reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Hej dziewczynki ja tylko na chwilke, witam nowe staraczki;-)
u mnie dzis 13 dc i cholernie boli mnie prawy jajnik :wściekła/y: no i piersi strasznie bola po bokach . Mozliwe ze to owulka? Nie wiem kiedy sie jej spodziewac skoro ostatni moj cykl ( pierwszy po odstawieniu tabsow) trwal 43 dni. Ja zwariuje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

pozdrawiam i 3mam kciuki za szybkie zafasolkowanie :tak:
 
reklama
Lea 13 dc to teoretycznie czas olulacji może być. A ten kolajny cykl może być regularny - wtedy tym bardziej :)
Owocnych staranek :)

Ja nadal czekam na @.... wrrrrrr
 
Hej dziewczyny!A ja licze po cichu ze moze cos z tego w tym miesiacu bedzie-od soboty bol jajnikow obu:confused2:,to tak od 11dc wiec oby to byla owulka i to udana -wiem ze moze troszke naiwnie ze od razu by sie udalo ale w koncu i to sie zdaza wiec trzeba miec nadzieje

Powodzenia wszystkim zycze:tak:
 
Lea 13 dc to teoretycznie czas olulacji może być. A ten kolajny cykl może być regularny - wtedy tym bardziej :)
Owocnych staranek :)

Ja nadal czekam na @.... wrrrrrr
Chup :tak: nooooo to moze tym razem juz nie przyjdzie @ hihiih i fasoleczka piekna jest. 3mam mocno kciuki;-)
Olcia nic tylko starac sie dalej !!!!!!!!!:tak::tak::tak:
pozdrawiam kobitki serdecznie i mam nadzieje ze juz niedlugo na naszym watku posypia sie fasolki:-)
 
Lea - dzięki za wiarę :)
W piątek robiłam test - negatyw.
Objawy zarówno przed@, jak i urojone ciążowe zanikły.
Dziś 34dc, @ nadal brak.
Już nie wiem co mam myśleć...
trzeba czekać na @... no ale ile?
A w ogóle to zdurnaiałam bo łapię się czasem na tym, że wierzę, że fasolka już w brzuchu kiełkuje... no debil jestem normalnie i wściekam się na siebie strasznie, wrrrr
 
Mam takie pytanie. Wiem ze to może dziwnie zabrzmieć ale czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych?

Pytam bo ostatnio mam pewne jazdy z cyklami przy tabsach. Biorę je 2,5roku. w połowie poprzedniego cyklu zaczęłam plamić. Tak w zasadzie bez powodu. Okresu po cylku nie miałam prawie wcale. W obecnym cylku mam jazdy ze swoim organizmem. Niby wszystko wyglada normalnie ale mam straszne bole. Raz jajnikow, raz mam skurczę jak przy okresie a raz jedno i drugie. Może to śmieszne ale mam coraz wydatniejszy brzuch. Sama sie sobie dziwie ale zaczynam się denerwować. Zastanawiam się czy warto iść z takimi bzdurami do lekarza. Boje się ze to tylko moje urojenia. Czy któraś może mi coś poradzić?
 
tak jak juz wspominalam wczesniej jesli bralas regularnie bez rzadnych pominiec i nie mialas wymiotow ani biegunek to ciaza raczej nie jest mozliwa...chyba, ze masz zle dobrane tabletki, ktore nie dzialaja na ciebie tak jak powinny? A robilas test? Skoro mowisz, ze brzuszek robi sie wydatniejszy to jesli to ciaza to mysle, ze jest juz na takim etapie,na ktorym test bylby wiarygodny, jesli nie jestes do konca przekonana, czy to jakis konkretne objay i czy warto isc od razu do lekarza to zrob najpierw tescik i sie okaze, a jesi to nie ciaza to i tak poszlabym do gina w sprawie tych wariujacych cykli, bo cos musi byc nie tak skoro odczuwasz takie dolegliwosci;-)
 
Co do dobrania tabletek to przez ponad 2 lata moglam byc chodzaca reklama tych tabletek. Zadnych skutkow ubocznych, zadnych problemow. Sprawa tyczy sie tylko ostatnich dwoch cykli. Co rok chodze na regularne wizyty i na ostatniej luty 2009 bylo wszystko w porzadku. Teraz zastanawiam sie czy jest sens czekac do lutego czy wybrac sie wczesniej. Zrobie jak polecasz i zrobie test. Okaze sie co to bedzie.
 
reklama
ahaaa to takie buty no to skoro wariuja ci tylko te 2 cykle to moze cos i jest na rzeczy albo ciaza albo jakis rozstroj hormonalny, bo skoro przez 2 lata bylo ok a teraz tak sam z siebie, moze cos akurat zaburzylo dzialanie tabletek i teraz sa objawy? ale zrob tescik i daj znac co i jak ;))
 
Do góry