reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Bafinka ja tam wizyty się nie boję tylko tak myslę,że może mi już przeszło na cacy z tymi upławami i wizyta będzie zbędna :confused:
Agnes główka do góry. Kiedyś w końcu skończą się te ciche dni chyba, a godzenie jak bafinka pisała jest najlepsze :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
kurcze Agnes u mnie tez ten cykl bedzie spisany na straty wlasnie przez ciche dni...ja juz jestem tak zdolowana, ze odechciewa sie wszystkiego...nie wiem czy uda mi sie w ta ciaze zajsc czy nie, wszystko widze w czarnych barwach...lekarz kazal czekac do wrzesnia...to juz tylko 3 miesiace...same czarne mysli mam...
 
kurcze Agnes u mnie tez ten cykl bedzie spisany na straty wlasnie przez ciche dni...ja juz jestem tak zdolowana, ze odechciewa sie wszystkiego...nie wiem czy uda mi sie w ta ciaze zajsc czy nie, wszystko widze w czarnych barwach...lekarz kazal czekac do wrzesnia...to juz tylko 3 miesiace...same czarne mysli mam...


lala nie smutaj na pewno nam się uda bo czemu nie? jesteśmy młode, zdrowe... trzeba tylko uzbroić się w cierpliwosć choć wiem jakie to trudne bo ja dopiero jeden cykl się staram a już głupoty dostaje, mój mąż mówi że za bardzo sie staramy jakbyśmy dały sobie spokój i w ogóle o tym nie myślały to pewnie od razu byśmy miały fasolkę tylko trudno o tym nie myśleć jak tak bardzo się chce miec dzidzie.. ale dobrze będzie trzeba mieć pozytywne nastawienie ;-)
 
no wlasnie nawet jak ja sama nie chce myslec to wszyscy dookola sie pytaja, wczoraj klientka znowu :"a wy sie nie staracie juz o swoje?" Kur* mam juz dosc tego wtracania sie i dopytywania...
 
cześć dziewczyny jednak dzisiaj @ się pojawiła ale jak byłam u gina to dostałam tabletki 5 sztuk coś na C.... jutro wam napisze dokładnie które bierze się 5 dnia @ i podobo one pomagają zajść w ciążę jest lepsze jajeczkowanie a jeśli ktoś ma skłonności do bliźniaków to nawet podobno i podwójne szczęście możliwe pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie papa
 
cześć dziewczyny jednak dzisiaj @ się pojawiła ale jak byłam u gina to dostałam tabletki 5 sztuk coś na C.... jutro wam napisze dokładnie które bierze się 5 dnia @ i podobo one pomagają zajść w ciążę jest lepsze jajeczkowanie a jeśli ktoś ma skłonności do bliźniaków to nawet podobno i podwójne szczęście możliwe pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie papa

Pewnie chodzi Ci o Cilest ja też go dostałam jakby @ sie nie pojawila na razie spoznia mi sie drugi dzien i tak czekam czy sie pojawi czy nie..

Musi sie udac dziewczyny!! A ludzie sa wścibscy i niestety nic sie nie zrobi... Nie pomysla, ze ktos moze miec z tym problem...
 
hej
Misia Cilest to tabletki antykoncepcyjne. Branie ich na zajście w ciążę to przez co najmniej 3 miesiące, ale nie są określane jako wspomagacze.

Ludzie są wścibscy,ale też jest przeświadczenie, ze jak ślub to albo ciąża, albo zaraz będzie ciąża, a nie każde małżeństwo to z powodu dziecka. My jeszcze nie podjęliśmy decyzji o dziecku, też się rodzina pyta, a ja odpowiadam że w swoim czasie zjawi się i dziecko. Albo że za 2 lata. działa :-)
 
reklama
Do góry