reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Hej Kobietki! U mnie same nowości ... ale nie za ciekawie. Trzymajcie kciuki bo jutro ide do szpitala na regulację bo mam złe wyniki, chodzi przede wszystkim o cukier ale inne też nie są zadowalające. Tak to jest jak tyle czasu nic się nie działo to teraz ze zdwojoną siłą.

No i ja za was też oczywiści trzymam kciuki, żeby wreszcie te fasolki się pojawiły!!!!!!!!!!

Mandrzejczuk... wakacje w sierpniu czy wrześniu to też frajda, tym większa nawet bo tutaj to już wtedy raczej pogody nnie będzie a Ty się bedziesz smażyła na słoneczku.

Pozdrawiam i do napisania kiedyś tam jak wrócę.
 
reklama
Hej Kobietki! U mnie same nowości ... ale nie za ciekawie. Trzymajcie kciuki bo jutro ide do szpitala na regulację bo mam złe wyniki, chodzi przede wszystkim o cukier ale inne też nie są zadowalające. Tak to jest jak tyle czasu nic się nie działo to teraz ze zdwojoną siłą.

No i ja za was też oczywiści trzymam kciuki, żeby wreszcie te fasolki się pojawiły!!!!!!!!!!

Mandrzejczuk... wakacje w sierpniu czy wrześniu to też frajda, tym większa nawet bo tutaj to już wtedy raczej pogody nnie będzie a Ty się bedziesz smażyła na słoneczku.

Pozdrawiam i do napisania kiedyś tam jak wrócę.


Ojej a to coś poważnego lekarze wykryli? na pewno będe trzymac & zeby wszystko było ok;-)
 
W sumie sama nie wiem czy to coś bardzo powaznego czy jednak nie, bo mój ginekolog jest taki że nie lubi straszyć i zawsze mówi że mam byc dobrej mysli. Tzn z maluszkiem wszystko jest dobrze tylko mam bardzo wysoki cukier którego nie idzie zbić i dlatego muszę iść na wyregulowanie do szpitala. Poza tym inne wyniki też są tym razem niezbyt dobre i je też bedziemy "naprawiać". A jedyne co mi mój ginek powiedzial to to, że zbyt długo utrzymujący się wysoki cukier moze powodować przyspieszony poród i to że dziecko urodzi się za duże lub za małe... różnie płód reaguje na cukier i dlatego nie ma jednoznacznych opinii. A wolałabym donosić, tym bardziej że to jeszcze 2 miesiące, dlatego muszę iść na to wyregulowanie.

OK Kobietki, tym razem ucieikam już na dobre... tzn ide się kąpać, zjeść kolację i pobyć jeszcze trochę z mężem.

Jak wyjdę to na pewno szybko tutaj zajrzę.
 
Anecia rany jak to szybko zleciało:szok::szok:.... Naprawdę zostało ci już tylko 2 miechy???? Superaśnie! Trzymam kciuki, na pewno wszystko w pożądku będzie;-)!

Mandrzejczuk, nie przejmuj się. Najważniejsze że udało ci się go namówić, teraz tylko nire odpuszczaj, i "co się odwlecze to nie uciecze" i jak nie dziś to jutro się będziesz smarzyć! U mnie staranka.... No więc nie wim który to dc, kupiłam testy owulacyjne i nie chce mi się mi ich robić. Strasznie mi się chce:tak::tak:, cały czas bym :-D:-D:-D:-D, co ma być to będzie! Żyję chwilą. A przynajmniej staram się.

Bafinka no rzeczywiście coś jest nie tak.:no: Musisz iść do gina. Daj znać co ci powie.
 
Anecia trzymam kciukasy mooooocno, grunt to dobre nastawienie, bo z nerwow to najgorsze chirobsko sie zrodzi...ale jestem w szoku, ze czas tak szybko pogonil i tylko 2 miesoace ci zostaly ;-)

Bafinka ja to juz dawno szalalabym taki dlugi cykl i nic? A na becie bylas?

Agness_13 kurde zeby ci sie udalo no juz ktoras z Was moglaby zaciazyc :-D a z mojego odstresowania wiecie co wszyszlo dzisiaj 19dc, a my dopiero wczoraj pierwszy raz w tym cyklu teges-szmeges jak tak ma wygladac odstresowanie, w ktorym wcale sie nie chce to ja dziekuje, chyba juz wole wrocic do metody na dzikie zajace :-D
 
a może akurat się wszczelicie? ja już stracilam nadzieje że jestem w ciaży 2 testy negatywne gin tydzień temu tez nie widział nic w usg wiec czekam na |@ ale to się robi denerwujące... jutro sie wszystkiego wywiem...
 
no pocieszam sie tym, ze niektrzy wlasnie po jednym razie zaciazyli ale w moim przypadku watpie...
a twoja sutyacja rzeczywiscie jest dziwna, ale sa i byly przypadki, ze fasoinka sie sprytnie chowala przed testami i lekarzami, wiec moze akuracik akuracik :-D
 
Jestem Kasia:)
w ciąże zaszłam miesiąc po odstawieniu^^
ostatnią miesiączke miałam 9 kwietnia z odstawienia i potem juz nie brałam;) zaszłam z tego co wyliczył moj lekarz 3 maja:)
 
Wielkie dzieki za pocieszenie ookatkaoo1993 ja jestem juz 10 miesiac po odstawieniu i dupa...
a tak na serio witamy i gratulujemy przyszla mamusiu ;-)
 
reklama
Do góry