reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Darowalam sobie jednak nie bede na razie szla...ja mam taki problem, ze od kad odstawilam anty mam straszne wysypy pryszczy na czole i dekoldzie i tylko solarka pomaga mi sie ich pozbyc, bo one wyskakuja mi na @ i potem sie trzymaja ze 2 tyg, ale kupilam clean&clear wiec przesmaruje sie tym i moze znikna...a do konca cyklu juz malo zostalo. Na szczescie juz mi bolesci pecherzowe przeszly i mam spokoj, ale urosept dobiore do konca zeby ta gnida znowu przy naspenej wietrznej pogodzie do mnie nie wrocila, no i musze uzupelnic zapasy foliku

MariWi
kurde nie wiem co ci poradzic, gdybys miala krotsze cykle to moglabym pomyslec, ze moze jeszcze jakies tam resztki po @ sie sacza , a tak...ale nic cie nie boli, nie swedzi? Jak nic sie nie dzieje to probujcie szkoda plodnych ;-)
 
reklama
mandrzejczuk dobrze że sobie podarowałaś solarium. A co do pryszczy to słońce i solarium niestety tylko maskują problem, a potem moze wyjsć podwójnie. Najlepiej do dermatologa się wybrać. Ja myślałam kiedyś że mam trądzik młodzieńczy, tylko trochę bardziej uparty, a okazało się że to owszem trądzik ale podchodzący pod różowaty-bez leczenia ani rusz :(

Fajnie było na studiach...

No ja uciekam robić sushi.. mniam ..mniam
miłego wieczoru
 
Darowalam sobie jednak nie bede na razie szla...ja mam taki problem, ze od kad odstawilam anty mam straszne wysypy pryszczy na czole i dekoldzie i tylko solarka pomaga mi sie ich pozbyc, bo one wyskakuja mi na @ i potem sie trzymaja ze 2 tyg, ale kupilam clean&clear wiec przesmaruje sie tym i moze znikna...a do konca cyklu juz malo zostalo. Na szczescie juz mi bolesci pecherzowe przeszly i mam spokoj, ale urosept dobiore do konca zeby ta gnida znowu przy naspenej wietrznej pogodzie do mnie nie wrocila, no i musze uzupelnic zapasy foliku

MariWi
kurde nie wiem co ci poradzic, gdybys miala krotsze cykle to moglabym pomyslec, ze moze jeszcze jakies tam resztki po @ sie sacza , a tak...ale nic cie nie boli, nie swedzi? Jak nic sie nie dzieje to probujcie szkoda plodnych ;-)

Ja też to kupiłam i niestety nic mi nie dało :no::wściekła/y: Wkurzyłam się i nie używam żadnych kosmetyków prócz kremu nivea a dodatkowo oczyszczam sobie twarz spirytusem i robi się coraz ładniej:happy2: A do dermatologa też się zapisałam może coś pomoże.



Dzisiaj Mój Kochany mi powiedział żebym już nie zaczynała nowego opakowania tabletek :happy2: a to oznacza KONIEC TABLETEK!!!!:-D:-D:-D
Zacznę dokładnie obserwować swój organizm żeby go poznać i może już na zawsze zrezygnujemy z antykoncepcji:happy2: Kupiłam już sobie specjalne tabele:-)

Pada deszcz strasznie w Warszawie co to za wiosna:angry:
 
Misia89 gratulacje swietna decyzja ;-)ja dopiero po mniej wiecej pol roku nauczylam sie rozpoznawac sluz i inne sygnaly wysylane przez moj organizm, tym bardziej, ze u mnie te cykle byla zwariowane w pierwszych miesiacach i naprawde bylo trudno wyczuc owulke.
No a ja to nie mam az takich pryszczy, zeby zaraz dermatolog tylko ja pracuje calymi dniami w pyle, tzn. nie tak doslownie, ale od machania pilnikiem troche tego pylu sie roznosi i niestety jak mam cos tam malutkiego na czole czy dekoldzie to zaraz sie rozsiewa, tylko, ze ja mam tak, ze jak pojde na solarium to mi to wysuszy i nic nie powstaje, bo z reguly od slonca i solarki to sie poglebia problem, no a u mnie jest tak ze znika :-D
a ten clean&clear jest na bazie spirytusu i kiedys go uzywalam i pomagalo ale trzeba systematycznie uzywac.
 
U mnie też pewnie będzie wesoło ;-)
To mnie pewnie uczula albo coś bo nic nie pomagało a wydawało mi się nawet, że jeszcze gorzej po tym:no::no: ale cholera wie może też przed @ tak miałam:sorry2:
 
Dziewczyny sluchajcie co sie stalo...no jeszcze sie nic nie stalo co prawda ale sluchajcie co Wam powiem. Otoz z okazji, ze mialam ostatnio dni plodne to zesmy z moim mezem intensywnie pracowali, przedwczoraj sie pokochalismy raz z rana i drugi raz po poludniu :cool2: i wczoraj kolo godz 16-17 znowu dobralismy sie do siebie jednak przeokrotnie rwalo mnie w prawym jajniku, tak mnie bolalo, ze przerwalismy...no i budze sie wlasnie ide siusiu, a tam plamki krwi :szok: Dzisiaj 17 dc i juz sobie wkrecam,. ze moze to plamienie implantacyjne? Nigdy tak nie mialam, plamienie przepowiadajace @ tez to nie jest, bo zdecydowanie za wczesnie, no i wcale nie bylo seksu-brutala, wiec ta krew tez nie od tego...kurcze, a moze jednak to moja fasolinka? Tak sie podjaralam, ze moment spac mi sie odechcialo :-D Nieee no ja chyba zwariuje czekac do konca cyklu Jezu ja juz zrezygnuje z solarium i na 10 lat, bede najbledsza osoba swiata niech mi tylko Bozia da tego upragnionego maluszka ;-)
 
Niestety nie powiem Ci, że to może być fasolka bo aż tak nie znam sie jeszcze na objawach ciązy:sorry2: ale moge trzymam mocno kciuki zeby Wam sie udalo:happy2: Trzymam Mocno:-)
 
dzieki dzieki ;** ja wiem, ze nikt mi tu nie powie ale dziele sie z Wami moimi spostrzezeniami, bo wiem, ze Wam to mloge zawsze wszystko powiedziec i ze wy mnie rozumiecie ;-)
 
hmmm takie krwawienie implantacyjne może występować po około tygodniu od zapłodnienia. Nie powiem że może to fasolka bo nie chcę żebyś się nakręcała!!!! Al po cichu trzymam mocno kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!
Nie będziesz najbledszą osobą na świecie!!! Ja tak mogę napisać , bo ze słońcem jestem na bakier, nie lubi mnie, wiec i jak nie lgnę do niego :D:D
 
reklama
Hej Kobietki! Zacznę od tego że u mnie pogoda do bani, leje jak nie wiem i nawet dupska do sklepu nie mogę ruszyć bo nie mam zamiaru moknąć... bo zacina tak że nawet parasol nie pomoże :wściekła/y: No ale cóż, może wreszcie kiedyś się "wypada". No a teraz trochę Was poczytałam i postaram się znowu nadgonić :-)

Ja też bym na Twoim miejscu odpuściła solarium lepiej nie ryzykować:no:
Mam nadzieje, że bede tak samo zadowolona z zaocznych jak wy:happy2: na razie czeka mnie okropna sesja, najgorsza na całe te studia:szok: także musze je przetrwać:-)

Misia powodzenia na sesji, na bank dasz radę :-) Dla mnie każda sesja była najgorsza :-D


Witam dziewczyny mam mały problem staramy się z mężem o dzidziusia mam 41 dniowy cykl tak że owulka trafia na 19 maj a ja od dwóch dni mam dziwne upławy śluzu raz normalny białawy a raz z belikatnym odcieniem różu w poniedziałek bolał mnie brzuch jak przy miesiączce ale tylko rano i potem juz nic jak myslicie co to może bć niby od dzisiaj mam dni płodne poradźcie dziewczyny pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie obysmy jak najszybciej zafasolkowały

Może Ci się owulka przesunęła? A co do tych cykli to zawsze masz takie długie? Jeśli tak to radziłabym iść do gina żeby je skrocić lekami albo czymś bo normalne to nie jest że są takie dlugie. Mój ginek mówil zawsze że już cykle 36 dniowe są "podejrzane" i trzeba cos z nimi robić. I może niech Ci przez kilka miesięcy monitoruje cykl, ale to raczej prywatnie bo na NFZ to niechętni są do tego.

Cześć Laseczki:)
jestem tak rozradowana moim kochanym Kolejorzem, że nic nie robię od rana, hehe
co prawda trzeba byłoby się ruszyć do kuchni i coś upichcić, ale brak weny...
ziewam tylko, bo wczoraj kolacje zrobiłam dla znajomych z okazji Mistrzostwa, potem jeszcze w nocy z mężem rozmawiałam, bo on był na meczu i potem na imprezie w mieście z piłkarzami, a ja się wkurzałam, że siedzę na drugim końcu Europy!

Antylopka toż to widzę że fankę tutaj mamy :-D Ja akurat z każdym sportem na bakier, więc nawet za bardzo nie wiem co to ten "Kolejorz"... wstyd się przyznać ale tak jest :-D

Darowalam sobie jednak nie bede na razie szla...ja mam taki problem, ze od kad odstawilam anty mam straszne wysypy pryszczy na czole i dekoldzie i tylko solarka pomaga mi sie ich pozbyc, bo one wyskakuja mi na @ i potem sie trzymaja ze 2 tyg, ale kupilam clean&clear wiec przesmaruje sie tym i moze znikna...a do konca cyklu juz malo zostalo. Na szczescie juz mi bolesci pecherzowe przeszly i mam spokoj, ale urosept dobiore do konca zeby ta gnida znowu przy naspenej wietrznej pogodzie do mnie nie wrocila, no i musze uzupelnic zapasy foliku

MariWi
kurde nie wiem co ci poradzic, gdybys miala krotsze cykle to moglabym pomyslec, ze moze jeszcze jakies tam resztki po @ sie sacza , a tak...ale nic cie nie boli, nie swedzi? Jak nic sie nie dzieje to probujcie szkoda plodnych ;-)

Mandrzejczuk no i dobrze z tą solarką zrobilaś, po co w razie czego wyrzucać sobie że się poszło o ten raz za dużo. A z tymi pryszczami to ja zawsze miałam problemy z cerą a teraz w ciąży to nomalnie masakra... wysyp taki ze szkoda gadać, ale do dermatooga nie idę bo co mi to da jak i tak leków żadnych nie wezmę bo nie chcę dzidzi zaszkodzić. Więc czekam do sierpnia i wtedy zacznę się znowu leczyć z tego cholerstwa, ale też nie wiem czy to wypali bo mam zamiar karmić i to będzie u mnie na pierwszym miejscu :-D

Ja też to kupiłam i niestety nic mi nie dało :no::wściekła/y: Wkurzyłam się i nie używam żadnych kosmetyków prócz kremu nivea a dodatkowo oczyszczam sobie twarz spirytusem i robi się coraz ładniej:happy2: A do dermatologa też się zapisałam może coś pomoże.

Dzisiaj Mój Kochany mi powiedział żebym już nie zaczynała nowego opakowania tabletek :happy2: a to oznacza KONIEC TABLETEK!!!!:-D:-D:-D
Zacznę dokładnie obserwować swój organizm żeby go poznać i może już na zawsze zrezygnujemy z antykoncepcji:happy2: Kupiłam już sobie specjalne tabele:-)

Pada deszcz strasznie w Warszawie co to za wiosna:angry:

Misia gratuluję podjęcia słusznej decyzji z odstawieniem :tak: A pogoda u nas też do bani, tak jak pisałam wyżej :wściekła/y:

Dziewczyny sluchajcie co sie stalo...no jeszcze sie nic nie stalo co prawda ale sluchajcie co Wam powiem. Otoz z okazji, ze mialam ostatnio dni plodne to zesmy z moim mezem intensywnie pracowali, przedwczoraj sie pokochalismy raz z rana i drugi raz po poludniu :cool2: i wczoraj kolo godz 16-17 znowu dobralismy sie do siebie jednak przeokrotnie rwalo mnie w prawym jajniku, tak mnie bolalo, ze przerwalismy...no i budze sie wlasnie ide siusiu, a tam plamki krwi :szok: Dzisiaj 17 dc i juz sobie wkrecam,. ze moze to plamienie implantacyjne? Nigdy tak nie mialam, plamienie przepowiadajace @ tez to nie jest, bo zdecydowanie za wczesnie, no i wcale nie bylo seksu-brutala, wiec ta krew tez nie od tego...kurcze, a moze jednak to moja fasolinka? Tak sie podjaralam, ze moment spac mi sie odechcialo :-D Nieee no ja chyba zwariuje czekac do konca cyklu Jezu ja juz zrezygnuje z solarium i na 10 lat, bede najbledsza osoba swiata niech mi tylko Bozia da tego upragnionego maluszka ;-)

Mandrzejczuk kurcze.. nie wiem co to może byc, ale moze jednak to jakiś znak... sama nie wiem. Ale trzymam nadal kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! I fluidki ślę!!!
 
Do góry