reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Witam dziewczynki:) Czy mogę się dołączyć do waszego grona?:-)Też staram się o dzidzie po antykoncepcji.Miesiączka mi się spóźnia robiłam dwa testy i nadal wychodzi jedna krecha ahh:wściekła/y:
Piersi mnie bolą jak na @ ciagle latam siku.
 
reklama
emka tak robiłam po 4 dniach od pierwszego i wyszły tym razem dwie bardzo wyraźne krechy :) a do lekarza pójdę w przyszłym tygodniu bo od 24 mam urlopik i będę miała więcej czasu :)

oj kochana przykro mi z powodu @. będę nadal mocno trzymać kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn :*
 
Cześć dziewczyny:) Też jestem tu nowa;) Ja brałam antykoncepcję przez 8 lat. Przerwałam w czerwcu i już staramy się o dzidzie. Jedyny problem to nieregularny okres.. wiec mogę jedynie sugerować się bólem jajników. 15stego mialam pozytywny wynik owulacji- więc trzymajcie kciuki ;)
 
Anecia trzymaj mocno :) Kacha a Ty to ładnie się naczekałaś... teraz jest już wszystko ok? Mam nadzieję, że nie będziemy tyle czekały co Ty... Ewelka, Martocha witam :) życzę powodzenia i trzymam kciuki :) Ewelka ja tez miałam ciążowe objawy i nic z tego nie wyszło. Lepiej się nie nastawiać za bardzo że to już teraz na pewno :) pozdrawiam.
 
Witam nowe dziewczyny:tak:ja przy pierwszym cyklu po odstawieniu wkręciłam chyba sobie wszystkie objawy ciąży,nie uwierzyłabym ,że tak można...:) życzę wszytskim miłego weekendu:)!!!
 
Dziewczyny, napiszecie mi proszę po jakim czasie po odstawieniu tabletek dostałyście okres? Ja nie biorę tabletek od 2 lipca i do dziś nie miałam okresu :( Chyba powinnam się wybrać do ginekologa... :( Jak to było u Was?
 
Ja dostałam okresu po 36 dniach. Słyszałam że powinno się poczekać 2 miesiące zanim się pójdzie do lekarza. Więc chyba powinnaś zabukować wizytę na początek września. Wtedy lekarz bada hormony i przypisuje leki jakieś
 
Ja dostałam po 27 dniu cyklu. Może jeszcze trochę poczekać... mówią ze do 3 miesięcy powinno się wszystko uregulować ale nie wiem dokładnie...
 
Dziękuję Wam :) Poczekam więc do września i jak nadal nie będze wybiorę się na badania. Znając moje szczęście będzie to nieuniknione :(
 
reklama
emka no u mnie to dlugo trwalo a najgorsze bylo to ze u mnie i u meza wszystko bylo w porzadku, wyniki mielismy idealne, a mimo to nie zachodzilismy.nie zycze nikomu takiego stresu, ktory ja przezylam. naszczescie sie udalo i ciaze przechodze b.dobrze.zycze Ci udanych bobosexow.
Aga ja po odstwieniu tabl. mialam cykle po 27 lub 28 dni.narazie sie nie martw - organizm musi powrocic do rownowagi.u niektorych kobiet czasem to troche zajmuje.
zielony groszku najgorsze jest wciskanie sobie objawow ciazowych, tez tak mialam nieraz a potem jak przylazila @ to byl mega dolek, w miesiacu w ktorym zaszlam wogle nie czulam sie psychicznie ani fizycznie na ciaze.powodzenia w staraniach.
 
Do góry