reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
ja jestem 6 miesiecy po odstawieniu i wariuje, ze zajsc nie moge...a robilas moze bete? Skoro lekarz jeszcze nic nie widzi to z badania juz cos bedzie widac?Ale to trzeba zapytac kolezanek, ktore bardziej znaja sie na tym jak ja ;p
 
Margolcia, każdy ma inne zdanie. Ja mam podobnie jak mandrzejczuk :-):-) Tzn... wzięło mnie okropnie na dziecko i jak się któregoś pięknego dnia dowiem o tym, że jestem w ciąży tak chyba będę szalec ze szczęścia. A szkoła rodzenia to i tak dla mnie rzecz zbędna :-):-):-) Ja i tak do porodu jestem optymistycznie nastawiona, dla mnie to bedzie coś cudownego kiedyś urodzić i mieć w końcu dziecko!! CHyba będę płakać ze szczęścia. No ale jak Ty uważasz, że szkoła rodzenia jest ok to przecież Cię nie będę nienawidzić za to ;-);-);-);-)
 
Cześć wszystkim staraczką mam problem chcemy mieć dzidziusia z mężem staramy się juz 2 miesiąc w tamtym miesiącu nic w tym mam mdłości była po tygodniu spuźnienia u lekarza bo test wyszedł z jedną kreską ciemna i druga była ale bardzo bladziutka i po 2 tygodniach jak miała dostac wczoraj dostałam jakies dziwne brązowe i różowe plamy dzisiaj mam cos jak miesiączke ale duzo mnie bledsza ta krew bardziej taka rózowawa i rakie małe skrzepiki czytałam że tak może byc na poczatku przy zagnieźdzaniu się w macicy ale sama niewiem doktor tydzien temu robił mi USG ale nic nie widział i powiedział ze macica jest lekko nabrzmiała ale że za wczesnie bo jak policzyłam był by 3 tydzien ciąży i niewiem co myśleć pomóżcie dziewczyny bo sie zapłacze

Uwazam że bardzo możliwe że jesteś w ciąży, bo nawet jesli wyszła druga blada kreska to wskazuje to na ciążę. Mi też na początku ciąży, a byłam wtedy w 4 tyg jak się dowiedziałm, też wyszla blada. Ale najlepiej zrób sobie badanie beta HCG z krwi i najlepiej tak z 2, 3 dni pod rząd żeby widzieć czy przyrasta. No a lekarz w tym wieku ciąży mógł nie widzieć, zależy jaki ma sprzęt no i oczywiscie ważne jest doświadczenie. Ale juz za jakies 2 tyg powinno być widac, no ale serduszko to pewnie dopiero ok 6-8 tyg więc się nie stresuj tylko lepiej zacznij już łykać kwas foliowy. Chociaż jeśli starasza się o maluszka to chyba juz brałaś kwas, co?

po odstawieniu jestem 3 miesiące

Ja zaszłam w ciążę w 4 cyklu po odstawieniu, tzn w 3 normalnym - nie licząc tego pierwszego cyklu po odstawieniu tabletek. Ale nie masz się co stresować, to jest zależne od organizmu kobiety i nie możesz się sugerować tym co inne z nas piszą. A martwić zaczęlabym sie dopiero na Twoim miejscu gdybym się rok starala i nic by nie wychdziło. Zreszta lekarze też sa zdania że rok starań to normalka, a powyzej to lepiej zbadać co przeszkadza w zajsciu w ciążę. Chociaż wiem jak to jest pragnąć maluszka i czekać aż wreszcie ta porąbana @ nie przyjdzie. Ale trzymam kciuki, bedzie dobrze. Daj później znać co i jak.
 
Anecia1111 dzisiaj byłam i gina i powiedział że krwawienie jest bardzo małe że zaszły małe zmiany niepowiedział jakie i jeszcze cin na USG nie widac kazał zrobic betke i jutro mam sie z wynikiem zgłosic dam znac jak już sie okaże co i jak pozdrawiam
 
Anecia1111 dzisiaj byłam i gina i powiedział że krwawienie jest bardzo małe że zaszły małe zmiany niepowiedział jakie i jeszcze cin na USG nie widac kazał zrobic betke i jutro mam sie z wynikiem zgłosic dam znac jak już sie okaże co i jak pozdrawiam

To trzymam kciuki żeby to jednak byla fasolka. I daj znac jak ta wyniki.
 
Anecia1111 jednak wynik betki ujemny badanie lekarskie i okazało się że niewiadomo dlaczego @ spuxniła się 2 tygodnie ale poradziła się lekarza kazal mi pic folik i próbowac i niemam zamiaru się poddawać trzymam za was wszystkie kucuki a wy za mnie pozdrawiam oby te nasze fasolki wkońcu się pojawiły
 
Anecia1111 jednak wynik betki ujemny badanie lekarskie i okazało się że niewiadomo dlaczego @ spuxniła się 2 tygodnie ale poradziła się lekarza kazal mi pic folik i próbowac i niemam zamiaru się poddawać trzymam za was wszystkie kucuki a wy za mnie pozdrawiam oby te nasze fasolki wkońcu się pojawiły

Szkoda że to nie jest jednak fasolka, ale nie poddawaj się - przecież w końcu musi się udać. A folik łykaj, nie zaszkodzi a wrecz pomoże. Ja jeszcze zanim zaszłam w ciążę to wyczytałam ze warto brać olej z wiesiołka na zwiększenie śluzu, ale nie zdążyłam bo już byłam w ciąży - brałam więc tylko folik jakieś 3 miesiące przed.
 
reklama
Do góry