reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Cześć wam wszystkich. Ja nie piłam i nie piję żadnych prachów anty. tylko używaliśmy prezerwatyw, bo tabletki to sama chemia robi burzę w organizmie , , Moja koleanka brała tabl. przez 9 lat i ciężko było jej zajćś w ciążę bo tabletki anty. powodują bezpłodniść i trują organizm. Dlatego polecam naturalne sposoby seks kontrolowany lub prezerwatywe. Tak gin. zachęcają do brania tabl. bo płacą im za to farmacełci , wiem to akurat z dobrego zródła więc DZIEWCZYNY ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ZACZNIECIE ŁYKAĆ TO ŚWIŃSTWO. POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI POWODZENIA:-)
 
reklama
Halina0406 Kobieto kto ci naopowiadał takich głupot o tabletkach one na pewno nie powodują bezpłodności. A tak wogóle skoro ich nie brałaś to co ty możesz o nich wiedzieć:no::no::no:
 
Kasienko gratuluje ci bardzo serdecznie i zazdroszcze zarazem ;-)
Anecia111 dobrze, ze juz wrocilas cala i zdrowa ;-) jeszcze tylko 2 miesiace i bedziesz miec swoja kruszyneczke przy sobie, ale powiedz mi jak tam z liczebnoscia jedno czy moze dwojeczka? :-)

u mnie powoli nadchodzi termin @ po niedzieli mam sie spodziewac...w tym miesiacu nic nie bedzie jestem pewna, bo przytulanko bylo tylko raz :szok: teraz mamy lichy okres...za poltpra miesiaca sie okaze czy moj maz dostanie kolejna umowe w pracy czy do widzenia...wszystko sie wali...dzidzi nie ma, ja dalej na bezrobociu, nie wiadomo czy u meza umowa bedzie, a co za tym idzie nasze szanse na kredyt mieszkaniowy sa niewiadome...ciagle zasowam z tymi paznokciami, jestem zmeczona, nie ma czasu na robienie dzidziolka, aj...mam juz dosyc. Malo tego non stop przesladuja mnie ciezarne klientki- wykancza mnie to psychicznie...teraz siedze i czekam na telefon od kolezanki, ktora na wtorek ma termin porodu ma dzwonic w trakcie drogi na porodowke ;-) wiec narazie pozostaje mi sie cieszyc dziecmi znajomych...
wczoraj i dzisiaj bylam w szkole to chociaz tam jest do przodu...

Caluja Was wszystkie goraco ;-)

P.S. glosowalyscie dzisiaj obywatelki? :-)

Jedno maleństwo :-) A co do głosowania to ja glosowałam w szpitalu, bo ordynator powiedział ze jesli nie zagłosujemy to nas do domu nie puści ;-)

Cześć wam wszystkich. Ja nie piłam i nie piję żadnych prachów anty. tylko używaliśmy prezerwatyw, bo tabletki to sama chemia robi burzę w organizmie , , Moja koleanka brała tabl. przez 9 lat i ciężko było jej zajćś w ciążę bo tabletki anty. powodują bezpłodniść i trują organizm. Dlatego polecam naturalne sposoby seks kontrolowany lub prezerwatywe. Tak gin. zachęcają do brania tabl. bo płacą im za to farmacełci , wiem to akurat z dobrego zródła więc DZIEWCZYNY ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ZACZNIECIE ŁYKAĆ TO ŚWIŃSTWO. POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI POWODZENIA:-)

Same bzdury według mnie, ale kazdy ma prawo wypowiedzi.

Halina0406 Kobieto kto ci naopowiadał takich głupot o tabletkach one na pewno nie powodują bezpłodności. A tak wogóle skoro ich nie brałaś to co ty możesz o nich wiedzieć:no::no::no:

Poperam w 100 % :-)
 
mandrzejczuk słońce, nie dołuj się tak. Nie jetses sama. Wiem jak bardzo tego chcesz, ja tak samo. U mnie też kiepsko z przytulaniem, mam jakiś chandrowaty nastrój, i nie chce mi się. Ale w tamtym miesiącu było prawie co drugi dzień i była kicha, więc teraz już wiem że nie ma reguły. Tak jak już wspominałam za tydzień idę na badania. Trochę się boję czego się dowiem, ale muszę, nie chcę żyć w niewiedzy.
Tak że głowa do góry, zawsze po burzy przychodzi słońce. Zobaczysz że w najmniej oczekiwanym momencie ci się wszystko uda. Mąż będzie miał przedłużoną u mowe, tak się będziecie cieszyć, że w tym dniu (nocy) wam się poszczęści a jak rano zrobisz teścik, i zobaczysz dwie upragniune kreseczki, to w połódnie zadzwoni telefon z propozycją pracy! I wtedy będziesz miała problem. HaHaHa! Uśmiechnij się!

Halina0406 gdzie ty się takich żeczy naczytałaś dziewczyno.... Nie stresuj innych i siebie!

Anecia a to was ordynator podszedł..... pięknie! A ty jak się czujesz? stresik jakiś mały ci się pojawił?

kasieńka gratulacje!!!!! Cieszymy się z tobą.

bafinka głowa do góry. Bedzie dobrze. Żydczę ci żebyś na kontroli u lekarza dowiedziała się, że nie pojawi ci sie @ przez 9 miechów!!!! ;-)
 
Ostatnia edycja:
AGNESSS ale z ciebie optymistka. ja to już z tej niecierpliwości doszukuje sie u siebie chorob np czy to normalne ze w niektórych pozycjach np na pieska bolą mnie wszystkie wnętrzności? a na łyżeczkę już nie.. czytałm że takie bule mogą być objawem endometriozy... a badanie na ta chorobę jest bolesne i napewno drogie bo to pod narkozą się robi...
I takie głupoty mi chodzą po glowie...

A co tam dziewczynki u was? jak tam starania jak dzień?
 
Bafinka idz ty moze zasuwaliscie jak szalence i dlatego cie wnetrznosci bolaly :-D nie doluj sie kobito, ja tez tak kiedys mialam jak dalismy z mezusiem po bandzie to 3 dni sie wyprostowac nie moglam tak mnie wszystko bolalo :-D bo na pieska to jest najglebsza penetracja i dlatego tak wszystko sie odczuwa, mnie tez wielokrotnie przy tej pozycji dyskomfort lapie,
no a ja za to jaka mialam wczoraj impreze...szkoda, ze to nie byl moj dzien plodny, bo napewno bylyby z tego dzieci :-D hahaha no ale obecnie czekam na @ tak niej wiecej od czwartku powinna sie pojawic i wiem, ze bedzie, bo po 2 przytulankach to raczej nic nie uskrobalismy. Wiece jaka ciekawostke slyszalam ostatnio od kolezanek? Ze podobno w wakacje- w lato jest najwieksza plodnosc ;-) nie wiem skad to wytrzasnely ale moze warto sie podbudowac na czas staranek ;-)

No i ja tez sie nie zgadzam z tym, ze tabletki powoduja bezplodnosc, wrecz przeciwnie- lecza ja. No ale ja sie nie dziwie skoro 9 lat kobita je brala i moze kolo 30-stki dopiero zaczela sie starac o dzidzie...w tym wieku kobiety bez zazywaania tabletek anty maja problemy z przyczyny czysto wiekowej, a nie lekowej...tak wiec nie dajmy sie zwariowac
 
Mandrzejczuk - w lecie jest dłuższy dzieć i wieksza stymulacja przysadki mózgowej więc niby stąd ta wieksza płodność.
Pomaga tez dieta śródziemnomorska (ryby, owoce morza)

Eh, tyle teorii a w prakyce sie okaże. ten cykl pewnie tem u mnie spalony i jeszcze ta cholerna mastopatia - piersi tak bolą że na brzuchu nie moge sie położyć
 
Ja zaszłam w 2 miesiące po ostawieniu tabletek. Fakt była to typowa wpadka bez wizyty wcześniejszej u ginekologa, badań itd. mam zdrowiutką maleńką a tabletki brałam 4 lata. ZMIEŃ LEKARZA NIE CZEKAJ!!!
 
Agness_13 stres się pojawił i teraz to już chyba do końca ciąży mnie nie opuści przez ten szpital. Ale z drugiej strony cieszę się że się tam znalazłam, bo gdyby nie to to może już bym czasami była po porodzie... Teraz czuję się dobrze, tzn mam jeszcze sporadyczne twardnienia, a więc skurcze się pojawiają ale zdarza się to stosunkowo rzadko i przynajmniej wiem co wtedy robić. A do czasu szpitala byłam "zielona" w tej kewstii, bo według mojego lekarza zawsze wszystko było OK :eek: No i teraz za jakieś 2 tyg idę do niego i będę brała od niego nadal zwolnienie, a swoją drogą wybieram się tez do innego lekarza i na tym drugim będę już polegaął do końca ciąży. Może to i głupie, ale ten mój ginek trochę stracił w moich oczach mimo iż od początku wydawało mi się że jest na prawdę świetny to jednak ma jakieś "braki".
 
reklama
a ja mam dylemat czy isc do gina dziś czy w czwartek... okresu nadal nie mam więc może dzis? choć on powiedział żebym przyszła we czwartek... Ja to myśle ze stres ma duży wpływ... teraz miałam sesje na uczelni w poniedziałek obrona moze to dlatego.. ale obrone przekładam na wrzesień nie stresuje sie i po okresie biore sie do dzieła:-) mam jeszcze pyt czy po tabletkach na wywołanie długo sie czeka na okres?
 
Do góry