reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Bafinka, ja niestety nie pomogę w kwestii tych tabsów na wywołanie okresu bo nigdy takich nie brałam. Wiem że moja siostra kiedyś je miała ale nie mam pojęcia jak długo to trwało.
 
reklama
Bafinka a nie lepiej w poniedziałek do obrony przystąpić miałabyś już spokój, a tak to przez wakacje będziesz się stresować:tak::tak: Ja też tak przekładałam i cały czas musiałam sobie pytania przypominać a miałam ich z 60 i cały czas coś zapominałam. To był koszmar:wściekła/y:, ale już mam to z głowy i mam teraz wakacje huuurrrraaa:cool2::cool2::cool2:
 
lenka ja w tamten wtorek miałam ostatni egzamin sesji a juz w ten poniedziałek mam obrone wiec nie zdąze sie nauczyć tak jak bym chciała.... mam 50 pyt.

byłam u gina dostałam luteine na wywołanie a tak poza tym to mam doła po tej wizycie bo doktor pow ze to ze mi okres zanikł to zly znak i owólacji napewno na razie nie mam najpierw trzeba wyregulowac okres co trwa do 6 m-cy... wiec fasolki za szybko pewnie nie będzie:wściekła/y::-(
 
Hello :-D:-D:-D:-D
Wybaczcie, że nie ma mnie tu ostatnio ale moje życie nabrało takiego tempa, że za niedługo zapomnę jak sie nazywam. Eh :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Anecia Tobie już niedużo zostało no no ;-);-) Ale masz fajowo... Mam też nadzieję, że szybko a przynajmniej w miare szybko nam się uda spłodzić maleństwo. Jejku :) to już tak niedaleko do staranek i tej całej szopki :]
Mandrzejczuk za niedługo razem będziemy dyskutować o starankach, bo u mnie to tuż, tuż... :) Dasz radę kochana, nie masz się co dołować tylko wrzucić na luz, bo jak nie to pojadę i Ci kopa sprzedam o :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak jest panie generale! Patrze na twoj suwaczek i widze, ze 11 dni do staranek to u mnie za 11 dni bedzie juz po @ to bedziemy razem sie starac :-) ja wlasnie czekam na @ przedwczpraj mialam plamienie po [rzytulanku, a dzisiaj wlasnie cos znowu zaczyna kapac i okrutnie boli mnie brzuch, wiec malpa na pewno nadejdzie.
Ogolnie to bierze mnie jakies chorobsko, bo od paru dni chodze z bolacym gardlem a dzsiaj rano troche glos mi zanikl i nawet wysmarkac sie nie moge...eh...
 
Odp: CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Cześć dziewczyny ja mam takie jedno pytanko wiem że przynudzam ale zastanawia mnie czy jak ja miałam 41dc i teraz w tym cyklu brałam CLO to czy moge mieć teraz normalne takie jak przedtem 28 dniowe przypada teraz mi owulka i z moich obserwacji śluz taki jak powinien być sama niewiem dlatego pytam czy tak szybko mogło się uregulować pozdrawiam i proszę o jakąś odpowiedź​
 
Nigdy nie miałam doczynienia z CLO, więc nie pomogę. A to czy cykle Ci się wyregulują i wróca "do normy" to chyba nie zależy od tego leku, bo on to ma chyba tylko na celu wywołać owulację. No chyba że się mylę to przepraszam.
 
reklama
BAFINKA, MANDRZEJCZUK, ANECIA nie bedzie staranek chcialam Wam napisac poki co. Bylam u ginki, zapalenie jak byk mam, dostalam antybiotyk na 10 dni i dopochwowe na 15 dni i pozniej do kontroli. Starac sie nie wolno nam bo antybiotyk i zapalenie. Przez to zapalenie moglabym poronic, a przez antybiotyk moglyby byc jakies wady. Takze po staraniach poki co ale ja wylicze sobie kiedy skoncze dopochwowe i juz sie umowie na wizyte o. A anty koncze we wtorek i lipa, nie wiem co z dalszym zabezpieczeniem.
 
Do góry