reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Lea - dzięki za wiarę :)
W piątek robiłam test - negatyw.
Objawy zarówno przed@, jak i urojone ciążowe zanikły.
Dziś 34dc, @ nadal brak.
Już nie wiem co mam myśleć...
trzeba czekać na @... no ale ile?
A w ogóle to zdurnaiałam bo łapię się czasem na tym, że wierzę, że fasolka już w brzuchu kiełkuje... no debil jestem normalnie i wściekam się na siebie strasznie, wrrrr
Chup kochana glowa do gory,rozumiem cie doskonale:tak: moj ostatni cykl 43 dni a no i 3 testy wtedy robilam ( ja gluuuupia jedna no ). I oczywiscie objawy tez u siebie widzialam ale najlepsze jest to ze jak 3 test wyszedl negatyw to automatycznie moje "objawy"fasolkowe zanikly he,he i tu sie powtorze ( ja gluuuupia ) no ale jak to sie mozna nakrecic.
jesli @ jeszcze nie ma u Ciebie dalej mamy nadzieje i 3mamy kciuki a moze jednak test byl za wczesnie robiony:tak:. ja teraz troszeczke wyluzowalam u mnie dzis 19 dc i ten cykl raczej moge spisac na straty bo w tym czasie co teoretycznie mialam owulke to ze starankami jakos tak nie bardzo wyszlo. Takze czekam na @. od wczoraj znowu mi dokuczaja "bulgotki" w podbrzuszu i cycuchy bola okropnie takze @ jedzie:sorry:

Krolowa Fal podczas brania tabsow zajsie w ciaze jest mozliwe. Ja rowniez podpisuje sie pod tym co napisala ci Mandrzejczuk. test jak najbardziej a jesli wyjdzie negatyw i te objawy u ciebie nie znikna to do lekarza ja bym nie czekala. daj znac co i jak.

pozdrawiam dziewczyny
 
reklama
u nas po tygodniowym opóźnieniu, 3 dzień @ i chyba powoli już sobie idzie...
kolejny termin @ - nieznany... może pod koniec grudnia... a może w styczniu.
6.stycznia mam wizytę u endo. Mam nadzieję, żę akurat w tym terminie @ się nie pojawi i albo będzie wcześniej, albo później.
 
Czesc dziewczyny widze ze duzo piszecie o tabletkach. Mam pytanko czy ktoras z was wie jak dlugi okres prob jest by miec druga fasolke po 2 spiralach? Jedna mialam piecioletnia a teraz mam juz druga kolejna piecioletnia.Z mezusiem myslimy o rodzenstwie dla piecioletniego oskarka he he. Ale tak naprawde nie wiemy ile to zajmie te starania.Mam zamiar wyciagnac spirale w styczniu 2010 czyli za miesiac po naszych swiatecznych wakacjach ale boje sie strasznie kolezanka mi powiedziala ze po spirali i to 2 nawet do 2 lat mozemy kombinowac i strach przed poronieniem masakra nie wiem co bedzie czy poczekac jak sie zagoi to wszystko czy probowac odrazu?
Dajcie cynka jak cos wiecie po spiralach Dziekuje Marta
 
tego co pamietam z nauczanek przedmalzenskich to dziewczynke jakos 2 czy 3 dni przed owulacja chyba:sorry: ale nie jestem pewna, czy w blad nie wprowadzam, jak znajde te notatki z zajec to sie poprawie w razie czego
 
No i u mnie sie wyjasnilo. Dostalam regularnie okres. Zastanawiam sie co powoduje te jazdy. No ale jeszcze tylko jeden cykl i odstawiam ;)
 
:szok: Lo matko ten watek to juz chyba na "umarciu" helooo!!!! kobitki co sie z wami dzieje:no:
No nic tak czy siak cus to naskrobie :sorry: U mnie dzis 27 dc czekam na @ pojecia zielonego nie mam kiedy sie pojawi skoro w ostatnim cyklu zawitala w 43 dc takze musze byc cierpliwa. Jakies tam zwiastuny malpowe juz sa bo brzuch pobolewa i cycuchy tak samo jak w poprzednim cyklu, no nic zobaczymy. ale co mnie baaaardzo cieszy:-D to moja cera zadnego pikielka nie ma a zawsze przed @ to sie pojawialy giganty hmmm no tak ale z drugiej strony brak pikli moze oznaczac wydluzenie cyklu no oby nie.:wściekła/y::shocked2: Objawow fasolkowych zadnych nawet o tym nie mysle w tym cyklu to ze starankami slabo bylo :sorry:
no to pozdrawiam kobitki;-)
 
to pytanie juz wkleilam do jednogo watku ale mysle ze tutaj tez pasuje :) wiec zadam je tez tu
Witam, nie wiem czy dałam to do dobrego tematu, ale nie chciałam zakładać nowego postu tylko do mojeog pytania.

Więc prosze was o rade w następującej sprawie: Biore tabletki anty. Zawsze miałam okres który trwał około 4 dni. Czyli jak 7 dniowa przerwa byla od pon do ndz. to dostawalam kolo srody, czasem w czw i trwał do ndz i przewaznie jeszcze w pon troche krwawilam.
No i teraz tez jest 7 dniowa przerwa, okres dostalam w czwartek po poludniu i dzisiaj jest sobota i przez cala noc mialam moze dwie plamy na podpasce i dzisiaj od rana do teraz tez baaardzo skąpo. Dziwne jest to ze jak siusiam to jest duzo krwi, ale na podpasce mało.
Spotkalyscie sie z czyms takim? ja biore tabsy przez 5 lat i pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam wiec watpie by nagle moj organizm sie zmienil :)

aha i dodam ze zanim dostalam okres to bardzo mnie bolam brzuch na okres, tak naprawde bardzo bardzo i myslalam ze bedzie meeeega okres a tu takie cos:cool:

Juz nawet zeczelam sie zastanawiac czy w ciazy nie jestem. Dwa miesiace temu duzo wymiotowalam bo sie zatrulam i wtedy tez sie zagapilam i sie kochalam.
Ale po tym incydencie mialam normalnie okres. Mimo tego ze mialam okres i tak zrobilam dwa testy dla pewnosci.

No o teraz kolejny okres i skąpy jak nigdy....
Jesli do wieczoroa tak bedzie to rano robie test.
 
reklama
afrodytka tez mialam taki problem. Nawet sie zastanawialam czy w ciazy nie jestem. Problem opisalam w tym watku wczesniej. Nie zdecydowalam sie na zrobiebie testu ale juz sie wszystko uspokoilo. A ciazy nie jestem. Moja lekarka powiedziala ze jak zaczynaja sie robic takie rzeczy to znak ze warto zrobic przerwe w braniu tabletek. A ty kiedy robilas przerwe?
 
Do góry