reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Lea28-to w sumie od ilu cykli się starasz?Ja właśnie czekam też na @ jutro według znaków na niebie i ziemi masię pojawić...jak już pisałam w styczniu się wybiore do ginia niech coś poradzi co to ze mną jest nie tak że tak długo nic nam nie wychodzi:-(
 
reklama
Lea28-to w sumie od ilu cykli się starasz?Ja właśnie czekam też na @ jutro według znaków na niebie i ziemi masię pojawić...jak już pisałam w styczniu się wybiore do ginia niech coś poradzi co to ze mną jest nie tak że tak długo nic nam nie wychodzi:-(
Lady no wlasciwie od 2 cykli :sorry: no a teraz lepszy numer ja wariatka jedna :sorry::zawstydzona/y: pisalam wczesniej o cierpliwosci i luzie a co oczywiscie musialam kupic tego testa no i zrobilam dzisiaj no cos mnie tknelo i co zobaczyllam ku mojemu zdziwieniu dwie tluste krechy jeszcze nie moge sie uspokoic serce mi wali jak szalone.
 
Hej dziewczyny -moge spytac jak dlugo (i czy wogule)spozniala wam sie@?

Ja jestem pierwszy miesiac po odstawieniu 35dc i ciagle nic...

Wow Lea gratulacje-ale ci fajnie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja jak bralam tabsy to @ co do godziny zawsze dostawalam a z tym czekaniem na dzidzie to tak jest ze szybko sie tylko wpada hihi grunt to pozytywne myslenie a martwic sie mozna po 10 miesiacach staran tak mi gin powiedzial wiec podbudowalam sie i jeszcze ok 4 dni i zaczynamy staranka musi sie teraz udac!!!Wam tez tego zycze ;-)

Witaj w "klubie" ;-) no taki nasz los jednym udaje sie szybciuchno inni potrzebuja troszke wiecej czasu:tak: Najlepiej to nie myslec intensywnie bo dziala na odwrot he,he latwo powiedziec gorzej wykonac wiem cos o tym:tak: moze skorzystaj z testow owulacyjnych jest duzo dziewczyn co sobie chwali te testy.

Lady mam jeszcze pytanko jak u ciebie wygladajy cykle po odstawieniu masz regularnie?

probowalam testow owu mi nie pomogly tym razem zaufam temp i sluzowi testy sa ok ale ten celibat przed pozytywnym wynikiem to koszmar w tym miesiacu co drugi dzian hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny ja trzymam za was kciukasy, 4 lata brałam tabletki odstawilam po wrzesniowej @. W pazdzierniku dopadlo mnie strasazne chorobsko.Poszłam do lekarza,a ten d***l zapisal mi leki przeciwbolowe, ktorych dzialaniem ubocznym byla okresowa bezplodnosc....:eek: wilam sie z bolu,a nie wzielam. W listopadzie @...grudzień -czekam z niecierpliwością- miala byc 4...nie ma... 7- ide po test. II krechy ale blade wiec mysle,ze to zwidy. nastepny dzien -test- kreski sa, nastepny i nastepny (razem 4) krechy sa...i sie udalo-mam nadzieje. do lekarza ide 28.12, nie panikuje, nie badam bety, nie szaleje. mam nadzieje,ze wszystko bedzie oki :) i zycze powodzenia (powiem wam,ze po glowie mi chodzi ciaza mnoga- w mojej rodzinie troche tego bylo....)
 
probowalam testow owu mi nie pomogly tym razem zaufam temp i sluzowi testy sa ok ale ten celibat przed pozytywnym wynikiem to koszmar w tym miesiacu co drugi dzian hihi
Malutka no ja to wogole testow owulacyjnych nie robilam a i sluzu jakos tez nie moglam sie dopatrzec a o mierzeniu temperatury nawet nie pomyslalm bo ja to straszny spioch jestem. poprostu przytulanka byly wtedy kiedy byla ochotka;-):zawstydzona/y:
 
Malutka no ja to wogole testow owulacyjnych nie robilam a i sluzu jakos tez nie moglam sie dopatrzec a o mierzeniu temperatury nawet nie pomyslalm bo ja to straszny spioch jestem. poprostu przytulanka byly wtedy kiedy byla ochotka;-):zawstydzona/y:

jak spioch jestes to mozesz mierzyc tylko miedzy 10 a 20 dc tak mi gin powiedzial to fajna metoda ja juz drugi cykl sprawdzam i mam jakies porownanie sproboj ja jak mierze o 6;30 to moj men akurat do pracy wychodzi wiec czasem przysne to mnie budzi po 10 minutach hihi a i jeszcze podziele sie moja wiedza na tamat wspomagaczy ; oczywiscie folik mi i menowi ( oboje palimy a to witaminy) salfazin dla niego a dla mnie olej z wisiolka zamierzam kupic i godz przed przytulankiem kawe ukochanemu zrobcie podobno to przyspieszacz dla plemnikow ;-)
 
jak spioch jestes to mozesz mierzyc tylko miedzy 10 a 20 dc tak mi gin powiedzial to fajna metoda ja juz drugi cykl sprawdzam i mam jakies porownanie sproboj ja jak mierze o 6;30 to moj men akurat do pracy wychodzi wiec czasem przysne to mnie budzi po 10 minutach hihi a i jeszcze podziele sie moja wiedza na tamat wspomagaczy ; oczywiscie folik mi i menowi ( oboje palimy a to witaminy) salfazin dla niego a dla mnie olej z wisiolka zamierzam kupic i godz przed przytulankiem kawe ukochanemu zrobcie podobno to przyspieszacz dla plemnikow ;-)
hi,hi super plan no to do dziela i 3mam mooocno kciuki. Ja zrobie dzisiaj jeszcze jeden test bo jakos tak nie moge nadal uwierzyc i zdam relacje czy ten drugi tez jest pozytywny. ale to poczekam jak moj malz wroci z pracy bo chce zobaczyc jego reakcje;-)
 
reklama
hi,hi super plan no to do dziela i 3mam mooocno kciuki. Ja zrobie dzisiaj jeszcze jeden test bo jakos tak nie moge nadal uwierzyc i zdam relacje czy ten drugi tez jest pozytywny. ale to poczekam jak moj malz wroci z pracy bo chce zobaczyc jego reakcje;-)

super cieplutko Ci gratuluje szczesciara z Ciebie;-)
 
Do góry