reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

myszka bardzo się cieszę :) to zmęczenie to chyba normalne :) uważaj na siebie. Mousefish rzeczywiście niby leci, ale tak to się ciągnie... jak to się dzieje że tyle dziewczyn wpada.... a jak się chce to tak ciężko..... eh... :)
 
reklama
cześć dziewczynki :) jak tam starania? zielony_groszku u mnie staranka oczywiście były a teraz czekamy... pewnie znowu nic z tego. Nawet się nie nastawiam. Ostatnio dostałam @ po 32 dniach cyklu także teraz nie wiem kiedy dostanę. Pozostaje czekanie. Dziś mam 26 d.c. Pozdrawiam.
 
hej
ja mam 31dc, dzień za dniem mija, u mnie żadnych wydaje mi się objawów, ani na dzidzię ani na @. dam znac jak coś się zadzieje;-)ale wydaje mi się że nici z tego wszystkiego bo w trakcie cyklu nie miałam żadnych bólów jajników jak ostatnio, więc i może owulacji nie było.nie wiem:eek: a jak u Ciebie kochana????
 
ja mam dziś 30 d.c. jajniki u mnie szaleją cały czas :) ja ostatnio nie zaszłam bo pewnie owulka mi się przesunęła... a jajniki często mnie bolą i tak na prawdę to nie wiem kiedy mam ją... :( teraz to sama nie wiem... nawet nie wiem kiedy mam się @ spodziewać... przedostatnio była w 28 dniu a ostatnio w 33 także nie wiem :) pozostaje czekanie... ale w sumie jak nie będzie to nic sie nie dzieje... spodobało nam się to staranie hehhe :):) pozdrowionka :) trzymam kciuki za Ciebie zielony_groszku :*
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki jak tam u Was? miliaa, zielony_groszku jak starania? może już coś wiadomo :) ??
hej:) u mnie narazie nic nie wiadomo, bo musialam przerwac starania. dopiero czekam na @, ktory moze przyjdzie po weekendzie i po @ zaczynam znow, w wynikach prolaktyny wyszlo mi podwyzszenie, wiec musze brac bromergon na bicie i wtedy moze jakos pojdzie. niestety lekarz kazal mi sie szykowac na hsg, czyli badanie droznosci i strasznie sie tego boje:(
a co tam u was?
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
czytam wasze forum ale nie dopoatrzyłam się nic o krążku novum ring. Czy któraś go stosowała?jak szybko można zajść w ciąże po odstawieniu?tak samo jak po tabsach?
w srodę 7 września wieczorem dostałam @ z odstawienia 7 dniowego- tylko to było plamienie i trwało 2 dni, nie musiałąm użwać tamponów, wczoraj (17 września) dostałam @, czy to może być pierwsza @ po odstawieniu krążka?zaczynam sie martwić czy to aby nie poronienie. :(
 
Do góry