reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

emka, u mnie w 1. cyklu przyszła po 28dniach,a w 2. cyklu po odstawieniu czekałam 49dni na @...mam nadzieję Ze U Ciebie nie bedzie w ogóle:) może jest jeszcze jakaś szansa??
 
reklama
przeczytajcie dziewczyny, znalazłam to na jakimś forum. już to też wcześniej słyszałam,ale teraz dla potwierdzenia przeklejam: ANTYKI W CELACH LECZNICZYCH I SZYBSZEMU ZAJŚCIU W CIĄŻE ZWYKLE BIERZE SIĘ PRZEZ 3 MIEISĄCE, A DŁUŻSZE BRANIE ANTYKÓW W CELACH ANTYKONCEPCJI MOŻE ALE NIE MUSI PROWADZIĆ DO ZABURZEŃ HOMONALNYCH W WYNIKU CZEGO WIELE KOBIET ZACHODZI W CIĄŻĘ W 2-3 CYKLU PO ODSTAWIENIU ANTYKÓW, GDY NASTAPI RÓWNOWAGA HORMONALNA. więc głowa do góry:-)
 
Jako że jestem tu nowa mówię: Dzień Dobry na dobry początek:) 2 miesiące temu odstawiłam pigułki, myślę, że jeszcze z 2 i zaczniemy nasze starania o maluszka. Myślicie, że 4 miesiące przerwy wystarczą czy powinniśmy poczekać dłużej?
 
nadal trzymam za Was babeczki kciuki!

PS. "nowa obsada" mnie zapewne nie pamięta ale jestem ze starych starajacy się po tabsach :-)
 
Witaj Anecia.jak tam Twoj synek?co u Ciebie?ja tu juz kupe czasu nie wchodzilam.raz ze chcialam odpoczac od forum bo przyszedl taki czas ze juz nie moglam psychicznie przez te bezowocne staranka.potem jak zaszlam w ciaze to czekalam az skonczy sie 12 tydz.zeby niepewny czas minal.a potem jak juz minal to zobaczylam ze stara ekipa sie juz tu nie udziela.moze jak laski ze starej ekipy zobacza ze my sie pojawilysmy to one tez tu zawitaja.
pysia, bafinka, agness co u Was?
nowe staraczki zycze wytrwalosci w staraniach.ja bralam tabl. anty niecale 7 lat, zaszlam w ciaze dopiero po roku i 5 miesiacach staran, choc cykle mialam regularne i owulacje tez byly.
 
witajcie :) @ dalej u mnie nie przyszła... test dzis po poludniu dalej negatywny.... chyba ze ja cos zle robie :) jutro pójdę na betę bo mam już dość tej niepewności :) a jak Wam idzie? pozdrowionka
 
reklama
dzisiaj miałam iść na badanie a tu @ przyszła :) w 34 d.c. przynajmniej skończyła się moja niepewność. Myszka a Ty powtarzałaś test? Wyszły grube krechy? Byłaś u lekarza? Miliaa co u Ciebie?
 
Do góry