reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

witajcie dziewczynki.. tak się cieszyłam tą ciążą a tu niestety w poniedziałek poroniłam... 8 t.c. poprostu tragedia nie da się tego opisać.... Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że Wam się uda :*
jeju, skarbie...bardzo mi przykro! mam nadzieje, ze szybko sie zbierzesz...widocznie tak musialo byc:-:)-:)-(
glowa do gory kochana, wszystko na pewno bedzie dobrze!

zielony...ja tez odpuscilam...ostatnio bardzo sie nakrecilam, bo juz myslalam, ze sie udalo a tu NIC...niestety:-(moze na takim luzaku szybciej nam sie uda...zycze tego TOBIE i SOBIE:tak::tak:
 
reklama
dziękuję Kochane :) dobre macie podejście... czasem wtedy właśnie pojawia się miła niespodzianka. Mam nadzieję, że się Wam uda i trzymam mocno kciuki. Ja jak na razie nie mogę doczekać się wizyty u mojej gin. A do następnego poniedziałku jeszcze daleko... ciekawe co powie...
 
emka26 bardzo mi przykro. Dobrze wiem co czujesz, sama to przeżywałam. Odczekać powinnaś około 3 miesięcy, tzn, fizycznie po miesiącu mi ginak powiedziała, że już na upartego można, ale psychika potrzebuje 3 miesięcy, czasami więcej. Życzę Ci powodzenia, na pewno się uda. Ja dość długo czekałam bo udało mi się, dopiero jak odpuściałm, udało się. Teraz czekamy na moją upragnioną królewnę, i mam nadzieję że już do końca będzie ok. Ale pamiętam, że pierwsze 3 miesiące były koszmarne, zastanawiałam się czy wszystkom ok, najchętniej jeździłabym na USG co tydzień. Trzyma za Ciebie bardzo mocno kciuki. Jakbyś chciała pogadać to pisz na PW. Ściskam za WAS wszystkie.
 
@Witam sie i ja u mnie 22dc dzis wiec po niedzieli jesli @ nie przylezie tez bede testowac .
Wczoraj byłam u gin po recepty na cyto i ogolnie ,nasiedzialam sie 3 godziny ponad i wracałam 50km/h bo taka straszna mgla była masakra.Ogólnie zadnych rewelacji napewno jest po owu mialam usg dowcipne i kazala brac teraz lutke dopiero od 17dc i czekac jak bede miala wyniki micha mam przyjsc
Brzuch mnie bolal po wizycie niby owu byla z lewego jajnika i to by sie zgadzalo w prawym były malenkie jajeczka dopieo
 
witajcie dziewczynki :) u mnie już lepiej... byłam u lekarza i powiedziała mi że ona przypuszczała że tak będzie bo jak byłam u niej na samym początku to pęcherzyk ciążowy był bardzo nisko osadzony i jak powiedziała miałam małe szanse na to ze się podniesie... po prostu zle się osadził... także mam nadzieję że tylko to było przyczyną i następnym razem będzie ok. I rzeczywiście tak jak mówisz Agnes 3 miesiące mam czekać, żeby śluzówka się odbudowała. A potem do dzieła, także nie mogę się już doczekać. Pozdrawiam Was mocno.

Trzymam kciuki kwiatuszqu
 
reklama
Witam was Dziewczyny :)

w pazdzierniku odstawilam cilest po roku brania ;/ zaczynamy z moim m starac sie o dzidziusia dzisiaj mam 11dc wiec juz niedlugo owulka miejmy nadzieje ze bedzie 28dc ogolnie to mamy juz 2.4msc Synka, narazie podchodzimy do staran bez jakiegokolwiek stresu miejmy nadzieje ze sie uda Czego wam też życze... :)


a co tam u was?
 
Do góry