reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Anecia, A ja byłam u gina, zbadała mnie, kazala jakieś tabletki za 30zł z kwasem itd brać 2 miechy przed rozpoczęciem staranek i po od razu rozpocząć staranka, bo yasminelle nie ma takiego skladniku jak cyproteron, po ktorym trzeba odczekać ze starankami. A babka byla taka uśmiechnięta jak mówiłam, ze myślimy o bobasie :biggrin2::biggrin2: A i po grzybach moich nie ma śladu :-D:-D ph i reszta ok, więc teraz nie muszę do gina iść no chyba, że mówiłam jak zaczniemy to jak okres będzie mi się spóźnial ze dwa tygodnie to wtedy wpaść. Kurde. Ja to chyba nie wytrzymam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Hejo melduje, ze jeszcze nie dostalam @...chcialam kuoic dzisiaj test ale postanowilam poczekac, bo dzien spoznienia to jeszcze nic nie oznacza, poczeklam z tym do piatku, bo dluzej chyba nie wytrzymam...nadal ze mnie leci, no i caly czas czuje ogromny ucisk w podbrzuszu, jakby ktos mi tam cos wlozyl i mam napiety ten brzuch. Na prawde czuje sie inaczej niz dotychczas, mam przeczucie i cichutka nadzieje, ze jednak sie udalo...ale z drugiej strony moze to byc moja kochana autosugestia ;/ ale to nic bede Wam meldowac co i jak...
 
Anecia, A ja byłam u gina, zbadała mnie, kazala jakieś tabletki za 30zł z kwasem itd brać 2 miechy przed rozpoczęciem staranek i po od razu rozpocząć staranka, bo yasminelle nie ma takiego skladniku jak cyproteron, po ktorym trzeba odczekać ze starankami. A babka byla taka uśmiechnięta jak mówiłam, ze myślimy o bobasie :biggrin2::biggrin2: A i po grzybach moich nie ma śladu :-D:-D ph i reszta ok, więc teraz nie muszę do gina iść no chyba, że mówiłam jak zaczniemy to jak okres będzie mi się spóźnial ze dwa tygodnie to wtedy wpaść. Kurde. Ja to chyba nie wytrzymam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No wreszcie po wizycie :-) Tylko ciekawi mnie dlaczego tylko 2 miechy przed staraniami Ci kazała brac, ale jak widać co lekarz co opinia. Mój mowi że można brać non stop kiedy się stara o maluszka, inni mówią że rok przed, jeszcze inni że 3 miechy przed. No ale najwazniejsze że już wiesz kiedy konkretnie zacząć brać i tylko o tym ie zapomnij :-) A ogólnie to ja też kupiłam taki kwas ktory kosztował coś koło tej ceny (zresztą kedyś chyba na priv o tym rozmawiałyśmy), ale i tak nie wykorzystałam całego bo brałam te 3 miechy przed, później do 13 tyg ciąży (bo wtedy akurat miałam wizytę i kazał mi odstawić) i teraz nie biorę nic bo mam wzorowe wynki :-D

Hejo melduje, ze jeszcze nie dostalam @...chcialam kuoic dzisiaj test ale postanowilam poczekac, bo dzien spoznienia to jeszcze nic nie oznacza, poczeklam z tym do piatku, bo dluzej chyba nie wytrzymam...nadal ze mnie leci, no i caly czas czuje ogromny ucisk w podbrzuszu, jakby ktos mi tam cos wlozyl i mam napiety ten brzuch. Na prawde czuje sie inaczej niz dotychczas, mam przeczucie i cichutka nadzieje, ze jednak sie udalo...ale z drugiej strony moze to byc moja kochana autosugestia ;/ ale to nic bede Wam meldowac co i jak...

Melduj melduj... będziemy czekać :-) No i ja normalnie jeszcze mocniej trzymam kciuki zeby się udało :-) I mam nadzieję że to jednak TO :tak:
 
Anecia, no tak jakoś ta ginekolog mówiła, ze 2 miesiące wystarczy przed starankami :-):-) i tak też zrobię, czyli gdzieś za miesiąc zacznę łykać ;-);-);-)
A to jak są dobre wyniki to nie trzeba łykać nic? Mi się wydaje, że coś tam zawsze się połyka podczas ciąży :confused::confused::confused: No nie wiem :-):-):-)
Fajnie, że w końcu zaliczyłam tą wizytę. Ginekolog jaka była uśmiechnięta jak mi mówiła o tym wszystkim co związane z ciążą :-):-):-)
 
dziewczyny chyba jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!! Nie wytrzymalam i zrobilam wlasnie test i jest druga kreseczka taka bladziutenka ale jest chcialam zrobic zdjecie i wam pokazac, bo az nie wierze i caly czas sie zastanawiam czy ja ja widze czy nie ale mam kiepski aparat i nie widac tego na foto, za 2 dni powtorze testa o Jezuniu przenajswietrzy, chyba sie udalo! Ej udalo sie? Jak jest nawet taka slabiutenka kreska to sie udalo tak? O Boze nie wierze!!! Dziewczyny kocham Was!!! Hehehe chyba zwariuje, zaraz mam klientke na paznokcie i nie wiem jak ja wysiedze przy biurku. Wiedzialam, ze ta kawa dziwnie smakuje WIEDZIALAM!!!
dziewczyny czy jest sens isc jutro do gina? Jesli to ciaza to 2-tygodniowa to lekarz raczej na 100% mi nie podtwierdzi, a za tydzien jest wielki piatek, a on tylko w piatki przyjmuje, to isc teraz czy po swietach dopiero? Ja to bym i dzisiaj poleciala ze szczescia ;)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny chyba jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!! Nie wytrzymalam i zrobilam wlasnie test i jest druga kreseczka taka bladziutenka ale jest chcialam zrobic zdjecie i wam pokazac, bo az nie wierze i caly czas sie zastanawiam czy ja ja widze czy nie ale mam kiepski aparat i nie widac tego na foto, za 2 dni powtorze testa o Jezuniu przenajswietrzy, chyba sie udalo! Ej udalo sie? Jak jest nawet taka slabiutenka kreska to sie udalo tak? O Boze nie wierze!!! Dziewczyny kocham Was!!! Hehehe chyba zwariuje, zaraz mam klientke na paznokcie i nie wiem jak ja wysiedze przy biurku. Wiedzialam, ze ta kawa dziwnie smakuje WIEDZIALAM!!!
HEJ- GRATULUJE- PEWNIE,ZE SIE UDALO!!!! ja tez mialam bladakreske na tescie a teraz mam synka:tak::tak::-Djesli chcesz miec pewnosc to zrob betke i bedzie czarno na bialym:-Dciesze sie bardzo razem z Toba!!!!!
 
mandrzejczuk, GRATULUJĘ!!!
Ja w niedzielę miałam ledwo widoczną kreskę i już wiem, że to na 100% ciąża :-)
Na wizytę u ginekologa jeszcze za wsześnie. Ja byłam dzisiaj bo przed ostatnią miesiączką miałam zapalenie i chciałam sprawdzić czy wszystko ok, a USG mam dopiero zrobić za 2 tyg. Na razie ginekolog może tylko stwierdzić powiększoną macicę.
Zrób betę dla potwierdzenia, mi po 2 dniach nadal wychodziły słabe kreski ale już wczoraj taka krecha, że nie da się nie zauważyć :-)
Niesamowita radość, prawda? Ja jeszcze nie dowierzam, że jestem w ciąży:-)
 
Inez ja jestem w takim szoku, ze chyba dzis nie zasne, pol roku staran a tu bęc wraz z wiosną i do mnie bocian zaleciał, ale mam niespodzianke dla rodzicow swiateczna, ale wlasnie sobie przypomnialam, ze snila mi sie dzisiaj moja mama, ktora powiedziala, ze chce juz byc babcia i mamy wziac sie do roboty, ale sie usmieje jak jej to powiem. Na betke polece w sobote, bo jutro sie nie wyrobie, a do lekarza pojde po swietach, bo u mnie to dopiero 2-3 tydzien, wiec wczesnie ;)) dobra lece dalej pracowac
 
reklama
mandrzejczuk Nie mogę w to uwierzyć !!! gratulacje wspaniałe wiadomości!!! Cieszę się razem z Tobą!! Normalnie jakbym to ja sama zobaczyła te kreski!! :):):):)
Kobieto zdawaj relacje jak będziesz wiedzieć coś więcej, a do lekarza to najlepiej koło 5 ,6 tygodnia pójść. Wspaniałe wiadomości....
buziaki i trzymaj się dzielnie za brzuch-niech już tam zostanie fasolka!!! :):):)
 
Do góry