reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Hej dziewczyny !! Eijf widzę, że "jedziemy na tym samym wózku" :-).
Ja teraz mam @ 4 dzień. Czekam z niecierpliwością aż się skończy i również zabieram się do roboty. Może tym razem będzie owocniej...:-D.
Musze odwołać wizytę u ginekologa, chyba pójdę już po urlopiku...
Buziaki :*
Jesli chodzi o testy owu... to ja ich w ogóle nie robiłam. Słyszałam o nich, ale narazie nie próbowałam... Spróbuję jeszcze bez mierzenia temperaturki.

kochane to nie jestescie same :-) ja tez mam @ 4 dzien :-):-):-):-) owulke mam w 14... cykle 29 dni :-):-):-):-) oj to staramy sie ,,razem'' :-):-) jak fajnie
 
reklama
kochane to nie jestescie same :-) ja tez mam @ 4 dzien :-):-):-):-) owulke mam w 14... cykle 29 dni :-):-):-):-) oj to staramy sie ,,razem'' :-):-) jak fajnie

oby wszystkim nam się udało :-)
ja mam owu ok. 19 dnia :tak: - cykl zazwyczaj 30 dni... w tym miesiącu mam zamiar śledzić temp :blink: zobaczymy, czy wytrwam :)
Mierzycie codziennie temp dokładnie o tej samej godzinie? Czy po prostu zależnie od tego, o której godz. się obudzicie?
 
Hej Dziewczyny :)
To mój pierwszy dzień na forum :-D
Brałam tabletki 4 lata - zaczęłam w wieku 19 lat. Odstawiłam rok temu i nie miałam żadnych problemów z regularną @. W tej kwestii wszystko jest OK. Nie zmienia to faktu, że od paru dobrych miesięcy wyczekuję bociana, ale na razie nic z tego...
Jesli chodzi o bociany to widuje je regularnie ale nic mi skubane przyniesc nie chca jak na razie:no:
 
Dzięki za miłe słowa :-) Temp mierzyłam przez dwa cykle... teraz mam zamiar do tego wrócić, bo na czuja jakoś nie idzie :-D Kiedy robicie testy owulacyjne? Jak widzicie po temp, że zbliżają się dni płodne? Polecacie jakieś konkretne testy?
Niby masz w instrukcji kiedy powinnas robic.wszystko zalezy jak dlugi masz cykl.Ja mam 28 dni i powinnam zaczynac od 11 dnia ale i tak zaczynam wczesniej.Robie od wczoraj chyba ,od 9 dc i jak na razie oczywiscie negatywne.Obstawiam ze wyjda w ndz lub pn
 
oby wszystkim nam się udało :-)
ja mam owu ok. 19 dnia :tak: - cykl zazwyczaj 30 dni... w tym miesiącu mam zamiar śledzić temp :blink: zobaczymy, czy wytrwam :)
Mierzycie codziennie temp dokładnie o tej samej godzinie? Czy po prostu zależnie od tego, o której godz. się obudzicie?
co do testow to robilam z 3 roznych firm ale wszystkie sa ok.pokazuja co maja pokazac jesli tylko robi sie je jak trzeba.co do temperatury to przekonalam sie ze naprawde trzeba robic o tej samej porze kazdego dnia,po przebudzeniu sie,przed wstaniem z lozka.inaczej nie ma sensu a wyniki sa niewiarygodne.zauwazylam ze godzine pozniej (nawet jesli jeszcze nie wstalam temperatura jest juz duza wyzsza).Dlatego kazdego dnia,ta sama pora,to samo miejsce.jest latwiej jak sie wstaje do pracy.w weekendy troche gorzej
 
kurcze jak czytam wasze przygotowania to jestem w szoku :szok:
ja w ogóle nie mierzę temperatury, a o testach owulacyjnych nie wspomnę... :confused:

Może podchodzę do tego mało profesjonalnie?? :zawstydzona/y:

tydzień temu miałam owu... heh... ciekawe czy coś się udało... poczekam do @ czy się pojawi czy nie... Dzisiaj fatalnie się czułam od rana... niedobrze mi było i miałam zawroty głowy... ale równie dobrze (najprawdopodobniej) zaszkodził mi wczorajszy grill... ;-)

Jak nie teraz to może w kolejnym cyklu... Jak się w kolejnym też nie uda to może kupię te testy na owu ?
wytłumaczcie mi to obserwowanie temperatury ciała po obudzeniu.

3mam kciuki za was...
 
kurcze jak czytam wasze przygotowania to jestem w szoku :szok:
ja w ogóle nie mierzę temperatury, a o testach owulacyjnych nie wspomnę... :confused:

Może podchodzę do tego mało profesjonalnie?? :zawstydzona/y:

tydzień temu miałam owu... heh... ciekawe czy coś się udało... poczekam do @ czy się pojawi czy nie... Dzisiaj fatalnie się czułam od rana... niedobrze mi było i miałam zawroty głowy... ale równie dobrze (najprawdopodobniej) zaszkodził mi wczorajszy grill... ;-)

Jak nie teraz to może w kolejnym cyklu... Jak się w kolejnym też nie uda to może kupię te testy na owu ?
wytłumaczcie mi to obserwowanie temperatury ciała po obudzeniu.

3mam kciuki za was...
Czasem mysle ze te "przygotowania" to niepotrzebny stres.Przeciez miliony kobiet na swiecie zachodzi w ciaze nawet pojecia nie majac co i jak.No,ale z drugiej strony jak po raz kolejny nie wychodzi to czlowiek wglebia sie i chce wiedziec kiedy sa najwieksze szanse.kiedys naiwna myslalam ze nie wazne kiedy sie to robi,ze zawsze mozna zajsc w ciaze.Nigdy nie wiadomo,moze ci sie udalo.Przeciez niektore dziewczyny zachodza w ciaze juz po pierwszym razie.co do temperatury to zaraz ci znajde link ktory wszystko o tym mowi.a tak szybko to jest kilka podstawowych zasad ktorych nalezy przestrzegac jesli chcesz mierzyc temperature.Po pierwsze mierzysz od poczatku cyklu.Rano po przebudzeniu,codziennie o tej samej porze bo inaczej nie ma sensu.Normalnie jest tak ze w pierwszej fazie cyklu (do owulacji) temperatura jest nizsza a po owulacji wzrasta.jesli zaszlas w ciaze to nie spadnie przed okresem a jesli sie nie udalo to na dzien lub dwa spadnie to tej z pierwszej fazy.U mnie sie to sprawdza i to dzieki temperaturze wiem ze sie nie udalo...
 
Czasem mysle ze te "przygotowania" to niepotrzebny stres.Przeciez miliony kobiet na swiecie zachodzi w ciaze nawet pojecia nie majac co i jak.No,ale z drugiej strony jak po raz kolejny nie wychodzi to czlowiek wglebia sie i chce wiedziec kiedy sa najwieksze szanse.kiedys naiwna myslalam ze nie wazne kiedy sie to robi,ze zawsze mozna zajsc w ciaze.Nigdy nie wiadomo,moze ci sie udalo.Przeciez niektore dziewczyny zachodza w ciaze juz po pierwszym razie.co do temperatury to zaraz ci znajde link ktory wszystko o tym mowi.a tak szybko to jest kilka podstawowych zasad ktorych nalezy przestrzegac jesli chcesz mierzyc temperature.Po pierwsze mierzysz od poczatku cyklu.Rano po przebudzeniu,codziennie o tej samej porze bo inaczej nie ma sensu.Normalnie jest tak ze w pierwszej fazie cyklu (do owulacji) temperatura jest nizsza a po owulacji wzrasta.jesli zaszlas w ciaze to nie spadnie przed okresem a jesli sie nie udalo to na dzien lub dwa spadnie to tej z pierwszej fazy.U mnie sie to sprawdza i to dzieki temperaturze wiem ze sie nie udalo...

eijf dzięki za szybką odpowiedź... hmm to mierzenie temperatury może mieć sens :) niebawem (jeśli nie udalo się) powinnam mieć @ to zacznę wtedy swoje pomiary :) nie zaszkodzi, a przynajmniej poznam swoje ciało.

Czekam na link i jeszcze raz dzięki dziewczyny, że jesteście :rofl:
 
eijf dzięki za szybką odpowiedź... hmm to mierzenie temperatury może mieć sens :) niebawem (jeśli nie udalo się) powinnam mieć @ to zacznę wtedy swoje pomiary :) nie zaszkodzi, a przynajmniej poznam swoje ciało.

Czekam na link i jeszcze raz dzięki dziewczyny, że jesteście :rofl:
mialam taki fajny,dosyc przystepny link m.in.o sluzie i temperaturze ale nie wiem juz ktory to byl.gdzies go kiedys wkleilam na innym forum no ale tu masz inny to mozesz sie wglebic:)

wiki:abc_temperatury - Wiki 28dni
 
reklama
dziewczyny co z wami ??
rozumiem, że są wakacje... ale co się dzieje u was...

u mnie póki co nic... nawet zaczęłam mierzyć temperaturę, ale zachorowałam :( więc z mierzenia nici... żeby było śmieszniej to zachorowałam kilka dni przed owu...
Czy wiecie, że choroba (przeziębienie) może spowodować brak owu ?

3majcie się dziewczyny.
 
Do góry