reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
kwiatuszekq20 trzymam kciuki za Twoja Fasoleczke oby sie udalo :) my niedlugo zabieramy sie do działania :) niech tylko synek zaśnie, najgorsze jest to ze na weekend wyjeżdzam i na 2 dni bedzie trzeba przerwac działania.. Ale cóż nie ten cykl to nastepny choć mam nadzieje ze juz za pierwszym razem nam sie uda.. :)
 
czesc Siwa:) ja zaczynam nowy cykl,ale jakoś bez przekonania, nie nastawiam się że będzie w tym cyklu. a powiedzcie po co robi się te badania nasienia i ile to kosztuje??
 
czesc Siwa:) ja zaczynam nowy cykl,ale jakoś bez przekonania, nie nastawiam się że będzie w tym cyklu. a powiedzcie po co robi się te badania nasienia i ile to kosztuje??
roznie my akurat placimy cos kolo 100zł czy nasienie jest zdolne do zapłodnienia nieraz problem nie tkwi po stronie kobiet ale tak bardzo bym chciala zeby wszystkobyło ok
 
mnie od wczoraj tak bola jajniki ze chyba oszalaje ledwo chodze a ból nasila sie przy chodzeniu i wstawaniu.. niemam poojecia skad sie to wzieło... :(
 
reklama
Do góry