reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

witam wszystkich. Jest mi strasznie źle moja nadzieja umarła:-( właśnie wróciłam od cina i na usg ani śladu mojego maleństwa... a to już 50dc a gin nie dal mi nawet nic na wywołanie bo pow że mam tak rozregulowany cykl że to mogło by tylko zaszkodzić:-( mam czekac za tydz następna wizyta
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Na wasze forum trafiłam przypadkiem i postanowiłam dołączyć:) Może zaczne od tego, że brałam anty ok 8 lat teraz odstawiłam i już 9 m-c mija i dzidziusia nie ma. Lekarz powiedział, że to na pewno nie przez tabletki. One nie powodują niepłodności. Tak więc kazał porobić badania hormonów, usg i wszystko wyszkło w porzątku, ale teraz wpadł na pomysł zrobienia badania na obecność bakterii Chlamydia trachomatis jak przeczytałam co ona powaduje to się załamałam. Nawet mężowi nic nie powiedziałam jeszcze. W pon ide na badanie krwi i za 10 dni się dowiem. Badanie kosztuje u mnie 55 zł. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć na razie chce mi się płakać, a może wcale nie mam tego świnstwa,a się nakręcam...
 
a co to za choroba? nie ma co się załamywać moja koleżanka stara się 2 lata a wszystko z nia jest ok więc po prostu trzeba sie wstrzelić choć łatwo mówić... ja też nie mogę się wstrzelić:-(
 
ja sie wstrzelam 8 miesiac i jakbym miala brac do bani przerozne choroby to juz dawno bym oszalala. Po kiego grzyba sie niepotrzebnie nakrecasz? Ja ci powiem co ci jest to samo co i mi- stres, stres i jeszcze raz stres i meeega wielkie cisnienie na dziecko, skoro badania sa w porzadku to po co brac se do glowki? Po prostu ktos musie miec z gorki zeby ktos inny mial pod gorke. widzisz jedne zaszly w pierwszych cyklach a my przez nie musimy troche zaczekac, bo im sie za szybko udalo hehe :-D:-D:-D glowa do gory i my zaciazymy. a ile masz lat i jakie tabsy bralas?
 
Dzięki pocieszyłaś mnie troszkę;-)to nie choroba tylko bakteria, dokładnie nie wiem objawia się częstym zapaleniem pęcherza moczowego, zapalenie jajowodów i nie leczona prowadzi do niepłodności chociaż u siebie nie zauważyłam takowych objawów, lekarza też nie zapytałam dokładnie bo mnie zatkało w sumie to pomyślałam, że to normalne jakieś badanie. Przyszłam do domu i odrazu do kompa i naczytałam sie jak głupia ale zrobie to badanie dla świetego spokoju.
Mam 25 lat i 2 lata jesteśmy po ślubie chociaż dopiero od 9m-cy się staramy a tablety jakie brałam to na początku Diane 35 potem Yasmin i Yasminelle. Nie pamiętam jak długo każde z nich brałam. Może racja za bardzo o tym myśle. Z mężem jesteśmy w sumie 10 lat ze sobą i nie chcieliśmy dziecka bo maturę trzeba zdać, to zdałam następnie studia skończyć - skończyłam, a teraz jak człowiek chce to kiszka:wściekła/y: Sama czasami nie wiem co myśleć, moja siostra ma 40 lat i teraz zdecydowała się na drugie dziecko i nigdy problemów nie miała, a ja jakaś czarna owca w rodzinie.
 
lenka7 wez nie pierd***l bo ja mam non stop zapalenie pecherza...:szok: w sumie sama napisalam, zeby nie brac do bani ale ja to przynajmniej mam objawy tej mendy dosyc czesto mam prblemy z moczem, no ale jak miesiac temu bylam u gina to nic nie mowil o tym pecherzu...teraz to mnie nastraszylas...



eeee co ty wlasnie poczytalam, ze to jest przekoszone droga plciowa od osoby zarazonej i ma to tez inne objawy...wez ty koieto nie strasz mnie tak...bo ja przez ciebie swira dostane zaraz i ja bede u siebie wyszukiwac grom wie czego ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja Cię nie strasze tylko dzielę się moimi przeżyciami. Wiem że drogą plciową, ale ja tylko z mężem, a on tylko ze mną chyba, że o czymś nie wiem, ale wątpię i też nie wiem skąd u mojego lekarza to przypuszczenie.

Mandrzejczuk Tobie się już raz udało zafasolkować wiem, że bez happy endu ale udało Ci się to i tak jesteś w lepszej sytuacji ode mnie:-( to nie masz się czym martwić :-(mnie się jeszcze ani raz nie udało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny mam takie pytanko dostałam od doktora Clostilbegit ale doktor mi kazał brac od 5 dnia cyklu ale ja sobie przegapiłam i biore od 9 mam wziąsc 5 tabletek i po tych 5 tabletkach ponoć ma byc owulacja tak to podobo pomaga zajść w ciążę ale czy pomaga niech któraś napisze czy udało sie wam zajść po nich i po ilu cyklach pozdrawiam i proszę o odpowiedź
 
lenka7 no wlasnie ja sie pocieszam tym, ze juz raz sie udalo, to chociaz wiem, ze moge zajsc. sluchaj moze twoj lekarz tak profilaktycznie te badanie zlecicl, z nimi tak jest z jakim problemem sie do nich nie pojdzie to od razu o rozwiazlosc pytaja, ja kiedys poszlam wlasnie z pecherzem to on do mnie pierwsze o to ilu ja partnerow mialam, to ja z pretensa, ze jeden jedyny od 2 lat to rura mu zmiekla od razu inaczej zaczal gadac. Trzeba wrzucic na luz, wiem, ze dobrze mi mowic, ale ja juz 8 miesiecy sie mecze, bo za duzo w glowie mi to siedzi i juz wiem o to znaczy plakac co miesiac z testem w reku...
 
reklama
cześć dziewczyny!
długo mnie nie było bo najpierw 5 czerwca mialam wesele a od 9 podróż poslubną :) dopiero dzis mam chwile dla siebie i chciałam Wam napisać że niestety w połowie wyjazdu, 12 go dostałam @... był 26 dzień cyklu.. Normalnie masakra!! Nie udało się za pierwszym razem :no: w miedzy czasie zrobiłam ze cztery testy :szok: a teraz odpuszczam sobie już ciśnienie na fasolkę. Co ma być i kiedy to będzie, tak staram się myśleć.. Bedziemy się starać cały czas-wiadomo, ale mam postanowienie się nie nakręcać.

Zastanawiają mnie też jeszcze te internetowe kalkulatory dni płodnych.. Jak teraz mialam cykl 26 dni to tak wpisuję czy biorę tez pod uwagę dc z wcześniejszych miesięcy, jak przy tabsach miałam 28 dc?? nie wiem czy jakąś średnią sie wyciąga czy poprostu wpisuję dane z ostatniego syklu??
 
Do góry