reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

W ogóle wszystkie trzymamy kciuki!!!!!!!!!:tak:
Pogoda kolejny dzień już taka beznadziejna i dwie parasoli mi się zepsuły nie wiem czemu:wściekła/y: chyba żeby mi na złość zrobić...
Też bym już dzisiaj siedziała w domu, ale zaraz lecimy z Kochanym do Kościoła bo będziemy już załatwiać formalności związane ze ślubem:-D a musimy się wszystkiego dowiedzieć.
 
reklama
No zobaczymy co z tego wyjdzie ale wiadomo, zawsze sie doszukuje jakichs oznak...a co do pogody to jest jakas totalna masakra! lokalne podtopienia a podobno gdzies w lodzi jakas powodz i 2 osoby sie utopily, teraz tez u mnie leje, a miala isc do sklepu po pieczarki, wiec bedzie gulasz bez pieczarek i zamiast kaszy gryczanej makaron...Kurcze mam nadzieje ze chociaz koncowka czerwca bedzie ladna, bo wtedy z mezusiem planujemy urlop i moze sobie gdzes pojedziemy...juz mam dosc siedzenia w domu i tej brzydkiej pogody...
Misia89 daj znac co tam u ksiezulkow wyszlo ;) zaskoczyli czyms czy raczej bez szalenstw ;-)
 
Ja też trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :-) Nam się udało, to i Wam się na pewno uda :-) Najważniejsze, to się wyluzować i nie myśleć o tym, żeby zajść. Wiem, że to trudne, bo jak się chce dziecka, to się w kółko o tym myśli, ale uwierzcie, że wyluzowanie pomaga!
 
Dziewczyny ja takie długie cykle mam od czasu jak skończyłam z tabletkami od paru dni lecz nie za każdym razem zauważam bardzo bladziutki róż w śluzie nic mnie nie boli nie swędzi niewiem co to do gina chodze prywatnie bo NFZ to szkoda czasu sama niewiem co to jak policzyłam i sprawdzam testami owulacyjnym to owulka pada na 19 zobaczymy co to dalej bedzie pozdrawiam i trzymam kciukasy za nas wszystkie
 
Dziewczyny sluchajcie co sie stalo...no jeszcze sie nic nie stalo co prawda ale sluchajcie co Wam powiem. Otoz z okazji, ze mialam ostatnio dni plodne to zesmy z moim mezem intensywnie pracowali, przedwczoraj sie pokochalismy raz z rana i drugi raz po poludniu :cool2: i wczoraj kolo godz 16-17 znowu dobralismy sie do siebie jednak przeokrotnie rwalo mnie w prawym jajniku, tak mnie bolalo, ze przerwalismy...no i budze sie wlasnie ide siusiu, a tam plamki krwi :szok: Dzisiaj 17 dc i juz sobie wkrecam,. ze moze to plamienie implantacyjne? Nigdy tak nie mialam, plamienie przepowiadajace @ tez to nie jest, bo zdecydowanie za wczesnie, no i wcale nie bylo seksu-brutala, wiec ta krew tez nie od tego...kurcze, a moze jednak to moja fasolinka? Tak sie podjaralam, ze moment spac mi sie odechcialo :-D Nieee no ja chyba zwariuje czekac do konca cyklu Jezu ja juz zrezygnuje z solarium i na 10 lat, bede najbledsza osoba swiata niech mi tylko Bozia da tego upragnionego maluszka ;-)
ja przynajmniej tak nie miałam, ale trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Antylopka toż to widzę że fankę tutaj mamy :-D Ja akurat z każdym sportem na bakier, więc nawet za bardzo nie wiem co to ten "Kolejorz"... wstyd się przyznać ale tak jest :-D
nie przejmuj się, to ja po prostu świruska jestem, hehe
 
Ufff wróciłam z Kościoła, półtorej godziny czekaliśmy... Wszystko wiem jakie papierki trzeba, teraz tylko wystarczy zgromadzić i zapowiedzi:happy2:
Najgorsze, że jeszcze nie mamy sali:wściekła/y: ale suknie ślubną już mam to najważniejsze:-D w tym tygodniu dzwonie umówić się na przymiarkę.

Jejciu ja się boje co będzie teraz z Moja @ po odstawieniu, wcześniej miałam straszną:no: ale to już chyba pisałam wyżej:sorry:

Ufff wróciłam z Kościoła, półtorej godziny czekaliśmy... Wszystko wiem jakie papierki trzeba, teraz tylko wystarczy zgromadzić i zapowiedzi:happy2:
Najgorsze, że jeszcze nie mamy sali:wściekła/y: ale suknie ślubną już mam to najważniejsze:-D w tym tygodniu dzwonie umówić się na przymiarkę.

Jejciu ja się boje co będzie teraz z Moja @ po odstawieniu, wcześniej miałam straszną:no: ale to już chyba pisałam wyżej:sorry:

Kurcze kończy mi się @ i od początku strasznie bolą mnie jajniki i tak cały czas, najgorzej przy siusianiu:-( Okres mam jeszcze z tabletek także nie powinno tak być, przynajmniej nigdy tak nie miałam. Myślicie, że to może mieć związek ze stanem zapalnym jaki mam? Dawno tak nie bolało...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Misia89 sali jeszcze nie macie??????????????? Nie wiem jak w Wawie ale u mnie w Łomzy to na min rok wczeskiej sie sale zamawia, my 1,5 roku przed slubem mielismy do wyboru tylko 2 sale i to takie lipne, wiec mielismy poza miastem weselicho. A pochwal sie suknia ;-)
 
Misia przerażasz mnie :-D:-D:-D My 18 miesięcy przed ślubem rezerwowaliśmy kamerzystę, fotografa, salę, orkiestrę. Takie terminy u mnie
 
reklama
Cześć Kobietki! Pozdrawiam cieplo w ten kolejny pochmurny dzień, u nas caly czas leje :wściekła/y: Ale na szczęśćie nam powódź nie zagraża w tym rejonie gdzie mieszkamy więc chociaż o to jestem spokojna.

Ufff wróciłam z Kościoła, półtorej godziny czekaliśmy... Wszystko wiem jakie papierki trzeba, teraz tylko wystarczy zgromadzić i zapowiedzi:happy2:
Najgorsze, że jeszcze nie mamy sali:wściekła/y: ale suknie ślubną już mam to najważniejsze:-D w tym tygodniu dzwonie umówić się na przymiarkę.

Jejciu ja się boje co będzie teraz z Moja @ po odstawieniu, wcześniej miałam straszną:no: ale to już chyba pisałam wyżej:sorry:

Kurcze kończy mi się @ i od początku strasznie bolą mnie jajniki i tak cały czas, najgorzej przy siusianiu:-( Okres mam jeszcze z tabletek także nie powinno tak być, przynajmniej nigdy tak nie miałam. Myślicie, że to może mieć związek ze stanem zapalnym jaki mam? Dawno tak nie bolało...

Misia z tymi papierami to tak źle nie jest, ale niestety nachodzić sie trochę trzeba :-) No a co do tych bóli to ja myślę że przez ten stan zapalny, bo też tak miałam jak się do mnie jakieś świństwo przyplątało. Ale u ginka byłas z tym satnem czy nie?

No a z tą salą to normalnie aż mi szczęka opadła :-D My to już 1,5 roku wcześiej mieliśmy pozałatwiane bo tak to byśmy na bank nic ie znaleźli takie u nas są niestety terminy. ale może u Was jest inaczej :rolleyes2: A jak nie to "pod chmurka" :-)

Nie niestety :-( ale dzisiaj mamy jechać w jedno miejsce w Warszawie ;-) Jeżeli chodzi o kamerzystę i fotografa to mamy to wszystko po znajomości, oczywiście profesjonalnie załatwione:-) A to Moja suknie, tylko bez tej niebieskiej wstążki Suknie ślubne - KATRIN | Sincerity 3520 – White, 38/40 :-)

Suknia śliczna, tylko ja osobiście nie czułam się w gorsecie bez ramiączek i dałam sobie doszyć :-)



Mandrzejczuk jak tam? Jakieś dodatkowe objawy po tym Waszym dzikim seksie są? :-D

Tak na marginesie ja z z moim M dzisiaj w nocy poszalałam... normalnie poszlismy spac o 2 :szok: i było prawie jak "dzikie zające" :-D
 
Do góry