reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
Wiesz co Ola kremami to tylko wygładzić i sprawić że będa w kolorze skóry wokół nich mniejwięcej. A zlikwidować to chyba laserem można...
 
Eh laserem to ja chcialam sobie zrobic depilacje, ale wyglada na to, ze trzeba bedzie jeszcze kase na rozstepy zbierac :-(
 
Rozstępów istniejących się nie zlikwiduje inaczej niż laserem/skalpelem. Kremami można je tylko rozjaśnić. Polecam regularnie używać czegoś przeciw powstawaniu kolejnych. Nie ma to jak dobra profilaktyka;-)
 
Elvie jak genetyka sie odezwie to i kremy żadne nie pomoga. Smarować można bo nawilżamy wtedy skórę ale rozstępów się nie ustrzegniemy. No chyba że któras ma szczęście i jej się nie zrobią...
 
Ja liczę na moje geny ....moja maminka nie ma ani jednego rozstępu...do ciała nie używa nic, a twarz smaruje kremem nivea- i nie tam żadnym softem tylko tym najzwyklejszym w granatowym pudełku:szok:zazdroszcze jej bo na kosmetyki nie wydaje nic:-DMyje się najzwyklejszym mydłem ,balsamy to tylko widziala na moich połkach jak mieszkałam z rodzicami. Kilka razy udało mi się namówić ją na jakieś wspólne maseczkowanie ale mnie pogoniła bo jej śmierdziały....
Ja póki co nie mam na brzuszku ani kawałka rozstępu...natomiast na piersiach zauważyłam lekko czerwonawe- moje piersi wyglądają jak meduzy:szok::szok::szok::-D:-Dnatomiast zauwazyłam że pojawił mi się galopujacy celulitis na udach....jak sie tego cholerstwa pozbyc? wczesniej nie miałam:wściekła/y:
 
Ja sie smaruje juz od dawna oliwka i teraz jeszcze wieczorami kremem nawilzajacym - ale te cholerstwa pojawily sie w przeciagu ostatnich 1.5-2 tygodni!!!! Wczesniej ani jednego... Moja Mama nabawila sie rozstepow jak byla w ciazy ze mna - przy pozostalych ciazach nic.
 
Moja mama ma dwie ciąże za sobą i zero rozstepow. Ja dostałam w ciąży z córcią ( niewiele, ale jednak), na tydzien przed porodem. Teraz na razie ani jednego...tfu..tfu..
 
Ja póki co nie mam na brzuszku ani kawałka rozstępu...natomiast na piersiach zauważyłam lekko czerwonawe- moje piersi wyglądają jak meduzy:szok::szok::szok::-D:-Dnatomiast zauwazyłam że pojawił mi się galopujacy celulitis na udach....jak sie tego cholerstwa pozbyc? wczesniej nie miałam:wściekła/y:

Tym się nie przejmuj. Też tak miałam w pierwszej ciąży, byłam załamana, na szczęście w aptece na uczciwą farmaceutkę trafiłam. Zakupić chciałam coś na to, ale powiedziała, że to nie typowy cellulit (z wyglądu nie widziałam różnicy), tylko woda się zbiera i że po ciąży zniknie i szkoda pieniędzy. Faktycznie tak się stało, a był megaśny. Teraz też mam trochę, ale myślę, że to właśnie ta woda.
 
reklama
Tym się nie przejmuj. Też tak miałam w pierwszej ciąży, byłam załamana, na szczęście w aptece na uczciwą farmaceutkę trafiłam. Zakupić chciałam coś na to, ale powiedziała, że to nie typowy cellulit (z wyglądu nie widziałam różnicy), tylko woda się zbiera i że po ciąży zniknie i szkoda pieniędzy. Faktycznie tak się stało, a był megaśny. Teraz też mam trochę, ale myślę, że to właśnie ta woda.

Super, ze to napisalas :-)
 
Do góry