reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

aga8207 - gratulacje:happy: juz jesteśmy we dwie przeciw teorii, ja tez szybko i bez problemow zaszłam w ciążę.
Obyście nie były jedynymi wyjątkami - czego życzę nam wszystkim :) :sorry::tak:
Afrodytka... skoro nie dopuszczasz możliwości dziecka przed ślubem, to pocierzcie się przed rozpoczęciem starań. Bo może być, że będziecie się starać dłużej i dziecko pojawi się po ustalonej dacie ślubu, a z drugiej strony możecie zajść błyskawicznie i będzie trzeba wszystko przyspieszać i robić na wariackich papierach.
 
reklama
:) no to ujawniłyscie sie dzieki mnie:)
pewnie duuzo jest takich dziewczyn tylko czytajacych.
my baaardzo chcemy ale malo sie staramy ja sie troche za bardzo gapie w te testy owulacyjne a tam wciąż jedna kreska:[
tabsy odstawilam jakos 20 wrzesnia.
oo wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam zadzwonic do ginekolozki mojej tak na zas umowic sie przed BN jeszcze.
dzieki za tak mile przywitanie. tez mnie kusi zeby tu czesciej zagladac ale ostatnio w pracy podpisalam oswiadczenie o zgodzie na monitoring kompów wiec mi raczej głupio hihi
ech smieszne te zycie czesc sie stara i jakos nie moze "ucelowac" czesc kobiet wpada i są smutne z tego powodu. no coz.
co do Afrodytki. jezeli jestes i wierząca i konserwatywna to przyspieszcie slub po prostu. na czerwiec 2010 np.. hm?
po co czekac, jak czujecie ze ta druga połówka to TA, to szkoda zycia:)
ja jestem po slubie 2 lata i kilka miesiecy.
i czas najwyzszy na malenstwo:))
czego wam i sobie zycze!
do roboty;)
 
ojtam ojtam.. najwyzej dzieciatko bedzie szlo przed wami i sypało kwiatki;) :-D

p.s. z tym konserwatyzmem twoim w takim razie to nie to co myslalam bo.. antykoncepcja gumki mieszkanie przed slubem.. :)
no ale wiem o co ci chodzi: maleństwo po slubie.
najwazniejsze zebyscie wszelkie decyzje podejmowali wspolnie a bedzie dobrze.

ide myc okna. ostatni raz w tym roku -to jakies pocieszenie .. a w przyszlym to nie wiadomo jak to bedzie.. OBY:)

miłego weekendu staraczki moje kochane:*
 
ech senna ta niedziela dzisiejsza.. i cisza na forum. tzn na innych wrze ale jeszcze nie moge sie na nich udzielac:( moze niedlugo hihi.
poki co poznaje suwaczki i takie tam..
mendrzejewska? hop hop co u ciebie?
 
Afrodytka, tabsy możesz skończyć kiedy chcesz,.. i tak, dokończ opakowanie i nie zaczynaj następnego. Odstawienie tabsów w trakcie opakowania zaburza cykl - tak mi gin doradziła.

U mnie jutro termin @ i już ją czuję... w sutkach (od kliku dni)... nie będę więc zaskoczona. Może natępnym razem,... może...
 
dokladnie, dobierz opakowanie do konca i jak dostaniesz okres to potem juz nie zaczynaj nowego, bo tak jak wspomniala kolezanka wyzej przerwanie w srodku moze zaburzyc cykla. Ja nie konsultowalam sie z lekarzem, tak zrobilam i jakos dobrze sie czuje pierwszy cykl trwal 30 dni, drugi 28, a trzeci mam nadzieje ze potrwa 9 miesioecy bo ostro sie staramy jak tylko @ sie skonczyla to z mezulkiem co 2-3 dni probowalismy ale jakos tak nie wiem owu;lacji nie wyczulam a moze jakos malo oznakowana byla? teraz jestem w 25 dniu cyklu i tak jakby od wczoraj mam "mokro" wiec moze owulka sie przesunela? nie wiem juz jestem przwrazliwiona tym staraniem,w czwartek najpredzej sie okaze bo bedzie 28 dzien cyklu, wiec mam nadzieje,ze nie dostane @, bio jak nadejdzie to zwariuje przytulamy sie mezusiem dosyc czesto w tym cyklu i jak nie wyjdzie to chyba zaczne sie bac, ze cos ze mna nie tak po tych tabsach... ;( wiem,ze panikuje, bo nie od razu Rzym zbudowano ale ja tak baaardzo chce ;)) hehe no nic trzymajcie za mnie ,za NAS kciuki i mam nadzieje, ze sie uda. Pozdrawiam wszystkie forumki:-)
 
reklama
dupa...(przepraszam z brzydkie wyrazenie) no i przyszla @ w 26 dniu cyklu ;( to ja juz nie wiem kiedy mam te plodne? staralismy sie chyba z 5 razy w czasie plodnych i nie trafilismy? To ja juz nie wiem co, kiedy i jak...
 
Do góry