reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Ja brałam gdzieś ok. 6 lat najpierw chwilę logest, później yasmin a przez ostatnie lata (najdłużej) yasminelle. Ta blada kreseczka pojawiła Ci się zaraz na tym teście? Tak do 5 min.?
 
emka, powtórz za kilka dni test, może jeszcze jest za mało hormonu...głowa do góry!!ja raz w życiu zrobiłam test, bardzo się nakręciłam na pozytywny wynik,a tu wielkie rozczarowanie..:( teraz wrzucam na luz to wszystko;-)będzie to będzie, nie teraz to za jakiś czas na pewno.
 
no do 5 minut nic nie widziałam myszko... potem wyrzuciłam test do kosza. Zobaczę czy @ przyjdzie. Ale wydaje mi się że i tak nici z tego... jak czytałam to dziewczynom juz testy wychodzily przed terminem @.. trzeba tak robić jak piszesz groszku :)
 
Kamii - ja brałam tabletki ok 5 lat - po odstawieniu czekałam 4 lata. Odstawiłam, bo chcieliśmy mieć dzidzię, ale nie spieszyliśmy się. Powiedzieliśmy sobie że chcemy i jesteśmy gotowi - ale że jak będzie to będzie, i w razie czego mamy jeszcze czas. Ja miałam wtedy 22lata, M miał 26. Mało??? Wcale nie. Mieszkaliśmy razem już jakiś czas (wynajmowaliśmy mieszkanie) Ja od 17 roku życia pracowałam - to tu to tam. Dopiero jak miałam 20 lat dostałam pracę w szpitalu - i tam już zostałam aż do wyjazdu do UK. Wiecie że ja tak naprawdę nigdy nie byłam 100% nastolatką??? To przykre, ale prawdziwe. Mam nadzieję że moje dziecko będzie szurnięte - i przeżyje swój czas nastolatki w pełni (oczywiście nie przesadzając) ... ale się rozpisałam... :)
Chciałam napisać że na bejbe czekaliśmy 4 lata bez myślenia, mierzenia, bez testów, bez badań. Byliśmy młodziutcy, mieliśmy ułożone życie, a tabletki wcale nie polepszyły w moim przypadku płodności, ale faktycznie - lekarze przepisują tabletki anty na jakiś czas na poprawę płodności - to już sprawdzona metoda - to że na mnie to nie podziałało, znaczy tylko że jestem ewenementem hi hi :)
Emka - ja dalej trzymam kciukasy, i czekam na kolejny teścior za kilka dni. Może idź zrobić betę ????
 
Mousefish trzymajcie mocno :) @ dalej nie przyszła... brzuszek mam wzdęty jak cos, już mnie raczej nie boli... dziś po połduniu robiłam drugi teścik i dalej chyba nic... po dłuższym niż 5 min przepid\sowego czekania zobaczyłam cień kreseczki, ale nie wiem czy to nie za poźno i czy naprawdę tam była... robiłam w sumie w ukryciu bo na weekendzie jestem u mamy a nie chcę jej robić nadziei mówiąc za wcześnie jakby nic nie wyszło... bo ona się nie może doczekać, choć w sumie to jej 14 wnczek lub wnuczka mogła być ;) w każdym razie dalej czekam ;) tylko nie wiem czy to jest mozliwe ze jeszcze mi nie pokazuje.... mam 30 d.c. Pierwszy cykl po odstawieniu miałam 27 dni. Dziwne... Poczekam parę dni albo pojdę na badanie i do lekarza... Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry