reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
A kurde to ty silna baba jestes, ale to musisz uwazac, bo w razie ciazy zebys nie dzwigala zani sie dowiesz, ze w niej jestes...a moja sasiadka juz tez jest taka napalona na mojego dzieciaczka, tez sie nie moze doczekac kiedy bedzie ciocia to dasz glowe ze juz teraz nie pozwala mi nic dzwigac, bo a nuz widelec jestem w ciazy ale jeszcze nie weim hehe ostatnio szafke jej przenosilam to tak sie na mnie wydarla, ze nie wiedzialam o co chodzi, a ona tak przezywa moje nieudane staranka, ze chuha i dmucha na mnie :-)
 
A no zobaczę jak z tym dźwiganiem będzie. W razie czego będe musiała jakoś uważać :zawstydzona/y: jak zacznę staranka hy hy
A ogólnie to nie jestem jakaś baba fest tylko szczupła osóbka, a jednak mam trochę siły. :-)
 
A no zobaczę jak z tym dźwiganiem będzie. W razie czego będe musiała jakoś uważać :zawstydzona/y: jak zacznę staranka hy hy
A ogólnie to nie jestem jakaś baba fest tylko szczupła osóbka, a jednak mam trochę siły. :-)

No pysia jak tylko zaczniecie się starac to musisz wciąż mysleć tak jakbyś już była w ciąży... bo nigdy nie wiadomo kiedy zajdziesz, a krzywdę malenstwu łatwo można zrobić. Ale wiem, ze podejdziesz do tematu rozsądnie :-)
 
No pysia jak tylko zaczniecie się starac to musisz wciąż mysleć tak jakbyś już była w ciąży... bo nigdy nie wiadomo kiedy zajdziesz, a krzywdę malenstwu łatwo można zrobić. Ale wiem, ze podejdziesz do tematu rozsądnie :-)

Wiem, wiem tylko jak to będzie, gdy pójdę do pracy?
Mam oznajmić koleżankom:"dźwigajcie za mnie bo się staram?"
:no:
 
heheh no tak to raczej nie przejdzie, ale moze znalazloby sie dla ciebie jakies zajecie wymagajace mniej wysilku? No nie wiem albo wspomniec cos, ze problemy z kregoslupem sie zaczely czy ze stawami zeby dali ci jakas lzejsza robote, bo w sumie to tez nie wiadomo czy uda wam sie za pierwszym razem czy za 6 czy wogole nie daj boze jeszcze dluzej, to tez nie wiadomo jakie wyjscie wybrac, bo nikt przez pol roku nie bedzie tez za ciebie ciezej pracowal prawda? Trzeba cos wykombinowac...
 
Nowoczesna antykoncepcja
wrzucam fajny artykuł o antykoncepcji hormonalnej

Antylopka, nie chcę Ciebie urazić ale tutaj nikt nie szuka raczej nic na temat antykoncepcji, bo albo jesteśmy w ciąży albo póki co jesteśmy dobrze zabezpieczone, albo myślimy o dziecku i ten artykuł nijak się ma do naszej rozmowy.

pysia888 ... moze dobrym rozwiazaniem byloby to co sugeruje mandrzejczuk, tzn możesz powiedzieć że masz problemy z kręgosłupem, ale lepiej nie mówić tego "szefostwu" bo może im się nie spodobać, ale osobom z którymi pracujesz :-) No chyba że to są dziewczyny, "normalne" dzewczyny, i może jak im powiesz że się starasz to tez to dobrze przyjma :-)
 
Nie, odpada zeby powiedziec o staraniach znajomym z pracy. Cala Firma by zaraz chyba o tym wiedziala :/ z nimi to jest ok tak pogadac o czymkolwiek byle nie o swoich zamiarach itp. No moze jakos dam rade. Nie wiem jak to bedzie hmmmm.... nie mam zAdnego pomyslu. A z tym bolacym kregoslupem czy stawami to kierownika to faktycznie odpada. Byla juz taka co to narzekala, ze ja strasznie bola nogi itp i cala firma z niej smieje, bo lewa do roboty i by chciala sobie prace odpowiednia znalezc na firmie, nie dosc ze nie robi to narzeka. a zreszta....taki kierownik moze odpowiedziec zebym sobie poszukala innej pracy. o. mysle, ze jak nie bede wychodzic z lozka z moim :) to moze sie uda :)
 
reklama
Witajcie!ja też jestem nowa na tym forum i chciałabym się parę rzeczy dowiedzieć!Staramy się z mężem o dzidziusia od 4lat w sierpniu 2008 udało mi się w końcu zajść w ciąże,ale niestety poroniłam w trzecim tygodniu.Generalnie z mężem mieliśmy dobre wyniki tyle tylko,że ja nierególarnie miesiączkowałam.Po tym poronieniu lekarz kazał nam pół roku odczekać i przepisał mi jasmin,który w styczniu tego roku odstawiłam i zaraz po okresie bez brania tabletek i żadnego zabezpieczenia zaczeliśmy się znowu starać chociaż lekarz mówił żeby się przez trzy miesiące wstrzymać ponieważ po lekach jest podwójne jajeczkowanie i mogłaby to być ciąża blizniacza ale czy jest to możliwe żebym zaszła w ciąże zaraz po odstawieniu leków?pytam dlatego bo mam okropne bóle w dole brzucha i strasznie bolą mnie sutki napiszcie mi czy to możliwe?

Czekam na wasze odpowiedzi:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry