reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

dzięki miliaa u mnie wszystko ok;-) zaczynam 3. cykl, tzn. jestem w 9. dniu cyklu, więc bierzemy się do roboty:-) żyję końcówką lata:) mam nadzieję że w tym roku nam się uda:) na razie próbuję się wyluzowac. pozdrawiam:)
 
reklama
Co tu robić?

Po odstawieniu tabletek anty.. mam strasznie wydłużone cykle. Staramy się do pół roku o dzidziusia. Mój lekarz przepisał mi luteinę 1 dziennie przez 10 dni żeby wyregulować cykl gdyż ostatnio moje cykle wynosiły ponad 50 dni.
Dostałam okres 2 sierpnia i od 16 dc zaczęłam brać tę luteinę i jeszcze zostały mi 2 tabletki a dostałam wczoraj okresu. Nie wiem czy powinnam zostawić tą luteinę, czy może dokończyć kurację??
Moje pytanie również do Was dziewczyny czy to możliwie żebym już tak szybko dostała okresu jak ostatnio miałam 2 sierpnia a jest 25.08 ???
No i w tym samym czasie od 16 dn, cyklu robiłam testy owulacyjne, niby wyszły wie kreski, kochałam się z mężem ale jak widać nic nie wyszło z tego. No i robiłam testy rano, a po południu już nie było dwóch kresek. Ech nie wiem co mam robić :(
 
cześć dziewczynki :) mi się własnie skończyła @ ale jakaś dziwna była 2 dni krwawienia większego a potem plamienia brązowe... nie wiem sama.... mam nadzieję że jakoś mi się to wsyztsko ureguluje. Ja mam teraz 8 d.c. Teraz to już nawet nie wiem kiedy będe miała owulkę i czy w ogóle :) ale stawiamy teraz na spontanicznosć :) moja przyjaciółka własnie urodziła 11 dni po terminie :) ma śliczną córeczkę :) trzymam za Was kciuki :)
 
emka ja jak odstawilam tabl anty to moje okresy byly krotkie i slabe, trwaly z 3 lub 4 dni.malo krwawienia a duzo brudzenia.owulke mozesz wyczuc po bolach jajnikow lub po sluzie.najlepszy jest wtedy gdy przypomina kurze bialko, jest rozciagliwy.troche Ci to zajmie zanim poznasz swoj organizm na nowo po odstawieniu tabl.
bafinka trzymam kciuki za Twoj porod, zeby poszlo szybko i gladko. teraz te dzieci rodza sie jakies wieksze wiec Twoj moze miec i te 4 kg.mojej kolezance przed porodem wyliczyli 3, 8 kg ale popatrzyli na jej brzuch i powiedzieli ze jest maly wiec dziecko tez pewnie mniej wazy.rodzila sn i co sie okazalo ze dziecko wazy 4,5 kg.mimo to poszlo jej niezle.wiec dacie razem rade.moje tez pewnie bedzie niezlym klockiem bo my jestesmy wysocy a moj m jak sie urodzil wazyl 4,5 kg.trzymaj sie kochana i zebys dlugo nie musiala czekac na rozwiazanie.buziaki
 
gosiak moje cykle po odstawieniu anty tez przekraczały 40dni, o małeństwo staralismy sie ponad pół roku, bralam przez ten czas tylko kwas foliowy tak więc powodzenia;-)
 
kacha ja właśnie też mam mały brzuch nikt nie wierzy z obcych ze to już 9 m-c ja ważyłam 3900 a mój m 4300 więc nasze maleństwo też pewnie w tych granicach będzie....
pysia co do naturalnych sposobów wspomagających porów to herbatka z lisci malin wiesiołek sex masaż sutków i latanie po schodach.. zobaczymy czy zadziała...

dziękuje wam za zainteresowanie i życzenia szybkiego porodu oby sie sprawdziły:)
 
reklama
cześć dziewczynki :) mi się własnie skończyła @ ale jakaś dziwna była 2 dni krwawienia większego a potem plamienia brązowe... nie wiem sama.... mam nadzieję że jakoś mi się to wsyztsko ureguluje. Ja mam teraz 8 d.c. Teraz to już nawet nie wiem kiedy będe miała owulkę i czy w ogóle :) ale stawiamy teraz na spontanicznosć :) moja przyjaciółka własnie urodziła 11 dni po terminie :) ma śliczną córeczkę :) trzymam za Was kciuki :)
tak to bywa po odstawieniu...ja tez mialam fajne @ po odstawieniu. za o ten @ masakra. juz powrocily bole, mocne krwawienia, tak jak mialam wczesniej...no ale czego sie nie robi dla dzidzi...gratulacje dla kolezanki! my tez niedlugo tak bedziemy mialy dobrze :-)

dzięki miliaa u mnie wszystko ok;-) zaczynam 3. cykl, tzn. jestem w 9. dniu cyklu, więc bierzemy się do roboty:-) żyję końcówką lata:) mam nadzieję że w tym roku nam się uda:) na razie próbuję się wyluzowac. pozdrawiam:)
no to 3mam kciuki&&&&&&&&&&&&&...ja zaczynam po weekendzie o ile mi sie @ skonczy, ale mam nadzieje, ze juz bedzie po!
wierze, ze w koncu nam sie uda, ale masz racje, warto sie wyluzowac:-)
 
Do góry