętna @ nie przyszla!!! Pozdrawiam
 
reklama
Do góry