reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
W takim razie to nie cilest... Pomylilam sie. Nie pamietam jak sie nazywa to co dostalam :-(

Tutaj na pewno nie chodzi o cilest bo to antykoncepcyjne, a pewnie chodzi o 'clostilbegyt', bo to jest na owulację. Ale każdy ma prawo się mylić więc się nie przejmuj Misia :-)

Mandrzejczuk.... olewaj po prostu takie głupie pytania "o swoje". Albo powiedz wprost że się staracie a takie pytania Ciebie denerwują i nie chcesz żeby tak pytali. Ja tak skończyłam z jedną dziewczyną z roku... powiedziałam jej że na nią już tym bardziej czas bo latka lecą (jest starsza ode mnie).... ale już chyba kiedyś o tym pisałam.

A teraz uciekam odpoczywać dalej bo normalnie dzisiaj to już wyrobić nie mogę. Było u nas jakieś 36 stopni i 2 razy mi się zrobiła na maksa słabo, że aż mąż się wystraszył że mu zemdleję, ale dalam radę. No a jutro na zajęcia muszę jechać, ale na szczęście to już przedostatni zjazd i koniec :-D
 
laski zaraz gonie na mazurki wiec odezwe sie wieczorkiem, sluchajcie jakie jaja przedwczoraj pokazywali w dzoen dobry tvn jakas wycieczke do cieplych krajow i mowie do swojego starego, ze mial mnie zabrac w podroz poslubna itp itd, a on ta swoje spiewke, ze nie mamy pieniedzy ble ble ble, no to ja do niego to pozyczke wezmiemy ze 3 tys i sie bedzie splacac ratami, a on, ze mu nie dadza. Wczoraj dzwoni z roboty i mowi, ze beda pieniadze zebym czegos poszukala dacie glowe? Myslalam, ze padne z wrazenia i tak lecimy albo na Krete, albo na Rodos albo na Majorke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Najbardziej kusi mnie Majroka, bo jest zajebiaszczo tania za 1350zl Grecja tez cos kolo tego. Ja piernicze dziewczyny jak to wypali to za 2 tyg bede smazyc sie za gramanica :-D moze sie w kloncu odstresuje. kurcze jestem tak tym podjarana, ze w miejscu nie moge usiedziec hehe ok to ja lece sie pakowac i jak wroce z mazur to sie do Was odezwe papapa
 
ale masz fajnie ja mogę liczyć tylko na polskie morze bo miesiąc temu byliśmy w górach i za duzo kasy wydaliśmy zeby jechac gdzieś dalej... ale jak będzie taka pogoda jak teraz to nie bedzie źle...
 
laski zaraz gonie na mazurki wiec odezwe sie wieczorkiem, sluchajcie jakie jaja przedwczoraj pokazywali w dzoen dobry tvn jakas wycieczke do cieplych krajow i mowie do swojego starego, ze mial mnie zabrac w podroz poslubna itp itd, a on ta swoje spiewke, ze nie mamy pieniedzy ble ble ble, no to ja do niego to pozyczke wezmiemy ze 3 tys i sie bedzie splacac ratami, a on, ze mu nie dadza. Wczoraj dzwoni z roboty i mowi, ze beda pieniadze zebym czegos poszukala dacie glowe? Myslalam, ze padne z wrazenia i tak lecimy albo na Krete, albo na Rodos albo na Majorke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Najbardziej kusi mnie Majroka, bo jest zajebiaszczo tania za 1350zl Grecja tez cos kolo tego. Ja piernicze dziewczyny jak to wypali to za 2 tyg bede smazyc sie za gramanica :-D moze sie w kloncu odstresuje. kurcze jestem tak tym podjarana, ze w miejscu nie moge usiedziec hehe ok to ja lece sie pakowac i jak wroce z mazur to sie do Was odezwe papapa

Jak tylko macie okazję to pewnie że wyjeżdżajcie, bez żadnego zastanowienia. My po ślubie pojechaliśmy do Tunezji i było super :-D Właśnie o tej porze w zeszłym roku smażyliśmy się w tym kraju :-D I mamy zamiar powtórzyć taki wypad, ale już z dzieckiem za jakieś 5 - 8 lat :-) A póki co w tym roku nigdzie nie jedziemy, dopiero za rok jak maluszek podrśnie.

Ale jeśli mogę doradzić to nie wybierajcie obecnie Grecji. Mam koleżankę która od dobrych kilku lat pracuje w biurze podróży i w tym tygodniu akurat rozmawiałyśmy na temat obecnych cen wyjazdów do ciepłych krajów i mówiła że mimo iż Grecja z takich odleglejszych plasuje się cenowo najlepiej to ona nie poleca, bo przez ten kryzys który u nich zapanował zwiększyła się ilość kradzieży, hotele obniżyły standardy bo nie mają kasy żeby się utrzymać na takim samym poziomie jak jeszcze niedawno i ta kasę którą dostają z biur podrózy za wczasowiczów to w większości przeznaczają na "załatanie" dziur w budżecie. I mówiła że obecnie dobrze stoi Turcja, Tunezja, Chorwacja... to z tych fajnych a tańszych :-)
 
ooo widzisz dobrze, ze mi powiedzialas, wiec teraz juz jestem na bank pewna, ze Majorka ;-) ja tak samo powiedzialam mezowi, kiedy mamy jechac jak nie teraz? Jak bedzie dziecko to tez szybko nie pojedziemy.
Ale sie zjaralam na mazurkach jestem brazowiutka jak czekoladka tylko buske mam czerwona, ale kolega to az sie poparzyl, bo ma jasna karnacje i prawie biale wlosy no i niestety jego bierze na czerwono...
 
Cześć dziewczyny właśnie chodzi o ten clostilbegit czy jakoś tak ale to musi być cholernie drogie skoro tak pomaga a tego jest 5 sztuk tabletek nie orientuje się żadna pozdrawiam
 
no ja niestety nic nie wiem na ten temat...
Agness dupa blada nie pojedziemy w tym miesiacu, bo maz pozyczki nie dostanie do konca maja mogl ja wziac, a teraz musimy czekac 2 miechy az mu umowe przedluza...a tak sie napalilam na Jajorke...ale za to w sierniu albo we wrzesniu na bank polecimy a tak zostaja nam mazurki no i moze Aquapark na Litwie, a co tam u Was/ Jak staranka?
 
reklama
no ja niestety nic nie wiem na ten temat...
Agness dupa blada nie pojedziemy w tym miesiacu, bo maz pozyczki nie dostanie do konca maja mogl ja wziac, a teraz musimy czekac 2 miechy az mu umowe przedluza...a tak sie napalilam na Jajorke...ale za to w sierniu albo we wrzesniu na bank polecimy a tak zostaja nam mazurki no i moze Aquapark na Litwie, a co tam u Was/ Jak staranka?


hej ja mam juz 48 dc i nadal @ NIEWIDAĆ... niewiem co mam o tym myślec.. w czwartek znów do gina ide niech mi ciś konkretnego powie bo oszaleje.. a po za tym to u mnie pogoda fajna ciepło ale nie skwar... dzis mam ostatni egzamin na uczelni a potem tylko a może aż obrona... stresik mnie bierze jak o tym mysle...a co u was? coś tu cisza ostatnio
 
Do góry