reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Mam też taką nadzieję, a właściwie nie- JA W TO WIERZĘ!!!!
Super. Trzymam za Ciebie kciuki, żebyś się dobrze czuła, i wszysko było w pożądku.
Mnie dziś coś chyba rozbiera... Głowa pęka, katar, rozbicie.... Ale kuruję się tylko domowymi sposobami, nie tracę nadziei że tam ktoś już może być.... hihi
Pozdrawiam
 
reklama
mandrzejczuk, fajnie mąż zareagował :-):-) Pewnie się bardzo zdziwił, że w końcu się udało
Gratulacje jeszcze raz :-):-):-)
 
pysia888 teraz czekamy na Ciebie jeszcze :-) I mam nadzieję że jak już rozpoczniecie staranka to szybko się uda :-) Na pewno będę trzymała kciuki!!!
 
Wlasnie pysia skroc ten swoj suwaczek i nie czekajcie ze starankami, a potem zaklada,my swpje brzuszkowe pogaduchy hehe dzisiaj chyba jade do babci oznajmic, ze bedzie prababcia, chyba mi na zawal zejdzie i az sie boje hehe
 
Witam Dziewczynki w to niedzielne przedpołudnie :-) Przestawiłyście zegarki?

Wlasnie pysia skroc ten swoj suwaczek i nie czekajcie ze starankami, a potem zaklada,my swpje brzuszkowe pogaduchy hehe dzisiaj chyba jade do babci oznajmic, ze bedzie prababcia, chyba mi na zawal zejdzie i az sie boje hehe

To może poczekaj aż się brzuszek chociaż trochę pojawi i wtedy sama zrozumie i nie zejdzie na zawał tylko "lżej" to przyjmie ;-) A tak w ogóle to od wczoraj wieczora znowu mnie nerwobóle (tzw rwa kulszowa) biorą :baffled: Normalnia tak to dolegliwości prawie rzadnych nie było, ale ta rwa od początku mnie męczy mimo że wcześniej nigdy nie miałam takich problemów. Ale mój gin mówi że to częsta dolegliwość w ciąży, która po porodzie mija jak ręką odjął więc te kilka miesięcy dam radę, bo czego się nie robi dla naszych maluszków :-) Chociaż niekiedy to jest taki ból że nie wiem co ze sobą zrobić, a najgorzej jak ten ból w nocy obudzi i wtedy to już usnąć nie mogę. Ale już więcej nie straszę, w końcu nie każdego musi to dopaść :-) Pozdrowionka
 
Wiatm.....
Ja dziś zrobiłam test - negatywny :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
I znowu mam doła, jak co miesiąc.
Wiem że trochę za wcześnie, ale .......

Agness_13 ... w końcu się uda, nie w tym miesiącu to może w kolejnym. Rzadko która zachodzi w krótkim czasie, więc nie ma się czym stresować, lepiej podejść do starań na luzie. Poza tym masz już jednego maluszka więc drugi to tylko kwestia czasu, bo skoro z pierwszym się udało to dlaczego teraz mialoby być inaczej. Więc głowa do góry a ja trzymam mocno kciuki żeby się w końcu udało!!! I wpadaj do nas częściej :-)
 
Wlasnie agness ja sie sresowalam pol roku i w koncu w miesiacu w ktorym najmniej sie spodziewalam, bo pzytulanka byly chyba tylko 2-3 razy udalo sie. Ja trzymam goraco kciuki. A babcia najpierw zareagowala smiechem twierdzac, ze jest za mloda na prababcie (68 lat) a potem powiedziala, ze sie cieszy, wiec wszystko pozytywnie ;))
 
reklama
Anecia, madrzejczuk aj, chciałabym móc przełożyć staranka o wcześniej niż za 3 miesiące no ale my "po bożemu" :-D:-D i czekamy do slubu, a po ja mówilam Mojemu, że ma już przechlapane :zawstydzona/y::zawstydzona/y: W sobotę dużo rozmawialiśmy o dzieciach, już tak bardzo bym chciała :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
madrzejczuk, super Babcia zareagowała. :-):-):-)
Anecia, masz rację.. jakiekolwiek dolegliwości w ciąży to pikuś, jeśli się cierpi dla dziecka ;-);-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry