reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Cześć
Kiedyś już pisałam na tym wątku, miałam chwilową przerwę, ale znowu mogę pisać.
Na razie tylko się przywitam, a później więcej napiszę. Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny ja się boję odstawić tabletki, raz miałam przerwę, to po 2 miesiącach błagałam o tabletki. Bo ta w sumie to ja zaczęłam brać z powodu złej cery, odstawienie spowodowało tak intensywny nawrót , że nie potrafiłam sobie poradzić, teraz mi wygodnie z tabletkami. No i sam fakt , że @ jest zawsze tak samo przez 3 dni. Jak długo bierzecie anty i jakie?
Ja od 8 lat i różne miałam, obecnie yasminelle, dobrze je znoszę
 
Cześć
Kiedyś już pisałam na tym wątku, miałam chwilową przerwę, ale znowu mogę pisać.
Na razie tylko się przywitam, a później więcej napiszę. Pozdrawiam

Witamy ponownie :-)

Dziewczyny ja się boję odstawić tabletki, raz miałam przerwę, to po 2 miesiącach błagałam o tabletki. Bo ta w sumie to ja zaczęłam brać z powodu złej cery, odstawienie spowodowało tak intensywny nawrót , że nie potrafiłam sobie poradzić, teraz mi wygodnie z tabletkami. No i sam fakt , że @ jest zawsze tak samo przez 3 dni. Jak długo bierzecie anty i jakie?
Ja od 8 lat i różne miałam, obecnie yasminelle, dobrze je znoszę

Ja obecnie nie biorę tabletek, odstawiłam już w zeszłym roku po to żeby zajść w ciążę. Wcześniej podobnie jak Ty miałam problemy z cerą i to też był jeden z powodów dla których zaczęłam je brać, chociaż tym "ważniejszym" powodem było odpowiednie zabezpieczenie się. Jak odstawiłam to przez jakieś 3 miesiące miałam spokój z cerą, a później wszystko wróciło i to w trochę gorszej postaci. No ale cóż, już się do tego przyzwyczaiłam i teraz jest mi to obojętne. Tym bardziej że jestem w ciąży i nie mogę nawet stosować żadnych maści czy tabletek więc nauczyłam sie z tym żyć. Jak urodzę to zacznę znowu leczenie dermatologiczne, a póki co staram się to "olewać". Chociaż wiem że nie jest łatwo borykać się z takim problemem, bo ja mam go odkąd tylko ukończyłam 12 lat i zaczęłam miesiączkować. A co do brania tabletek to ja brałam też dobrych kilka lat, ostatnio brałam Mercilon, a wcześniejszych dokładnie nie pamiętam ale były 2 albo 3 rodzaje. Ogólnie czułam się dobrze, nie miałam skutków ubocznych typu wymioty, tycie czy inne. Ale tycxh tabletek które bierzesz nie brałam i nie znam też nikogo z mojego otoczenia kto by je brał. Ale skoro Ci służą to chyba wszystko OK.
 
ja bralam 1,5 roku Novynette a przez drugie 1,5 roku stediril30, w sumie 3 lata bez przerwy, po pierwszych czulam sie swietnie, schudlam, urosl mi biust, przestaly wypadac wlosy, zmiejszyla sie bolesnosc piersi i ogolnie czulam sie super, ale potem zmienilam na tansze i wszystko odwrocilo sie na gorsze...obecnie zyje pol roku bez i to moj najlepszy okres od ostatnich 2 lat, schudlam juz 4kg bez diet, czyli wrocilam do wagi sprzed brania anty, ale jedyne co mi przeszkadza to wysyp pryszczy ktorych nie mialam nawet przed stosowaniem anty. Pierwsze miesiace byly najgorsze, ale teraz juz sie powoli normuje i wyskoczy mi jakies 3-4 na okres ale od razu czestuje je spirytusem i na drugi dzien prawie ich nie ma, a z odstawienia mialam przez 2 tyg bole glowy. No i jeszcze jeden najwiekszy plus: koniec wzdec! Ale jednym najwazniejszym powodem dla ktorego juz nie worce do tabletek to moje libido, ktore odzyskalam i z ktorym nie mam zamiaru sie znow rozstawac , a ostatnie pol roku,gdzie nie biore juz "anty-libido" ;)) to najlepszy okres w calym moim 4-letnim zwiazku ;) po co mi ta antykoncepcja byla, jak ja nie mialam wcale ochoty na sex? Dlatego juz nie wroce do tabletek.
 
Dziewczyny ja się boję odstawić tabletki, raz miałam przerwę, to po 2 miesiącach błagałam o tabletki. Bo ta w sumie to ja zaczęłam brać z powodu złej cery, odstawienie spowodowało tak intensywny nawrót , że nie potrafiłam sobie poradzić, teraz mi wygodnie z tabletkami. No i sam fakt , że @ jest zawsze tak samo przez 3 dni. Jak długo bierzecie anty i jakie?
Ja od 8 lat i różne miałam, obecnie yasminelle, dobrze je znoszę


A ja biorę Yasminelle od prawie 3ch lat i czuję się super podobnie jak TY :-)
Za parę miesięcy zamierzam je odstawić i rozpocząć staranka :zawstydzona/y:
 
Ja mam zamiar z odstawienia spróbować zajść w ciążę. Też jeszcze tylko kilka miesięcy i papa anty :)
Ja zaczęłam od diane-35 potem cilest, później harmonett(przytyłam 6 kilo w pół roku po nim!! ), później yasmine, a obecnie yasminelle. W moim przypadku piersi nie urosły po tabletkach, a szkoda :) :)
 
moja kolezanka po harmonecie tez strasznie przytyla chyb a z 10kg i to napewno, no a mi sie udalo z tymi cyckami musialam powymieniac staniki wtedy ;))
 
Ja mam zamiar z odstawienia spróbować zajść w ciążę. Też jeszcze tylko kilka miesięcy i papa anty :)
Ja zaczęłam od diane-35 potem cilest, później harmonett(przytyłam 6 kilo w pół roku po nim!! ), później yasmine, a obecnie yasminelle. W moim przypadku piersi nie urosły po tabletkach, a szkoda :) :)


macie zamiar rozpoczać staranka od razu po odstawieniu czy odczekać trochę czasu?
 
reklama
Witam dziewczyny zastanawiam się czy to może być ciaża mam takie objawy podwyższona temperatura w pochwie 37,7-5 , bolące sutki, delikatne mdłości ale tylko z samego rana , miesiączka spuźnia mi się 4 dzień a zawsze miałam regularne 28 dniowe cykle , podkreslam też że niemam żadnych stresów żeby mi się miesiączka miała przez to spuźniać , śluz jest ale nie rozciagliwy tylko taki lepki delikatnie biały kolor, drażliwośc na niektóre zapach podkreslam że przytulałam się z męzem w dni płodne ale robiłam test w pierwszym dniu spuźnienia miesiączki ale wyszedł ewidentnie negatywny zastanawiam sie czy to może byc dzidziuś bardzo prosze odpiszcie cos oczywiscie jak to ciąża to nawet fajnie cieszyłabym się pozdrawiam wszystkie starające sie mamusie i przyszłe mamusie
 
Do góry